دشمن به دنبال اخلال در اقتصاد ایران است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: دشمن برای دلسرد کردن مردم از انقلاب و نظام، از راه اقتصادی وارد شده و به دنبال اخلال در اقتصاد کشور است.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی نایب قهرمان مسابقات سپک تاکرای کشور شد

مراغه- ایرنا- رئیس کمیته سپک تاکرای آذربایجان شرقی از نایب قهرمانی نماینده استان در رقابت های سپک تاکرای قهرمانی جوانان کشور در تویسرکان همدان خبرداد.
ادامه مطلب...

اقتدار کنونی نظام اسلامی به برکت مقاومت در برابر قدرت هاست

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با تاکید بر لزوم ایستادگی در برابر تهدیدهای دشمنان اسلام به ویژه رژیم صهیونیستی در منطقه گفت: اقتدار کنونی نظام اسلامی و موفقیت های جبهه مقاومت اسلامی همه به برکت مقاومت در برابر قدرت های پوشالی دنیا محقق شده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: جناح بندی، آفتی برای رسانه هاست

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به ویژگی های رسانه ها گفت: تمجید و نقد بی جا از مسئولان و جناح بندی ها، آفتی برای رسانه هاست.
ادامه مطلب...

مسئولان به روابط عمومی ها اعتماد کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: اگر مسئولان و مدیران دستگاه ها و سازمان هایی اجرایی به روابط عمومی های خود اعتماد کنند راه و مسیر توسعه شهرستان هموار تر خواهد شد.
ادامه مطلب...

ارتباط با رسانه ها زمینه ساز پیشگیری از جرائم و آسیب هاست

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در رفع مشکلات اجتماعی گفت: تعامل و ارتباط نزدیک پلیس با رسانه ها، زمینه ساز ایجاد بسترهای لازم در پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی است.
ادامه مطلب...

رسانه ها مطالبات و دغدغه های مردم را تبیین کنند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش اجتماعی رسانه و خبرنگاران گفت: رسانه ها به عنوان زبان گویای جامعه، مطالبات و دغدغه های مردم را برای مسئولان تبیین کنند.
ادامه مطلب...

جاده کهجوق - مغانجق مراغه به طور مشارکتی ساخته می شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از احداث جاده روستایی کهجوق - مغانجق به طور مشارکتی خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح مشارکتی 44 میلیارد ریال هزینه می شود.
ادامه مطلب...

«پیله» به جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران راه یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: نمایش عروسکی «پیله» از این شهرستان به هفدهمین جشنواره بین المللی تهران - مبارک راه یافت.
ادامه مطلب...

مرکز حمایت از سرمایه گذاری ضرورت توسعه مراغه است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به راه اندازی مرکز حمایت از سرمایه گذاری و توسعه این شهرستان گفت: ایجاد این مرکز به منظور جذب سرمایه گذار و هموار کردن مسیر توسعه شهرستان و منطقه ضروری است.
ادامه مطلب...