کمانداران مراغه بیشترین سهم تیم ملی را به خود اختصاص دادند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: دومین دوره مسابقات بین المللی کمان سنتی جام ارس به میزبانی شهرستان جلفا برگزار می شود که 6 کماندار از مراغه به همراه سایر ملی پوشان در این رقابت ها حضور پیدا خواهند کرد.
ادامه مطلب...

فاطمه زهرا (س) در ولایتمداری سرآمده همگان بودند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه حضرت زهرا (س) بهترین الگو برای زنان هستند گفت: ایشان در عبادت، پاکدامنی و ولایتمداری سرآمد همگان بودند.
ادامه مطلب...

نسل جوان نقش اصلی را در تحقق گام دوم انقلاب برعهده دارند

مراغه - ایرنا - رئیس دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم توجه به منویات رهبری در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی گفت: نسل جوان نقش اصلی را در تحقق گام دوم انقلاب برعهده دارند.
ادامه مطلب...

محدودیت هایی برای آگهی های تبلیغاتی در مراغه اعمال می شود

مراغه - ایرنا - رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی مراغه به هزینه ماهانه 20 میلیون تومانی برای پاکسازی آگهی های تبلیغاتی در این شهر اشاره کرد و گفت: باید با اعمال محدودیت های قانونی و فرهنگ سازی های لازم در این خصوص اقدامات لازم انجام شود.
ادامه مطلب...

فرماندار: 32 درصد اعتبارات مراغه تحقق یافته است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: برای 178 طرح نیمه تمام سال 97، 55 میلیارد تومان اعتبار مبادله شده در نظر گرفته شده بود که از این مبلغ 32 درصد تحقق یافته است.
ادامه مطلب...

برپایی نمایشگاه آثار دستی و تجسمی دانش آموزان مراغه

برپایی نمایشگاه آثار دستی و تجسمی دانش آموزان مراغه نمایشگاه آثار دستی و تجسمی دانش آموزان مراغه برای دومین سال متوالی برپا شد.
ادامه مطلب...

19 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در هشترود پرداخت شد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از پرداخت 19 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به 134 طرح با ایجاد اشتغال برای 283 در 11 ماه سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

نقش موثر بانوان در جامعه غیر قابل انکار است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار مراغه گفت: بانوان در طول تاریخ در اجرای برنامه های مختلف نقش موثری را ایفا کرده اند و تاثیر و اهمیت حضور آنها در جامعه غیر قابل انکار است.
ادامه مطلب...

اولین کنگره پاسداشت از مفاخر و چهره های ماندگارآموزش و پرورش مراغه...

اولین کنگره پاسداشت از مفاخر و چهره های ماندگارآموزش و پرورش مراغه بزودی برگزار می شود معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از برگزاری کنگره پاسداشت مفاخر ،چهره های ماندگار و 7هزار پیشکسوت فرهنگی تاریخ آموزش و پرورش این شهرستان در روزهای آتی خبر داد.
ادامه مطلب...

سه روستای مراغه پایلوت بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از انتخاب و معرفی سه روستای این شهرستان به عنوان پایلوت بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست در کشور خبر داد.
ادامه مطلب...