تشدید نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم تامین نیازهای شهروندان گفت: نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در شهرستان تشدید می‌شود.
ادامه مطلب...

داروخانه‌ها و مراکز تجهیزات پزشکی زیر ذره‌بین فرمانداری و دادستانی...

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه به همراه دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از مسوولان دستگاه های متولی این شهرستان در راستای بررسی وضعیت توزیع اقلام مورد نیاز پزشکی در کنترل کرونا ویروس، از داروخانه‌ها و عرضه محصولات و تجهیزات پزشکی بازدید کردند.
ادامه مطلب...

حادثه رانندگی در مراغه ۲ نفر کشته درپی داشت

تبریز- حادثه رانندگی در مراغه که بر اثر بی احتیاطی راننده تریلی اتفاق افتاد، دو نفر کشته درپی داشت.
ادامه مطلب...

علی علیزاده منتخب مردم مراغه و عجب شیر شد

تبریز-ایرنا- دبیر ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: «علی علیزاده» به عنوان منتخب مردم حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر برگزیده شد.
ادامه مطلب...

آمادگی کامل ۲۵۷ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابی مراغه و عجب شیر

مراغه- فرماندار مراغه از آمادگی کامل ۲۵۷ شعبه اخذ رای در حوزه انتخاباتی مراغه و عجب شیر خبر داد.
ادامه مطلب...

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مراغه

ایرنا - مراغه - همزمان با سراسر کشور یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور احاد مردم و مسوولان در مراغه برگزار شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

شوق انتخابات و حرکتی برای تثبیت مردمسالاری دینی

مراغه - ایرنا - شوق حضور در پای صندوق‌های رای و انتخابات، حرکتی از سوی مردم برای تثبیت مردمسالاری دینی به عنوان اصلی انکارناپذیر در نظام سیاسی و اجتماعی جمهوری اسلامی است.
ادامه مطلب...

جاده‌های دسترسی به صندوق‌های رای در مراغه بازگشایی شد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از بازگشایی تمامی مسیرهای دسترسی به صندوق‌های اخذ رای در مناطق برف‌گیر و روستایی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

انصراف ۱۳ نامزد نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با انصراف ۱۳ نفر از نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر، ۱۳ نفر برای یک کرسی سهم این حوزه با هم رقابت می‌کنند.
ادامه مطلب...

بازارچه صنایع دستی هنرمندان مراغه

مراغه - ایرنا - بازارچه آثار صنایع دستی هنرمندان مراغه که در قالب ۲۰ غرفه برپا شده تا ۳۰ بهمن ماه جاری پذیرای علاقه‌مندان است. عکس از ابراهیم مطلوبی
ادامه مطلب...