تخصیص 75 میلیارد ریال برای بازسازی جاده عجب شیر- آذرشهر

مراغه- ایرنا- فرماندار عجب شیر با اشاره به تعیین پیمانکار اجرایی طرح بازسازی جاده عجب شیر- آذرشهر گفت: برای اجرای این طرح عمرانی، 75 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

اعزام کاروان 80 نفری راهیان نور دانش آموزی مراغه به مناطق عملیاتی

مراغه- ایرنا- کاروان 80 نفری راهیان نور دانش آموزی مدارس مراغه با بدرقه مسئولان شهرستانی عازم مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور شد.
ادامه مطلب...

کشف بیش از یک هزار و 300 بطری مشروبات الکلی در هشترود

مراغه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب هشترود از کشف یک هزار و 309 بطری انواع مشروبات الکلی در قالب 2 محموله در حوزه قضائی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

رئیس ورزش مراغه: فضای پاک و عاری از حاشیه، زمینه ساز توسعه ورزش قهرمانی است

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی گفت: وجود فضای پاک و عاری از حاشیه های ورزشی و سیاسی، زمینه ساز توسعه ورزش قهرمانی است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از یک باب مدرسه سه کلاسه خیرساز در مراغه

مراغه- ایرنا- یک باب مدرسه سه کلاسه خیرساز با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در روستای چوان علیا مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

همکاری دستگاه ها با دامپزشکی برای مقابله با بیماری آنفلوانزای پرندگان

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق بر همکاری جدی تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان با دامپزشکی برای مقابله و پیشگیری از بیماری آنفلوانزای پرندگان تاکید کرد.
ادامه مطلب...

رهاسازی حیوانات ولگرد از سوی اهالی شهرهای همجوار در مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول خدمات شهری مراغه مدعی شد: اسناد و گزارشاتی موجود است که نشان می دهد برخی از اهالی شهرهای همجوار حیوانات ولگرد را در اطراف این شهر رهاسازی می کنند.
ادامه مطلب...

لزوم مدیریت پسماندها برای پیشگیری از معضلات زیست محیطی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه با اشاره به مشکلات زیست محیطی ناشی از عدم ساماندهی پسماندهای شهری و روستایی در این شهرستان گفت: هماهنگی و همراهی دستگاه های خدمات رسان برای مدیریت پسماندها، عامل مهمی در پیشگیری از معضلات زیست محیطی در منطقه خواهد بود.
ادامه مطلب...

همایش عمومی سنگنوردی با هدف استعدادیابی در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - رئیس کمیته سنگنوردی مراغه گفت: همایش عمومی سنگنوردی با رویکرد آموزشی و با هدف استعدادیابی در بین نونهالان و نوجوانان و همچنین ایجاد شور و نشاط در بین بانوان برگزار شد.
ادامه مطلب...

نمایش ' تقاص' به کارگردانی میلاد استعلامی در مراغه

ایرنا - مراغه - نمایش 'تقاص' به کارگردانی میلاد استعلامی در آمفی تئاتر صوفی مراغه به روی صحنه رفت.
ادامه مطلب...