افتتاح ۳۲ کیلومتر از آزادراه مراغه- هشترود تا پایان سال ۹۸

هشترود- فرماندار هشترود از افتتاح ۳۲ کیلومتر از آزادراه مراغه- هشترود تا پایان سال ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب...

پیرزن مراغه ای در رودخانه «لیلان چای» غرق شد

مراغه - ایرنا - مسئول آتش نشانی دهیاران بخش سراجوی مراغه از سقوط پیرزن 70 ساله به رودخانه «لیلان چای» در روستای بیانلوجه این شهرستان و جان باختن وی خبر داد.
ادامه مطلب...

پایان نامه های دانشگاهی مبتنی بر پژوهش های کاربردی باشد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به کیفی گرایی در مراکز دانشگاهی گفت: پایان نامه های دانشگاهی مبتنی بر پژوهش های کاربردی و توسعه ای باشد.
ادامه مطلب...

جوان ۳۰ ساله در «مردق چای» مراغه غرق شد

مراغه- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه از غرق شدن جوان ۳۰ ساله در رودخانه «مردق چای» این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

پیام تبریک فرماندار مراغه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

پیام تبریک فرماندار مراغه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم پیام تبریک ارسال کردند.
ادامه مطلب...

دیدار صمیمی دانشجو معلمان مراغه پس از 30سال تلاش و خدمت

دیدار صمیمی دانشجو معلمان مراغه پس از 30سال تلاش و خدمت فارغ التحصیلان تربیت معلم شهید مطهری مراغه ورودی سال 1368پس از 30سال دوباره باهم دیدار کردند.
ادامه مطلب...

سرمای دیررس حدود 26 میلیارد تومان به باغات مراغه خسارت زد

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه با اشاره به خسارت ناشی از سرمای دیررس فروردین و اردیبهشت امسال به اراضی کشاورزی این شهرستان گفت: براساس براوردهای کارشناسی 25 میلیارد و 951 میلیون تومان به باغات این شهرستان خسارت وارد شده است.
ادامه مطلب...

اظهارنظرهای غیرکارشناسی مبنی بر آلودگی کاوه سودا، آلاینده فضای سرمایه...

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نهادهای متولی بر تمامی صنایع فعال در استان از جمله کاوه سودای مراغه نظارت دارند، گفت: اظهارات غیرکارشناسی مبنی بر آلودگی این واحد، فضای سرمایه گذاری در استان را به خطر می اندازد.
ادامه مطلب...

دو هزار و200 دانش آموز فرزند ممتاز فرهنگی مراغه تجلیل می شوند

دو هزار و200 دانش آموز فرزند ممتاز فرهنگی مراغه تجلیل می شوند به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، از دو هزار و 200دانش آموز فرزند ممتاز فرهنگی مراغه تجلیل بعمل می آید.
ادامه مطلب...

معلم مراغه ای در مدرسه ای که خود ساخته درس می دهد

معلم مراغه ای در مدرسه ای که خود ساخته درس می دهد معلم بازنشسته مراغه ای همچنان با عشق و علاقه در مدرسه ای که خود ساخته حاضر می شود به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه محمد رحیمیان اقدم 17 سال پیش بازنشسته شده ، اما علاقه اش به درس و مدرسه اورا به خیری مدرسه ساز تبدیل کرده است.
ادامه مطلب...