استان مرکزی قهرمان مسابقات کانوپولوی کشور شد

مراغه - ایرنا - بیست و دومین دوره مسابقات کانوپولوی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در مراغه با قهرمانی استان مرکزی به پایان رسید.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی قهرمان کیوکوشین کاراته شمال غرب شد

مراغه - ایرنا - نخستین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته (ماتسوشیما) جام شهدا با قهرمانی آذربایجان شرقی در مراغه به پایان رسید.
ادامه مطلب...

زیرگذر خضرلو در عجب شیر به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - زیرگذر خضرلو در عجب شیر که از نقاط مستعد حادثه خیز در این شهرستان بود با 11 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه کرد به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

1.7 میلیارد ریال طرح عمرانی در روستاهای مراغه در حال اجراست

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از اجرای طرح های عمرانی در روستاهای شلیلوند، موسی درق، قیه بلاغی و داش آتان این بخش با اعتبار 1.7 میلیارد ریال خبر داد.
ادامه مطلب...

محموله 10 تنی برنج قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله 10 تنی برنج قاچاق در این شهرستان خبردادو گفت: ارزش محموله کشف شده 750 میلیون ریال است.
ادامه مطلب...

ورزش مراغه در مسیر پویایی و رشد قرار دارد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به رونق ورزش های قهرمانی و همگانی در این شهرستان گفت: درخشش ورزشکاران این خطه در رقابت های جهانی و بین المللی نشان از رشد و پویایی دوباره ورزش این شهرستان دارد.
ادامه مطلب...

مشکلات تعاونی های مسکن در حال تبدیل شدن به معضلی بزرگ است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به وجود مشکلات متعدد در احداث و تحویل واحدهای مسکونی از سوی تعاونی های مسکن در این شهرستان گفت: این مشکلات در صورت عدم توجه و رفع آنها، در حال تبدیل شدن به معضلی بزرگ بوده و موجب نارضایتی بخشی از شهروندان نیز شده است.
ادامه مطلب...

انفجار گاز شهری در مراغه خسارت جانی نداشت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه گفت: انفجار ناشی از نشت گاز شهری در یکی از آپارتمان های این شهر خسارت جانی نداشت.
ادامه مطلب...

63 درصد جمعیت عجب شیر زیرپوشش بیمه سلامت هستند

مراغه - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی گفت: 46 هزار نفر معادل 63 درصد از جمعیت شهرستان عجب شیر زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند.
ادامه مطلب...

پل روگذر میدان گاز مراغه در صورت تامین مالی ساخته می شود

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه از اتمام طرح مطالعاتی پل روگذر میدان گاز این شهر خبر داد و گفت: در صورت تامین منابع مالی از طریق مشارکت، عملیات ساخت این پل آغاز می شود.
ادامه مطلب...