دو تن سیب در بین مددجویان نهادهای حمایتی مراغه توزیع شد

 تاریخ خبر:  10 آبان 1397
حکیمه انتظاری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اهالی خیر این روستا هر ساله با شرکت در این امر خداپسندانه قسمتی از محصول خود را در میان خانواده های مددجویان نهادهای حمایتی شهرستان توزیع می کنند.
وی همچنین با اشاره به آسفالت ریزی بیش از دو هزار مترمربع از معابر عمومی روستای مغانجیق گفت: برای آسفالت ریزی این روستا بیش از 120 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
وی ادامه داد: آسفالت ریزی 5 هزار مترمربع از معابر این روستا با اعتبار 150 میلیون تومان نیز در دست اجراست.
انتطاری اضافه کرد: جدول گذاری 150 متر از این روستا با اعتبار 30 میلیون تومان به اتمام رسیده و عملیات اجرایی 500 متر از جدول گذاری نیز با اعتبار 35 میلیون تومان در دست اقدام است.
انتظاری همچنین با اشاره به پروژه نیمه تمام ساختمان ایستگاه آتش نشانی در روستای مغانجیق گفت: این ایستگاه با توجه به نیاز مردم این منطقه به ارائه خدمات آتش نشانی در مواقع ضروری احداث شده و خودروی آتش نشانی به صورت تمام وقت در حال ارائه خدمات به مردم منطقه است.
وی ادامه داد: تاکنون برای ساخت این ایستگاه با زیربنای 320 مترمربع، 100 میلیون تومان هزینه شده که برای تکمیل آن به بیش از 500 میلیون تومان اعتبار دیگر نیاز است.
وی به احداث پارک ورزشی در این روستا نیز اشاره کرد و گفت: این پارک در زمینی به مساحت 700 مترمربع و با اعتبار 50 میلیون تومان در حال تکمیل شدن است.
وی به از سرگیری عملیات اجرایی پروژه سالن ورزشی روستای مغانجیق نیز اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه با اعتبار 700 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و در زمینی به مساحت 600 متر مربع پس ازگذشت چند سال دوباره آغاز شده است.
بخش مرکزی مراغه با 74 روستا دارای 68 هزار نفر جمعیت بوده که تمامی روستاها دارای شورای اسلامی با 245 نفر عضو و 66 روستای این بخش نیز دارای دهیاری است.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/9880
لینک منبع