پدر ۴ شهید و جانباز مراغه‌ای آسمانی شد

مراغه - ایرنا - جانباز حاج بهمن کرمی، پدر شهیدان والامقام اصغر، رسول، سیروس کرمی و جانباز اکبر کرمی، امروز در سن ۸۲ سالگی به علت کهولت سن آسمانی شد و به فرزندان شهیدش پیوست.
ادامه مطلب...

۲۶۰۰ بازرسی بهداشت محیط از واحدهای عرضه مواد غذایی مراغه انجام شد

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: از ابتدای اسفند سال گذشته تاکنون و با هدف پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، ۲۶۰۰ بازرسی از واحدهای عرضه مواد غذایی شهرستان توسط بهداشت محیط انجام شده است.
ادامه مطلب...

دستگیری سارق تجهیزات باغی و زراعی در مراغه

مراغه- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی مراغه از شناسایی و دستگیری سارق تجهیزات و وسایل مکانیکی باغ ها و مزارع در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

همکاری مردم مراغه در روز طبیعت ستودنی بود

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه گفت: بیش از ۸۵ درصد مردم شهرستان تدابیر در نظر گرفته شده برای روز طبیعت در مراغه را رعایت کردند و از خانه های خود بیرون نیامدند و در این خصوص همراهی و همکاری مردم ستودنی و قابل تقدیر است.
ادامه مطلب...

روز طبیعت در مراغه با تشدید محدودیت های تردد

ایرنا - مراغه - روز طبیعت در مراغه با تشدید محدودیت های تردد در شهرستان همراه بوده و خودروها در روز ۱۳ بدر حق ورود به مناطق گردشگری و روستاها را ندارند و برگشت داده می شوند. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

توزیع غذای آستان قدس رضوی در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه

مراغه - ایرنا - دفتر آستان قدس رضوی در مراغه در قالب طرح نسیم مهر رضوی، غذا متبرک به بارگاه امام رضا(ع) را در بین کادر درمانی بیمارستان امیرالمومنین (ع) و بیماران مبتلا به کرونا توزیع کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: محدودیت‌های تردد در ۱۳ بدر بیشتر می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از افزایش محدودیت‌های تردد در روز ۱۳ بدر در این شهرستان خبر داد و گفت: از مردم می‌خواهیم با ماندن در این خانه به قطع زنجیره کرونا کمک کنند.
ادامه مطلب...

افزایش مبتلایان کرونا در مراغه به ۱۲۳ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ابتلای سه نفر دیگر به کرونا خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان به این ویروس در این شهرستان به ۱۲۳ نفر افزایش یافت.
ادامه مطلب...

۸۹ درصد جمعیت مراغه غربالگری شدند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه با اشاره به غربالگری ۸۹ درصدی جمعیت شهرستان گفت: ۲۳۳ هزار و ۶۹۹ نفر از جمعیت شهرستان از لحاظ علائم بیماری کرونا غربالگری شدند.
ادامه مطلب...

افزایش مبتلایان کرونا در مراغه به ۱۲۰ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ابتلای ۱۲ نفر دیگر به کرونا خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان به این ویروس در این شهرستان به ۱۲۰ نفر افزایش یافت.
ادامه مطلب...