فوت‌شدگان کرونا با رعایت مسایل شرعی دفن می‌شوند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: همه موازین شرعی و بهداشتی فوت شدگانی که جواب آزمایشات کرونای آنها مثبت اعلام شده است، رعایت می‌شود.
ادامه مطلب...

۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراغه ترخیص شدند

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: ۵ بیمار مبتلا مبتلا به کرونا که نتایج آزمایشات آنها مثبت اعلام شده بود پس از مراقبت‌های درمانی در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه با حال عمومی خوب و رو به بهبودی ترخیص شده و در حال حاضر تا بهبودی کامل در قرنطینه خانگی قرار دارند.
ادامه مطلب...

پلمب داروخانه و انبار تجهیزات پزشکی در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس تعزیرات حکومتی مراغه از پلمب داروخانه و انبار تجهیزات پزشکی در مراغه از سوی اکیپ نظارتی ویژه کرونا در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بازدید اکیپ‌های نظارتی از داروخانه‌ها و فروشندگان تجهیزات پزشکی...

ایرنا - مراغه - اکیپ‌های ویژه نظارتی در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و توزیع و فروش مناسب اقلام بهداشتی، داروخانه‌ها، مراکز و فروشندگان تجهیزات پزشکی در مراغه را به صورت 24 ساعته بازرسی می‌کنند.عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

کشف مواد بهداشتی احتکار شده در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف مواد شوینده و بهداشتی احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بستری شدن ۱۷ نفر مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان مراغه

مراغه - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از بستری شدن ۱۷ نفر مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

فوت‌شدگان اخیر در بیمارستان امیرالمومنین مراغه کرونایی نبودند

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: جواب آزمایش سه نفر از فوت‌شدگان اخیر که با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه بستری شده بودند منفی بوده و علت فوت این افراد سایر بیماری‌هاست.
ادامه مطلب...

ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین مراغه

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین این شهرستان از امروز تا اطلاع بعدی خبر داد و گفت: این تصمیم در راستای عمل به مصوبه کمیته پیشگیری از کرونا اتخاذ شده است.
ادامه مطلب...

مراجعه به مراکز درمانی مراغه ۳۰ درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از افزایش ۳۰ درصدی مراجعه مردم به مراکز درمانی شهرستان همزمان با شیوع کرونا در کشور خبر داد و گفت: اضطراب و ترس از بیماری کرونا موجب مراجعه مردم به مراکز درمانی شده که در بیشتر موارد افراد حتی بیماری و موردی خاصی هم ندارند.
ادامه مطلب...

مسیل های بحرانی مراغه شناسایی و لایروبی می‌شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر ضرورت آمادگی دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در فصل بارندگی گفت: مشکلات موجود در مسیل‌های بحرانی شهرستان شناسایی و لایروبی می‌شود.
ادامه مطلب...