درخشش 5معلم مراغه ای در مسابقات علمی

درخشش 5معلم مراغه ای در مسابقات علمی پنج نفر از معلمان مراغه ای توانستند در مسابقات علمی رتبه برتر استان آذربایجان شرقی را به خود اختصاص دهند.
ادامه مطلب...

آغاز جشنواره دانش آموزی هنرهای آوایی و نمایشی در مراغه

آغاز جشنواره دانش آموزی هنرهای آوایی و نمایشی در مراغه جشنواره هنرهای آوایی و نمایشی با شرکت 5هزار دانش آموز مراغه ای کار خود را آغاز کرد.
ادامه مطلب...

برگزاری پنجمین دوره مسابقه دانش آموزی نجات تخم مرغ در مراغه

برگزاری پنجمین دوره مسابقه دانش آموزی نجات تخم مرغ در مراغه پنجمین دوره مسابقه دانش آموزی نجات تخم مرغ با شرکت 500دانش آموز در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی تشدید می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تشدید نظارت‌ ها بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در روزهای پایانی سال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

۱۳۰ تن برنج و شکر تنظیم بازار در مراغه توزیع می‌شود

مراغه- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه از توزیع ۱۳۰ تن برنج و شکر برای تنظیم بازار در روزهای آینده در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

نزدیک 10میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد

مراغه - ایرنا - سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی چاراویماق از جذب و ارائه تسهیلات ارزان قیمت در قالب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به مبلغ 9 میلیارد و 656 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

دانش آموز مراغه ای در ترکیب تیم ملی جا گرفت

دانش آموز مراغه ای در ترکیب تیم ملی جا گرفت معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: دانش آموز ورزشکار مراغه ای برای رقابت در دومین دوره مسابقات بین المللی کمان سنتی جام ارس ،به عضویت تیم ملی درآمد.
ادامه مطلب...

تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی آموزش و پرورش مراغه

تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی آموزش و پرورش مراغه مراسم تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی آموزش و پرورش مراغه در تالار لاله این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

افزایش آمار مرگ و میر تصادفات جاده ای در محور هشترود به مراغه

هشترود- فرماندار هشترود از افزایش آمار مرگ و میر تصادفات جاده ای در محور هشترود به مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

کمانداران مراغه بیشترین سهم تیم ملی را به خود اختصاص دادند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: دومین دوره مسابقات بین المللی کمان سنتی جام ارس به میزبانی شهرستان جلفا برگزار می شود که 6 کماندار از مراغه به همراه سایر ملی پوشان در این رقابت ها حضور پیدا خواهند کرد.
ادامه مطلب...