سه اثر جدید از نویسندگان مراغه ای منتشر شد

مراغه- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: کتاب های « زوزه گرگها»، « اسطوره های تاریخ » و « توقف ممنوع » سه اثر تالیفی جدید از مولفان مراغه ای هستند که به تازگی منتشر شده اند.
ادامه مطلب...

لیست نهایی نامزدهای انتخابات شورای شهر مراغه اعلام شد

مراغه- ایرنا- اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای مراغه و خداجو منتشر شد.
ادامه مطلب...

اشتغال ۲۰۰ نفر از زندانیان مراغه در کارگاه حرفه آموزی و اشتغال زایی

مراغه- ایرنا- دادستان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: حدود ۲۰۰ نفر از زندانیان حائز شرایط در کارگاه حرفه آموزی  و اشتغال زایی فعالیت می کنند.
ادامه مطلب...

۱۰۵ اثر جدید در موزه آموزش و پرورش مراغه به نمایش درآمد

مراغه- ایرنا- مدیر موزه آموزش و پرورش مراغه گفت: ۱۰۵ اثر جدید شامل ۲۵ قطعه عکس، تجهیزات آموزشی مدرسه شمس تبریزی و ۷۰ مورد سند ارزشمند تاریخی به گنجینه این موزه اضافه شد.
ادامه مطلب...

۲۱۰ بازرس بر فرآیند برگزاری انتخابات در مراغه نظارت می‌کنند

مراغه- ایرنا- رییس هیات بازرسی انتخابات مراغه گفت: در انتخابات خرداد ماه جاری ۲۱۰ بازرس، ۱۴ سربازرس و ۲ بازرس ویژه بر فرآیند برگزاری انتخابات در این شهرستان نظارت می‌کنند.
ادامه مطلب...

گازرسانی به ۴۲ روستای مراغه در حال اجراست

مراغه- ایرنا- رئیس شرگت گاز مراغه گفت: طرح‌های گارزرسانی به ۴۲ روستای شهرستان که بیش از سه هزار نفر در آنها سکونت دارند، با ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در حال اجراست .
ادامه مطلب...

ورزشکار مراغه‌ای به اردوی تیم ملی شنای معلولان دعوت شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: «عرشیا ستوده» ورزشکار نوجوان مراغه‌ای به اردوی استعدادیابی و انتخابی تیم ملی شنای جوانان جانباز و معلول دعوت شد.
ادامه مطلب...

کشف ۴ تن مرغ خارج از شبکه توزیع در مراغه 

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت:  چهار تن مرغ بدون مجوز و خارج از شبکه توزیع از یک دستگاه کامیون باری در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

۳۰۰ مدرسه خیرساز آذربایجان‌شرقی تا مهرماه تکمیل می‌شود

مراغه- ایرنا- مدیرعامل مجمع خیران مدرسه‌ساز آذربایجان‌شرقی گفت: تا مهرماه امسال ۳۰۰ مدرسه خیرساز به آموزش و پرورش استان تحویل داده می‌شود.
ادامه مطلب...

افزایش عمر سد «قلعه‌چای» عجب‌شیر با اجرای طرح‌های آبخیزداری

مراغه- ایرنا- طرح‌های آبخیزداری و آبخوان‌داری به طور طبیعی با هدف حفاظت از آب و خاک و کنترل سیل اجرا می‌شود اما به گفته کارشناسان اجرای این طرح‌ها در عجب‌شیر عمر مفید سد «قلعه‌چای» را نیز افزایش داده است. 
ادامه مطلب...