کوچ عشایر به مراتع سهند در آذربایجان شرقی آغاز شد

مراغه-ایرنا- کوچ ییلاقی عشایر آذربایجان شرقی و غربی به ۱۳۰ هزار هکتار از مراتع ییلاقی سهند در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

حضور پرشور نوجوانان و دهه نودی‌های مراغه در مراسم ارتحال امام راحل

مراغه- ایرنا- دهه هشتادی و نودی‌های مراغه در مراسم بزرگداشت سی‌وسومین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد که در مسجد جامع شهرستان برگزار شد، به صورت پرشور شرکت کردند. عکس: سجاد عبدی
ادامه مطلب...

آیین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا - سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در مسجد جامع مراغه و با حضور جمعی از اقشار مختلف مردمی برگزار شد.
ادامه مطلب...

۶۰ بسته معیشتی میان نیازمندان مراغه توزیع شد

تبریز-ایرنا- ۶۰ بسته معیشتی درسالروز ارتحال امام خمینی (ره) به همت گروه جهادی شهدای مسجد اشاقی کوچه مبان نیازمندان مراغه توزیع شد.
ادامه مطلب...

سه هزار و ۴۹۶ عدد لنت ترمز خودروهای سنگین قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: سه هزار و ۴۹۶ عدد لنت ترمز خودروهای سنگین خارجی و قاچاق به ارزش تقریبی چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

تبلور فرهنگ عجین با شهدا

مراغه- ایرنا- بدو ورودش به مراغه با حضورش در یادمان شهدای گمنام عجین شد و روح و روان‌اش با عطر همان شهیدان معطر گشت اما دل در گرو یار داشت و دیدار با خانواده دو شهید دیگر را هم در سفرنامه‌ دلش گنجاند. 
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه رفع مشکلات ایجاد منطقه ویژه اقتصادی سهند را خواستار...

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندارویژه مراغه رفع مشکلات ایجاد منطقه ویژه اقتصادی سهند در شهرستان را خواستار شد و گفت: بیش از ۱۲ سال از تصویب ایجاد منطقه ویژه اقتصادی مراغه می‌گذرد و اما همچنان مشکلاتی مانع ایجاد آن شده است.
ادامه مطلب...

تاکید نماینده ویژه رئیس‌جمهور بر حل مشکلات طرح‌های نیمه‌تمام در...

مراغه- ایرنا- معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و نماینده ویژه رئیس‌جمهور که در قالب بیست‌ودومین سفر استانی هیئت دولت به مقصد آذربایجان‌شرقی در ملکان حضور یافته است، گفت: مشکلات طرح‌های نیمه‌تمام این شهرستان باید حل شده و از هدررفت سرمایه جلوگیری شود.
ادامه مطلب...

شهردار: پنج واحد مدیریت شهری مراغه قابلیت تبدیل شدن به سازمان را دارند

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود، پنج واحد مدیریت شهری شامل «آرامستان گلشن زهرا (س)»، «حمل و نقل و ترافیک»، «عمران و بازآفرینی شهری»، «سیما و منظر شهری» و «آتش‌نشانی و خدمات ایمنی» قابلیت تبدیل شدن به سازمان را دارند.
ادامه مطلب...

امسال چهار هزار تن قیر برای آسفالت معابر عمومی شهر مراغه تامین می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر مراغه با بیان اینکه سال گذشته یکهزار و ۲۰۰ تن قیر در اختیار شهرداری قرار گرفته بود، گفت: امسال در سایه رایزنی‌ها و پیگیری‌های انجام شده چهار هزار تن قیر برای آسفالت معابر عمومی شهر از طریق خرید، سازمان همیاری‌ها و سازمان بازآفرینی شهری تامین می‌شود.
ادامه مطلب...