مرد جوان در سد سهند هشترود غرق شد

مراغه - ایرنا - مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هشترود از غرق شدن مردی جوان در سد سهند این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

پل معلق قلعه ضحاک هشترود توسط بخش خصوصی ساخته می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از سرمایه گذاری بخش خصوصی در ساخت پل معلق در قلعه ضحاک (نارین قالا) این شهرستان خبر داد و گفت: این قلعه با قدمت چندین هزار ساله مورد کم لطفی قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

باشگاه های عرضه کننده مکمل های غیراستاندارد پلمپ می شوند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با بیان اینکه 17 ورزشکار در شهرستان به خصوص در رشته پرورش اندام در نتیجه استفاده از مکمل های غیراستاندارد به نارسایی های قلبی دچار شده اند گفت: باشگاه های متخلف در این زمینه پلمپ می شوند.
ادامه مطلب...

طرح های نیمه تمام با همت و همکاری مسئولان تکمیل می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به وجود 50 طرح در حال اجرا و نیمه تمام در این شهرستان گفت: تکمیل و بهره برداری از این طرح ها، همت و همکاری مسئولان را می طلبد.
ادامه مطلب...

شورای اسلامی و شهرداری مراغه از ایده های برتر استقبال می کند

مراغه ــ ایرنا ــ عضو شورای اسلامی مراغه گفت: شورای اسلامی و شهرداری با هدف ترغیب و هدایت ایده های نو و خلاقانه صاحب نظران، کارشناسان، پژوهشگران و شهروندان علاقه مند، از ایده های برتر استقبال می کند.
ادامه مطلب...

سخنان رئیس جمهوری در اروپا جلوه ای ازاقتدار ایران اسلامی بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به واکنش قاطع و کوبنده رئیس جمهوری در مقابل فشار مقام های آمریکایی بر کشورهای دیگر مبنی بر کاهش خرید نفت ایران گفت: سخنان رئیس جمهوری در قلب اروپا جلوه ای از اقتدار ایران اسلامی و تداوم آرمان های انقلاب بود.
ادامه مطلب...

دوره آموزش مهارت پرورش زنبورعسل در عجب شیر برگزار شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی عجب شیر از برگزاری دوره سه روزه آموزش مهارت پرورش زنبورعسل با حضور متقاضیان و بهره ‌برداران این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

محرومیت زدایی رسالت مهم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام است

مراغه - ایرنا - معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اشاره به اهداف این نهاد گفت: اجرای طرح های محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در مناطق محروم و روستایی کشور رسالت مهم این ستاد است.
ادامه مطلب...

12میلیارد ریال به روستاهای عجب شیر اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه در سال 96 دولت 25 میلیارد ریال به دهیاری های شهرستان کمک کرد گفت: در سه ماهه اول امسال 12 میلیارد ریال به طرح های عمرانی و خدماتی روستاهای عجب شیر اختصاص یافته است.
ادامه مطلب...

احداث پردیس سینمایی مراغه نیاز فرهنگی منطقه است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: با توجه به روحیات و پیشینه فرهنگی مردم مراغه ساخت پردیس سینمایی در این شهرستان یکی از نیازهای فرهنگی است.
ادامه مطلب...