افزایش مبتلایان کرونا در مراغه به ۱۰۸ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ابتلای پنج نفر دیگر به کرونا خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان به این ویروس در این شهرستان به ۱۰۸ نفر افزایش یافت.
ادامه مطلب...

۱۴ واحد صنفی متخلف در مراغه پلمب شد

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی مراغه از پلمب ۱۴ واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

نصب سامانه ضد سرما در باغات مراغه

مراغه - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: برای نخستین بار در آذربایجان‌شرقی سامانه‌های ضد سرما و تگرگ در باغات این شهرستان نصب و راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

نصب سامانه ضد سرما در باغات مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: برای نخستین بار در آذربایجان‌شرقی سامانه‌های ضد سرما و تگرگ در باغات این شهرستان نصب و راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

ارتش مبادی ورودی و خروجی آذربایجان‌شرقی را کنترل می‌کند

مراغه - ایرنا - فرمانده پادگان امام رضا (ع) از کنترل مبادی ورودی و خروجی آذربایجان‌شرقی از سوی یگان‌های ارتش مستقر در این پادگان خبرداد.
ادامه مطلب...

سه هزار و ۹۵۰ داوطلب غربالگری کرونا را در کشور برعهده دارند

مراغه - ایرنا - سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: سه هزار و ۹۵۰ جوان داوطلب در حال خدمت رسانی در طرح ملی غربالگری کرونا در مبادی ورودی و خروجی استان‌های کشور هستند.
ادامه مطلب...

افزایش فوتی‌های کرونا در مراغه به ۹ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: با فوت ۲ بیمار دیگر، تعداد فوتی‌های کرونا در این شهرستان به ۹ نفر رسید.
ادامه مطلب...

۱۵ تیم مردمی محلات مراغه را ضدعفونی می‌کنند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: قرارگاه جهادی شهید دهقان به صورت شبانه روزی و متشکل از ۱۵ تیم مردمی محلات را ضدعفونی می‌کنند.
ادامه مطلب...

تجهیز نقاهتگاه ۱۲۰ تختخوابی بیماران کرونایی در مراغه

ایرنا - مراغه - نقاهتگاه ۱۲۰ تختخوابی بیماران کرونایی به منظور گذراندن دوران نقاهت بیماران مبتلا به ویروس کرونا با همکاری دانشکده علوم پزشکی، قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نزاجا و بهداری پادگان امام رضا (ع)تجهیز و آماده‌سازی شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

افزایش فوتی‌های کرونا در مراغه به ۶ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: با فوت یک بیمار دیگر مبتلا به کرونا در این شهرستان، تعداد فوتی‌ها به ۶ نفر رسید.
ادامه مطلب...