دستگیری هفت سارق و ۳۰ سوداگر مرگ در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری هفت سارق سابقه دار و دستگیری ۳۰ سوداگر مرگ در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

صادرات ۵۲ میلیون دلاری شهرستان مراغه در سال ۱۳۹۸

مراغه - ایرنا - رییس گمرک مراغه از صادرات محصولات صنعتی و کشاورزی به ارزش ۵۲ میلیون دلار از این شهرستان به کشورهای خارجی در سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب...

شهردار: مراغه برای اجرای طرح ضدعفونی بلوک‌بندی شد

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه از بلوک‌بندی مناطق شهری برای اجرای طرح‌های پاکسازی و ضدعفونی خبرداد.
ادامه مطلب...

پلمب هفت واحد صنفی متخلف در مراغه

مراغه - ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از پلمب هفت واحد صنفی متخلف در راستای اجرای طرح پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

پدر ۴ شهید و جانباز مراغه‌ای آسمانی شد

مراغه - ایرنا - جانباز حاج بهمن کرمی، پدر شهیدان والامقام اصغر، رسول، سیروس کرمی و جانباز اکبر کرمی، امروز در سن ۸۲ سالگی به علت کهولت سن آسمانی شد و به فرزندان شهیدش پیوست.
ادامه مطلب...

۲۶۰۰ بازرسی بهداشت محیط از واحدهای عرضه مواد غذایی مراغه انجام شد

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: از ابتدای اسفند سال گذشته تاکنون و با هدف پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، ۲۶۰۰ بازرسی از واحدهای عرضه مواد غذایی شهرستان توسط بهداشت محیط انجام شده است.
ادامه مطلب...

دستگیری سارق تجهیزات باغی و زراعی در مراغه

مراغه- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی مراغه از شناسایی و دستگیری سارق تجهیزات و وسایل مکانیکی باغ ها و مزارع در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

همکاری مردم مراغه در روز طبیعت ستودنی بود

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه گفت: بیش از ۸۵ درصد مردم شهرستان تدابیر در نظر گرفته شده برای روز طبیعت در مراغه را رعایت کردند و از خانه های خود بیرون نیامدند و در این خصوص همراهی و همکاری مردم ستودنی و قابل تقدیر است.
ادامه مطلب...

روز طبیعت در مراغه با تشدید محدودیت های تردد

ایرنا - مراغه - روز طبیعت در مراغه با تشدید محدودیت های تردد در شهرستان همراه بوده و خودروها در روز ۱۳ بدر حق ورود به مناطق گردشگری و روستاها را ندارند و برگشت داده می شوند. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

توزیع غذای آستان قدس رضوی در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه

مراغه - ایرنا - دفتر آستان قدس رضوی در مراغه در قالب طرح نسیم مهر رضوی، غذا متبرک به بارگاه امام رضا(ع) را در بین کادر درمانی بیمارستان امیرالمومنین (ع) و بیماران مبتلا به کرونا توزیع کرد.
ادامه مطلب...