درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر امسال بهره برداری می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان با 60 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

مردم مراغه 510 میلیون تومان صدقه دادند

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: در نیمه نخست امسال 510 میلیون تومان صدقه از 37 هزار و 141 صندوق تعبیه شده در شهرستان جمع آوری و در سرفصل های جهیزیه، مساعدت موردی، درمانی، فرهنگی و مناطق محروم هزینه شد.
ادامه مطلب...

ورزشکاران نظامی، بالقوه های عرصه ورزش قهرمانی هستند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به موفقیت های تیم های ورزشی نیروهای مسلح گفت: ورزشکاران نظامی، سرشار از استعدادهای ناب و بالقوه در عرصه ورزش قهرمانی هستند که این استعدادها با اندکی توجه شکوفا و بالفعل می شود.
ادامه مطلب...

راهپیمایی اربعین درس استعمارستیزی برای جهانیان است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به برگزاری پیاده روی اربعین حسینی گفت: این حرکت و اجتماع بزرگ مردمی، درس بزرگ استمعارستیزی و آزادگی برای جهانیان است.
ادامه مطلب...

سلامت جامعه با توسعه ورزش در ارتباط است

مراغه – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه بیان این که ورزش برای سلامتی و نشاط جامعه ضروری است گفت: سلامت جامعه در گرو توسعه و ترویج ورزش به صورت همگانی است.
ادامه مطلب...

120 باشگاه تکواندو در آذربایجان شرقی فعالیت می کند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تکواندو آذربایجان شرقی از فعالیت 120 باشگاه تکواندو در استان خبر داد و گفت: از این تعداد 57 باشگاه دارای پروانه فعالیت هستند.
ادامه مطلب...

توسعه زیرساخت ها نیاز ورزش مراغه است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: توسعه زیرساخت های فیزیکی و انسانی در راستای توسعه ورزش شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...

انقلاب اسلامی ایران پرچمدار استکبار ستیزی در جهان است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پرچمدار استکبار ستیزی در جهان است گفت: روحیه استکبار ستیزی در دنیا نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی در مراغه در حال اجراست

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: چهارمین طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی در 24 روستای این شهرستان تا 21 آبان ادامه دارد.
ادامه مطلب...

هدف آمریکا از تحریم ها ایجاد تفرقه در کشور است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم اتحاد و انسجام ملی در برابر توطئه های دشمنان گفت: هدف آمریکا از تحریم های یک جانبه، ایجاد تفرقه و بی اعتمادی مردم نسبت به نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...