لغو نمازهای جماعت و مجالس ترحیم در مراغه 

مراغه- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: با توجه به لزوم پیشگیری از ابتلای شهروندان به بیماری کرونا، نمازهای جماعت و مجالس ترحیم در مساجد این شهرستان برگزار نمی‌شود.
ادامه مطلب...

کشف کالای بهداشتی احتکارشده و مواد محترقه در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف کالای بهداشتی احتکارشده و مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان خبرداد.        
ادامه مطلب...

اعتبار نامه منتخب مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس یازدهم اعطا شد

مراغه - ایرنا - اعتبارنامه علی علیزاده منتخب مردم شهرستان‌های مراغه و عجب‌شیر با حضور اعضای هیات اجرایی و هیات نظارت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعطا شد.
ادامه مطلب...

مسافران در ورودی و خروجی مراغه کنترل می‌شوند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: اکیپ‌های مستقر در ورودی و خروجی این شهر در راستای مقابله با کرونا، مسافران را کنترل می‌کنند.
ادامه مطلب...

توزیع مواد ضد عفونی کننده در مناطق محروم مراغه

ایرنا - مراغه - سه هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده برای پیشگیری از کرونا از سوی آماد پشتیبانی منطقه شمالغرب نزاجا مستقر در مراغه به طور رایگان در مناطق محروم مراغه توزیع شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

فوت‌شدگان کرونا با رعایت مسایل شرعی دفن می‌شوند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: همه موازین شرعی و بهداشتی فوت شدگانی که جواب آزمایشات کرونای آنها مثبت اعلام شده است، رعایت می‌شود.
ادامه مطلب...

۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراغه ترخیص شدند

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: ۵ بیمار مبتلا مبتلا به کرونا که نتایج آزمایشات آنها مثبت اعلام شده بود پس از مراقبت‌های درمانی در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه با حال عمومی خوب و رو به بهبودی ترخیص شده و در حال حاضر تا بهبودی کامل در قرنطینه خانگی قرار دارند.
ادامه مطلب...

پلمب داروخانه و انبار تجهیزات پزشکی در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس تعزیرات حکومتی مراغه از پلمب داروخانه و انبار تجهیزات پزشکی در مراغه از سوی اکیپ نظارتی ویژه کرونا در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بازدید اکیپ‌های نظارتی از داروخانه‌ها و فروشندگان تجهیزات پزشکی...

ایرنا - مراغه - اکیپ‌های ویژه نظارتی در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و توزیع و فروش مناسب اقلام بهداشتی، داروخانه‌ها، مراکز و فروشندگان تجهیزات پزشکی در مراغه را به صورت 24 ساعته بازرسی می‌کنند.عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

کشف مواد بهداشتی احتکار شده در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف مواد شوینده و بهداشتی احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...