طنین زنگ مهر و ایثار در مدارس مراغه

طنین زنگ مهر و ایثار در مدارس مراغه همزمان با آغاز سالتحصیلی جدید ،طنین زنگ مهر و ایثار در مدارس مراغه به صدا در آمد. به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه حمید شکری روز دوشنبه در مراسم بازگشایی مدارس مراغه در دبیرستان دخترانه شاهد زهرای مرضیه اظهار داشت: سازندگی و استقلال کشور در دستان دانش آموزان است و دانش آموزان باید با پشتکار و سخت کوشی، توطئه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را خنثی کنند.
ادامه مطلب...

وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت در آستانه بازگشایی مدارس، وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی، فرا رسیدن بهار تعلیم وتربیت و آغاز سال جدید تحصیلی را تبریک گفت.
ادامه مطلب...

طنین زنگ شکوفه ها و جوانه ها در مدارس مراغه

طنین زنگ شکوفه ها و جوانه ها در مدارس مراغه در آستانه سالتحصیلی جدید ،زنگ شکوفه ها و جوانه ها با حضور دانش آموزان پایه اول ابتدایی و هفتم متوسطه مراغه به صدا در آمد.
ادامه مطلب...

برگزاری همایش" کودک کلاس اولی من" در مراغه

برگزاری همایش" کودک کلاس اولی من" در مراغه معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مراغه از برگزاری همایش" کودک کلاس اولی من " در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ملوان نیروی دریایی فاتح مسابقات کانوپولوی کاپ آزاد کشور شد

مراغه- تیم ملوان نیروی دریایی جمهوری اسلامی با غلبه بر حریفان به عنوان نخست مسابقات کانوپولوی کاپ آزاد کشوری در مراغه دست یافت.
ادامه مطلب...

چهار رقم جدید گندم توسط موسسه تحقیقات کشاورزی دیم معرفی شد

مراغه- رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور از معرفی چهار رقم جدید گندم با نام های «واران»، «رحمت»، «کمال» و «شالان» توسط این موسسه خبر داد.
ادامه مطلب...

افتخار آفرینی سرگروه های درسی آموزش متوسطه مراغه

افتخار آفرینی سرگروه های درسی آموزش متوسطه مراغه سرگروه های درسی دوره اول و دوم متوسطه آموزش و پرورش مراغه ،رتبه های برتر استانی را کسب کردند.
ادامه مطلب...

برق جان کشاورز ۳۵ ساله مراغه ای را گرفت

تبریز- کشاورز ۳۵ ساله مراغه ای موقع کار در باغ به خاطر اتصال برق جانش را از دست داد.
ادامه مطلب...

درخشش دانش آموز مراغه ای در مسابقات فرهنگی و هنری کشور

درخشش دانش آموز مراغه ای در مسابقات فرهنگی و هنری کشور دانش آموز مراغه ای توانست در جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور خوش بدرخشد.
ادامه مطلب...

خوابگاه هنرستان کشاورزی مراغه تجهیز می شود

خوابگاه هنرستان کشاورزی مراغه تجهیز می شود معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور از تجهیز خوابگاه هنرستان کشاورزی شهیدان کرمی و ساماندهی طرح نیمه تمام استخر دانش آموزی مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...