روکش آسفالت جاده مراغه - هشترود آغاز شد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده فعلی مراغه - هشترود به ترمیم و روکش آسفالت نیاز دارد و عملیات اجرایی آن در نتیجه پیگیری‌ها و تامین اعتبار از روز گذشته آغاز شد. 
ادامه مطلب...

نبض شورای ششم مراغه چگونه می‌تپد؟

مراغه- ایرنا- کمیسیون عمران نبض ششمین دوره از شورای اسلامی شهر مراغه است و نگاهی به عملکرد این کمیسیون پس از گذشت حدود یک سال از عمر آن، رویکرد مبتنی بر تلاش، تعهد و نوآوری را در میان اعضای آن نشان می‌دهد؛ عملکردی که هم به کارایی توجه دارد و هم اثربخشی، اما نقدهایی هم نسبت به آن در زمینه نظارت وارد است.
ادامه مطلب...

بارش شهابی در مراغه رصد شد

مراغه- ایرنا- مدیرعامل انجمن نجوم رصد خانه مراغه گفت: شرکت‌کنندگان در تور رالی سافاری به مقصد مراغه که با محوریت توسعه گردشگری نجومی به این شهرستان سفر کرده بودند، شامگاه گذشته بارش شهابی را در دامنه‌های جنوبی سهند و دره موسوم به «بایوندور» رصد کردند. 
ادامه مطلب...

نمایشگاه گروهی هنرمندان خوشنویس مراغه گشایش یافت

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: آثار فاخر خوشنویسی از هشت هنرمند شاخص این شهرستان در قالب نمایشگاهی با عنوان «کلک شیدا» در گالری استاد نیکخو به نمایش گذاشته شد. 
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: اعتبارات سفر معاون راهداری به مراغه و عجب‌شیر ابلاغ...

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات سفر اخیر معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور به این حوزه انتخابیه ابلاغ شد.
ادامه مطلب...

مردم مراغه بیش از ۲۵ هزار بار با مرکز فوریت‌های پلیسی تماس گرفتند

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: مردم این شهرستان از اول سال جاری تاکنون ۲۵ هزار و ۶۳۲ بار با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته‌اند که بیش از نیمی از آنها به عملیات منجر شده است.
ادامه مطلب...

مراغه، کانون رصد بارش شهابی برای طبیعت‌گردان

مراغه- ایرنا- مراغه با توجه به موقعیت ممتازش در دامنه جنوبی سهند و اهمیتی که در حوزه نجوم دارد، می‌تواند به کانون رصد بارش شهابی «برساوشی» در سطح کشور به ویژه برای علاقه‌مندان به کوهنوردی و تورهای سافاری تبدیل شود. 
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مردم واکسن یادآور را جدی بگیرند

مراغه- ایرنا- معاون استاندارآذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان از اهالی خواست تا از اجتماعات غیرضروری دوری کرده و در واکسیناسیون عمومی مشارکت جدی تری داشته باشند. 
ادامه مطلب...

سمن‌ها نماد مشارکت مردم در توسعه اجتماعی و فرهنگی مراغه

مراغه- ایرنا- پای درددل‌ مدیران سمن‌های مراغه که بنشینی، مشارکت مردم شهرستان در روند توسعه اجتماعی و فرهنگی را حس خواهی کرد؛ به ویژه آنکه این جلسه با حضور نماینده عالی دولت در شهرستان و با هدف پاسداشت نقش پررنگ سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار شود و هریک از حاضران هم فرصت اظهارنظر داشته باشند.
ادامه مطلب...

خرید گندم در آذربایجان‌شرقی از مرز ۱۸۱ هزار تن گذشت

مراغه- ایرنا- سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی به افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی خرید تضمینی گندم نسبت به سال گذشته در استان اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۱۸۱ هزار و ۳۲۶ تن از این محصول خریداری شده است.
ادامه مطلب...