کشف کلاهبرداری در پوشش موسسه خیریه در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از شناسایی و دستگیری عامل کلاهبرداری از شهروندان در پوشش موسسه خیریه در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

اجرای مشارکتی شبکه فاضلاب روستایی در مراغه نماد چاره‌اندیشی مسئولان

مراغه- ایرنا- «اعتبار نداریم» شاید ساده‌ترین پاسخ برای طرح‌های توسعه شبکه فاضلاب روستایی باشد اما گاهی هم می‌توان راهکار قانونی جست‌وجو، و برای آن چاره‌اندیشی کرد؛ درست مثل طرح‌هایی که امسال با مشارکت اهالی در روستاهای «علویان» و «طالبخان» مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

از پیگیری حقابه دریاچه ارومیه تا صادرات خاویار به کشورهای اروپایی...

استانها - ایرنا -خبرنگاران ایرنا سوم اسفند ماه نسبت به پوشش رویدادها و تولید محتوا اقدام کردند که از مهمترین آنها می‌توان به سفر معاون اقتصادی رییس جمهور به کیش، پیگیری حقابه دریاچه ارومیه، صادرات خاویار به کشورهای اروپایی و روسیه، ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران و فروش محصولات فناورانه اشاره کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار هشترود: اجرای قطعه ۵ آزاد راه هشترود- مراغه سال آینده آغاز...

مراغه _ ایرنا- فرماندار هشترود از اجرای مجدد قطعه ۵ آزاد راه هشترود - مراغه خبر داد و گفت: عملیات ۳۵ کیلومتر از این آزاد راه در سال آینده از طرف هشترود و مراغه شروع خواهد شد.
ادامه مطلب...

مراغه چه نسبتی با «پیکرمی» و «ساموس» یونان دارد؟

مراغه- ایرنا- منطقه فسیلی مراغه که به اذعان کارشناسان جزو پنج منطقه پراهمیت دارای فسیل مهره‌داران جهان به شمار می‌رود و از آن به عنوان «بهشت دیرینه‌شناسان جهان» یاد می‌شود، نقطه اتصال این کهن‌شهر به شهر کوچک «پیکرمی» و جزیره سرسبز و زیبای «ساموس» در کشور یونان و مجاورت ترکیه است.
ادامه مطلب...

استخراج طلا با کیمیاگری در عصر دیجیتال

مراغه- ایرنا- استخراج طلا بسیاری از انسان‌های ماجراجو را از حدود پنج هزار سال قبل از میلاد تاکنون به حاشیه رودخانه‌ها و دل کوه‌ها کشانده، اما دنیای دیجیتال علاوه بر سبک زندگی گویا شیوه‌ بازیافت طلا را هم دگرگون کرده است.
ادامه مطلب...

۲۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد مراغه پرداخت...

مراغه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: از اول سال جاری تاکنون ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان زیرپوشش این نهاد و نیازمندان واقعی شهرستان پرداخت و با این میزان اعتبار، ۳۷۰ طرح اشتغالزایی در سطح شهرستان اجرا شده است.
ادامه مطلب...

یکهزار و ۸۲۵ عینک قاچاق در عجب‌شیر کشف و ضبط شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب‌شیر گفت: یکهزار و ۸۲۵ فریم عینک خارجی و فاقد مدارک گمرکی به ارزش سه میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

بالندگی مناطق فسیلی آذربایجان‌شرقی از مراغه تا ورزقان و جلفا

مراغه- ایرنا- تکمیل مرکز تحقیقات دیرینه‌شناسی خاورمیانه در منطقه فسیلی مراغه که به بهشت دیرینه‌شناسان جهان شهرت دارد، نه تنها بالندگی علم دیرینه‌شناسی کشور را در پی دارد، بلکه توجه بسیاری از مسئولان، گردشگران و سرمایه‌گذاران را به مناطق فسیلی آذربایجان‌شرقی از مراغه تا ورزقان و جلفا جلب می‌کند.
ادامه مطلب...

۸ تن سویای قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه اعلام کرد: هشت تن نهاده دامی ( سویا ) قاچاق و خارج از شبکه توزیع به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...