منفعت طلبی عده ای در داخل برخلاف مصالح مردم و نظام است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر وحدت مردم در برابر مشکلات اقتصادی گفت: منفعت طلبی عده ای سودجو در داخل، برخلاف مصالح مردم و نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

دفع غیراصولی فاضلاب شهری سلامت مردم هشترود را تهدید می کند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: استفاده از فاضلاب شهری در آبیاری زمین ها و مزارع کشاورزی، محیط زیست و سلامت مردم را تهدید می کند.
ادامه مطلب...

تعاونی دهیاران بخش مرکزی مراغه کارگزار نمونه کشوری شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از انتخاب شرکت تعاونی دهیاران این بخش به عنوان کارگزار نمونه کشوری در همایش نقش تعاونی های دهیاری ها در توسعه روستایی خبر داد.
ادامه مطلب...

آزادگان نماد صبر و استقامت و وفاداری به نظام هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: آزادگان نماد صبر، استقامت و وفاداری به نظام جمهوری اسلامی و از نیروهای ارزشمند انقلاب هستند.
ادامه مطلب...

مقابله با آنفلوانزای پرندگان نیازمند آموزش است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره دامپزشکی مراغه آموزش را لازمه مقابله با آنفلوانزای پرندگان دانست و افزود: برای مقابله با این بیماری مشترک بین انسان و طیور، آگاهی هرچه بیشتر بهره برداران و همکاری کامل ادارات و ارگان های ذیربط حائز اهمیت است.
ادامه مطلب...

واحدهای کارآفرین در بخش صنایع دستی حمایت می شوند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم توجه به اشتغال و کارآفرینی در شهرستان گفت: واحدهای کارآفرین فعال در زمینه تولید صنایع و هنرهای دستی حمایت می شوند.
ادامه مطلب...

چاراویماق یکی از امن ترین شهرستان های آذربایجان شرقی است

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با اشاره به آمار اندک سرقت در این شهرستان، گفت: این شهرستان یکی از امن ترین شهرستان های آذربایجان شرقی است.
ادامه مطلب...

یک میلیون نخ انواع سیگار خارجی قاچاق در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف یک میلیون نخ سیگار قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تعامل دستگاه های اجرایی و قضایی مشکلات مردم را رفع می کند

مراغه – ایرنا – فرماندار مراغه گفت: تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی و قضایی نقش مهمی در توسعه شهرستان و رفع موانع و مشکلات مردم دارد.
ادامه مطلب...

درآمد مشارکت های مردمی کمیته امداد مراغه 11 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد شهرستان مراغه از افزایش 11 درصدی درآمد این نهاد از محل مشارکت های مردمی در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گدشته خبر داد.
ادامه مطلب...