رزمایش کمک مومنانه جامعه ورزشی مراغه

ایرنا - مراغه - رزمایش کمک مومنانه جامعه ورزشی مراغه در قالب قرارگاه جهادی شهید ورزشکار علی کنعانی با آماده سازی و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی در مرحله نخست بین نیازمندان آغاز شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

جامعه ورزش مراغه با کمک مومنانه روحیه پهلوانی را به نمایش گذاشتند

مراغه - ایرنا - جامعه ورزش مراغه در سالروز شهادت امام علی (ع) و با الگو گرفتن از رفتار آن حضرت، در طرح کمک مومنانه شرکت کرده و روحیه پهلوانی را به نمایش گذاشتند.
ادامه مطلب...

رعایت‌نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی موجب شیوع مجدد کرونا می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به افزایش آمار کرونا در این شهرستان در چند روز گذشته، گفت: اگر مردم فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند شاهد شیوع مجدد و افزایش آمار کرونا خواهیم بود.
ادامه مطلب...

دستان خالی کشاورزان مراغه‌ای در بلایای طبیعی

مراغه - ایرنا - غفلت از مشکلات حوزه کشاورزی و نبود برنامه‌ریزی برای مقابله با بلایایی همچون سرمازدگی و تگرگ، موجب وارد آمدن خسارات جبران‌ناپذیر شده و کشاورزان مراغه به جای دروکردن محصولات خود، چوب بی‌تدبیری نهادهای مسوول را می‌خورند.
ادامه مطلب...

۱۸.۵ میلیارد تومان برای طرح‌های برق مراغه هزینه شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره توزیع نیروی برق شهرستان مراغه گفت: سال گذشته برای اجرای طرح های برق در این شهرستان ۱۸.۵ میلیارد تومان هزبنه شد.
ادامه مطلب...

راه‌اندازی واحد آزمایشگاهی نمونه‌برداری کرونا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: باهدف شناسایی سریع بیماران مبتلا به کرونا، واحد آزمایشگاهی نمونه‌برداری این بیماری در شهرستان راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

مادر شهید مراغه ای هزینه مراسم سالگرد فرزندش را هدیه کرد

تبریز - ایرنا - مادر شهید پاسدار ابراهیم دریادل هزینه مراسم سی و هشتمین سالگرد فرزندش را به ۶۰ خانواده‌ آسیب دیده از کرونا در مراغه اهدا کرد.
ادامه مطلب...

شبکه انجمن‌های مردم‌نهاد میراث‌فرهنگی در مراغه ایجاد شود

تبریز- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی بر لزوم ایجاد شبکه انجمن‌های مردم نهاد مراغه به منظور هم‌افزایی درراستای پیشبرد اهداف حفاظت وصیانت از مواریث تاریخی تاکید کرد.
ادامه مطلب...

دستگیری باند سارقان منازل در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری اعضای باند سه نفره سارقان طلا و جواهر منازل در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

۴۲۱ واحد نانوایی مراغه در راستای مقابله با کرونا بازرسی شد

مراغه- ایرنا- معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار مراغه از بازدیدهای بهداشتی و صنفی ۴۲۱ واحد نانوایی در این شهرستان در راستای مقابله با کرونا خبرداد.
ادامه مطلب...