دستگاه ها برای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم گفت: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان باید رفع مشکلات اقتصادی مردم را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.
ادامه مطلب...

جناح بازی های سیاسی موجب تفرقه در کشور می شود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به موقعیت حساس و کنونی کشور افزود: جناح بازی های سیاسی موجب تفرقه در کشور می شود از رو باید به دور از جناح های سیاسی پشتیبان انقلاب و اسلام باشیم.
ادامه مطلب...

نفرات برتر مسابقات کشتی ساحلی آذربایجان شرقی مشخص شدند

مراغه - ایرنا - مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی آذربایجان شرقی در مراغه با شناخت نفرات برتر اوزان مختلف به پایان رسید.
ادامه مطلب...

دستگاه های اجرایی توجه بیشتری به فرهنگ و هنر داشته باشند

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش سازنده هنرمندان در توسعه فرهنگی جامعه گفت: دستگاه های اجرایی توجه بیشتری به فرهنگ و هنر جامعه داشته باشند و از آن حمایت کنند.
ادامه مطلب...

37کیلومتر بادشکن در حاشیه دریاچه ارومیه ایجاد شده است

مراغه - ایرنا - رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به ایجاد بادشکن غیرزنده به طول 37کیلومتر در حاشیه دریاچه ارومیه گفت: ایجاد این باد شکن عملا از حرکت شن های روان و توسعه ریزگردها که در سال های گذشته مشکل ایجاد می کرد جلوگیری کرده است.
ادامه مطلب...

مشکلات 15 واحد صنعتی مراغه در کارگروه رفع موانع بررسی شد

مراغه - ایرنا - مشکلات 15 واحد صنعتی و تولیدی مراغه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع ستانداری آذربایجان شرقی، نمایندگان ادارات کل و شعب بانک های استان در کارگروه رفع موانع این شهرستان بررسی شد.
ادامه مطلب...

بیش از 127 هزار دام در چاراویماق واکسینه شدند

مراغه - ایرنا - رئیس دامپزشکی چاراویماق از واکسیناسیون جمعیت دامی سبک و سنگین در مقابل بیماری ها خبر داد و گفت: در چهار ماه نخست امسال 127 هزار و 300 راس دام در مقابل بیماری ها واکسینه شدند.
ادامه مطلب...

ولایت مهم ترین پیام غدیر برای آیندگان است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به واقعه عظیم غدیر گفت: مهم ترین پیام این روز بزرگ و تاثیرگذار در تاریخ اسلامی و بشریت، ولایت و صیانت از آن برای آیندگان است.
ادامه مطلب...

هندبالیست مراغه ای به اردوی تیم ملی دانش آموزی دعوت شد

مراغه - ایرنا - آرازز احمدی هندبالیست مراغه ای که در ترکیب تیم آذربایجان شرقی عنوان قهرمانی سی و پنجمین المپیاد بازی های توپی مسابقات متوسطه اول آموزشگاه های دانش آموزی کشور را کسب کرد به اردوی تیم ملی دانش آموزی دعوت شد.
ادامه مطلب...

14 معتاد و خرده فروش مواد در مراغه جمع آوری و دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف 1.8 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان گفت: در این ارتباط 14 معتاد و خرده فروش مواد جمع آوری و دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.
ادامه مطلب...