امام جمعه مراغه: هیمنه پوشالی آمریکا در حال شکستن است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به زورگویی های آمریکا علیه کشورهای مختلف جهان گفت: هیمنه پوشالی آمریکا در حال شکستن بوده و به زودی این ابهت دروغین نابود خواهد شد.
ادامه مطلب...

سرمایه گذاران در هشترود 13سال از پرداخت مالیات معاف می شوند

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی از معافیت 13 ساله مالیاتی سرمایه گذارانی که در هشترود سرمایه گذاری می کنند خبر داد و گفت: صادرکنندگان کالا نیز که با نام و علامت تجاری خود صادرات می کنند معاف از پرداخت مالیات خواهند بود.
ادامه مطلب...

وجود قورباغه های سمی در روستاهای مراغه واقعیت ندارد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: قورباغه های موجود در مسیر رودخانه روستاهای قشلاق و تازه کند قشلاق سمی نبوده و خبر منتشر شده در فضای مجازی واقعیت ندارد.
ادامه مطلب...

مردمی کردن فرهنگ عفاف و حجاب تاثیرگذارتر است

مراغه - یرنا - معاون فرماندار مراغه گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در صورت مردمی کردن آن و استفاده از ظرفیت سمن ها می تواند تاثیرگذارتر باشد.
ادامه مطلب...

ضریب نفوذ اینترنت در آذربایجان شرقی 73.36 درصد است

مراغه - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی گفت: ضریب نفوذ اینترنت در استان 73.36 درصد و در شهرستان مراغه 29 درصد است.
ادامه مطلب...

نمایشگاه گرافیکی ایمنی و ترافیک در هشترود گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نخستین نمایشگاه تخصصی گرافیکی ایمنی و ترافیکی آذربایجان شرقی با هدف ترویج فرهنگ صحیح رانندگی در هشترود گشایش یافت.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: اقدامات دولت در بخش سلامت قابل توجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه بهداشت و سلامت مقوله ای بسیار مهم در جامعه است گفت: اقدامات و عملکرد دولت تدبیر وامید در این حوزه به رغم محدود بودن اعتبارات قابل توجه است.
ادامه مطلب...

مرد جوان در سد سهند هشترود غرق شد

مراغه - ایرنا - مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هشترود از غرق شدن مردی جوان در سد سهند این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

پل معلق قلعه ضحاک هشترود توسط بخش خصوصی ساخته می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از سرمایه گذاری بخش خصوصی در ساخت پل معلق در قلعه ضحاک (نارین قالا) این شهرستان خبر داد و گفت: این قلعه با قدمت چندین هزار ساله مورد کم لطفی قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

باشگاه های عرضه کننده مکمل های غیراستاندارد پلمپ می شوند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با بیان اینکه 17 ورزشکار در شهرستان به خصوص در رشته پرورش اندام در نتیجه استفاده از مکمل های غیراستاندارد به نارسایی های قلبی دچار شده اند گفت: باشگاه های متخلف در این زمینه پلمپ می شوند.
ادامه مطلب...