استان مرکزی قهرمان مسابقات کانوپولوی کشور شد

استان مرکزی قهرمان مسابقات کانوپولوی کشور شد

تیم استان مرکزی بر سکوی نخست رقابتهای قهرمانی کشور کانوپولوی مردان ایران ایستاد.

به گزارش خبرنگار مهر، روز پایانی بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو مردان جمعه شب با برگزاری مرحله نیمه نهایی و فینال در شهرستان مراغه آغاز شد و در پایان با قهرمانی استان مرکزی به پایان رسید.

در مسابقه نیمه نهایی  تیم استان مرکزی با ۴ گل قزوین را شکست داد، هیات کرمانشاه نیز  ۷ بر ۴ اردبیل را مغلوب کرد. همین طور هیات  آذربایجان شرقی ۹ بر ۳ در مقابل فارس پیروز شد و استان گیلان با ۳ گل قزوین را کنار زد. به این ترتیب تیم های مرکزی و کرمانشاه برای عنوان قهرمانی باهم رو به رو شدند، اردبیل و زنجان راهی رده بندی شدند.

در پایان تیم اردبیل در مقابل استان زنجان ۴ بر ۳ پیروز بازی شد و مدال برنز را کسب کرد و در فینال استان مرکزی ۱۲ بر ۴ کرمانشاه را شکست داد و به عنوان قهرمانی رسید.

به این ترتیب تیم استان مرکزی قهرمان بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو مردان شد، کرمانشاه نائب قهرمان و استان اردبیل در رده سوم ایستاد. زنجان، گیلان، قزوین، آذربایجان شرقی و فارس نیز به ترتیب در رده های چهارم تا هشتم قرار گرفتند. این رقابتها به مدت سه روز در شهرستان مراغه برگزار شده بود. 

لینک منبع