ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین مراغه

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین این شهرستان از امروز تا اطلاع بعدی خبر داد و گفت: این تصمیم در راستای عمل به مصوبه کمیته پیشگیری از کرونا اتخاذ شده است.
ادامه مطلب...

مراجعه به مراکز درمانی مراغه ۳۰ درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از افزایش ۳۰ درصدی مراجعه مردم به مراکز درمانی شهرستان همزمان با شیوع کرونا در کشور خبر داد و گفت: اضطراب و ترس از بیماری کرونا موجب مراجعه مردم به مراکز درمانی شده که در بیشتر موارد افراد حتی بیماری و موردی خاصی هم ندارند.
ادامه مطلب...

مسیل های بحرانی مراغه شناسایی و لایروبی می‌شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر ضرورت آمادگی دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در فصل بارندگی گفت: مشکلات موجود در مسیل‌های بحرانی شهرستان شناسایی و لایروبی می‌شود.
ادامه مطلب...

تشدید نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم تامین نیازهای شهروندان گفت: نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در شهرستان تشدید می‌شود.
ادامه مطلب...

داروخانه‌ها و مراکز تجهیزات پزشکی زیر ذره‌بین فرمانداری و دادستانی...

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه به همراه دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از مسوولان دستگاه های متولی این شهرستان در راستای بررسی وضعیت توزیع اقلام مورد نیاز پزشکی در کنترل کرونا ویروس، از داروخانه‌ها و عرضه محصولات و تجهیزات پزشکی بازدید کردند.
ادامه مطلب...

حادثه رانندگی در مراغه ۲ نفر کشته درپی داشت

تبریز- حادثه رانندگی در مراغه که بر اثر بی احتیاطی راننده تریلی اتفاق افتاد، دو نفر کشته درپی داشت.
ادامه مطلب...

علی علیزاده منتخب مردم مراغه و عجب شیر شد

تبریز-ایرنا- دبیر ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: «علی علیزاده» به عنوان منتخب مردم حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر برگزیده شد.
ادامه مطلب...

آمادگی کامل ۲۵۷ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابی مراغه و عجب شیر

مراغه- فرماندار مراغه از آمادگی کامل ۲۵۷ شعبه اخذ رای در حوزه انتخاباتی مراغه و عجب شیر خبر داد.
ادامه مطلب...

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مراغه

ایرنا - مراغه - همزمان با سراسر کشور یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور احاد مردم و مسوولان در مراغه برگزار شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

شوق انتخابات و حرکتی برای تثبیت مردمسالاری دینی

مراغه - ایرنا - شوق حضور در پای صندوق‌های رای و انتخابات، حرکتی از سوی مردم برای تثبیت مردمسالاری دینی به عنوان اصلی انکارناپذیر در نظام سیاسی و اجتماعی جمهوری اسلامی است.
ادامه مطلب...