طرح جمع آوری پسماندها در 70 روستای مراغه اجرا می شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از اجرای طرح جمع آوری پسماندهای روستایی در 70 روستای این بخش خبرداد و گفت: این طرح در راستای بهبود وضعیت بهداشتی و زیست محیطی روستاها و با مشارکت دهیاری ها و بخشداری مرکزی اجرا می شود.
ادامه مطلب...

بانک سپه طبق قرارداد در آزادراه مراغه - هشترود مشارکت می کند

مراغه - ایرنا - بانک سپه از عمل به تعهدات قانونی این بانک در قالب اجرای قرارداد مشارکت طرح آزادراه مراغه - هشترود خبر داد.
ادامه مطلب...

پذیرش بیمارستان آموزشی درمانی سینای مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از آغاز پذیرش بیمار در بیمارستان آموزشی درمانی سینای این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

المپیاد نخبگان سپک تاکرا به میزبانی مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه از برگزاری المپیاد کشوری نخبگان سپک تاکرا به میزبانی این شهرستان در روزهای سی ام آبان تا چهارم آذرماه سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

محموله سیگار خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله سیگار خارجی قاچاق به ارزش 200 میلیون تومان و دستگیری یک نفر در این ارتباط خبرداد.
ادامه مطلب...

سه محموله میلیاردی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف سه محموله سیگار، البسه و لوازم الکترونیکی و یدکی خودرو در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

کوهنوردان پیشکسوت کشور به قله سهند صعود کردند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات کوهنوردی مراغه گفت: 120 کوهنورد پیشکسوت کشور که در همایشی به همین نام در مراغه گرد هم آمده بودند با صعود به قله جام سهند برنامه خود را به پایان رساندند.
ادامه مطلب...

86.4 میلیارد ریال برای توسعه آبفار مراغه تصویب شد

مراغه - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب روستایی مراغه با اشاره به توسعه زیرساخت های خدمات رسانی به مناطق روستایی گفت: امسال 86 میلیارد و 400 میلیون ریال بودجه عمرانی برای توسعه شبکه آب و فاضلاب روستایی این شهرستان تصویب شده است.
ادامه مطلب...

سه ورزشکار مراغه ای در دوره مربیگری فوتوالی حضور دارند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی از حضور سه ورزشکار مراغه ای در نخستین دوره کلاس مربیگری فوتوالی مردان کشور خبر داد و گفت: این دوره مربیگری به میزبانی استان زنجان در حال برگزاری است.
ادامه مطلب...

اردوی سپک تاکرای کرمانشاه و آذربایجان شرقی در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا- رئیس کمیته سپک تاکرای آذربایجان شرقی از آغاز اردوی مشترک این تیم با تیم کرمانشاه به میزبانی مراغه خبرداد.
ادامه مطلب...