کشف محموله ۴۰ میلیون تومانی کولرگازی قاچاق در مراغه 

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله کولر گازی قاچاق به ارزش ۴۰ میلیون تومان در این شهرستان خبر داد. 
ادامه مطلب...

دستگیری عامل حفاری غیرمجاز در مراغه

تبریز- فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از دستگیری عامل حفاری غیر مجاز در شهر تاریخی مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

هزینه‌کرد ۲۳ میلیارد تومانی برای طرح‌های گازرسانی در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره گاز مراغه گفت: برای طرح‌های گازرسانی شهرستان در سال گذشته ۲۳ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان هزینه شده است.
ادامه مطلب...

بهسازی راه‌های روستایی پیش‌نیاز توسعه روستاهاست

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم توجه جدی به مشکلات روستاها و روستاییان گفت: بهسازی راه‌های روستایی پیش‌نیاز توسعه و کاهش مشکلات روستاییان است.
ادامه مطلب...

آغاز کوچ عشایر به مراتع سهند با ۱۳۰ هزار راس دام

مراغه - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مراغه از آغاز کوچ عشایر به مراتع سهند در این شهرستان با ۱۳۰ هزار راس دام خبرداد.
ادامه مطلب...

سرمایه‌گذاری ۳۹۳ میلیارد تومانی در شهرک صنعتی مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر شهرک صنعتی مراغه از جذب و سرمایه‌گذاری ۳۹۳ میلیارد تومانی در این شهرک در سال گذشته در قالب هشت طرح سرمایه‌گذاری خبرداد.
ادامه مطلب...

حضور ورزشکار مراغه‌ای در دوره مربیگری آنلاین سپک تاکرای آسیا

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه از حضور غلامرضا عبدی ورزشکار مراغه‌ای در نخستین دوره مربیگری آنلاین سطح یک سپک تاکرای آسیا خبر داد.
ادامه مطلب...

حراست مسوولیتی خطیر و حساس در دستگاه‌هاست

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه به مسوولیت خطیر و حساس حراست در دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: اجرای صحیح ماموریت‌های محوله و تبعیت از اصول و معیارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، باید از اصلی‌ترین دغدغه‌های مسوولان و کارکنان حراست باشد.
ادامه مطلب...

وداع مردم مراغه با شهید مدافع وطن

ایرنا - مراغه - پیکر مطهر شهید مدافع وطن ستوان سوم تقی بهره‌ور امروز یکشنبه با حضور خانواده شهید و مسوولان شهرستانی تشییع شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

ستاد کرونای مراغه: مراسم تشییع شهید بهره‌ور به صورت رسمی برگزار نخواهد...

مراغه - ایرنا - ستاد مبارزه با کرونای مراغه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به وضعیت حاد ویروس کرونا در این شهرستان، مراسم تشییع و بزرگداشت شهید ستوان سوم تقی بهره‌ور به صورت رسمی و جمعی برگزار نخواهد شد.
ادامه مطلب...