فرماندار مراغه خواستار نظارت بیشتر بر نحوه ساخت و سازها شد

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: نظام مهندسی، شهرداری، شورای شهر و سایر دستگا های مرتبط با این امر باید بیش از پیش بر نحوه ساخت و سازها در شهرستان نظارت داشته باشند.
ادامه مطلب...

نفس تازه در خط حمله تراکتورسازی، شایعه یا واقعیت؟

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به عنوان یکی از مدعیان رقابت های لیگ برتر، پس از جدایی چند بازیکن تاثیرگذار از این تیم، اکنون با مشکل نبود بازیکن در خط حمله مواجه شده و برای رفع این نقص به دنبال جذب ستاره های این پست و بمب خبری دیگری است.
ادامه مطلب...

...

پژوهشگران دانشگاه مراغه در تحقیقات آزمایشگاهی خود نانوکامپوزیتی سنتز کرده‌اند که حاوی نانولوله‌های کربنی است و این قابلیت را دارد که سطح قطعه را به‌صورت هوشمند روان‌کاری کند. کاربرد عمده‌ی این نانوکامپوزیت ها، چرخ‌دنده‌ها و یاتاقان‌هاست.
ادامه مطلب...

سارق حرفه ای لوازم خودرو در مراغه دستگیر شد

مراغه- فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری یک سارق حرفه ای لوازم و قطعات خودرو در این شهرستان توسط پلیس خبرداد.
ادامه مطلب...

چاپ یک فصل در کتاب انتشارات اشپرینگر نیچر توسط عضو هیئت علمی دانشگاه...

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مراغه، چاپ یک فصل در کتاب انتشارات اشپرینگر نیچر توسط دکتر محسن جان محمدی، عضو هیات علمی گروه زراعت دانشکده کشاورزی دانشگاه مراغه منتشر گردید.
ادامه مطلب...

آمادگی آموزش و پرورش مراغه برای برگزاری کلاس های آموزش خانواده

آمادگی آموزش و پرورش مراغه برای برگزاری کلاس های آموزش خانواده معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از آمادگی این مجموعه برای برگزاری کلاس های آموزش خانواده با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی برای کارکنان ادارات و نهاد های این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بهبود رتبه دانشگاه در بین دانشگاههای وزارت علوم

در جدیدترین رتبه بندی اعلام شده از سوی پایگاه ISC، رتبه دانشگاه مراغه صعود چشمگیری داشته است. بر اساس این رتبه بندی که طی روزهای گذشته توسط رئیس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری اعلام شد، دانشگاه مراغه با بیش از ده پله صعود در میان ۱۸۱ دانشگاه و مجتمع آموزش عالی رتبه بندی شده، با قرار گرفتن د
ادامه مطلب...

درخشش دانشگاه مراغه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت

انجمن های علمی دانشگاه مراغه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت به میزبانی دانشگاه اصفهان با کسب 6 رتبه در مجموع خوش درخشیدند.
ادامه مطلب...

همایش نجوم در مراغه برگزار شد

همایش نجوم در مراغه برگزار شد همایش نجوم به همت پژوهش سرای دانش آموزی و کانون فرهنگی تربیتی شهید متذکر آموزش و پرورش مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

وزنه بردار دانش آموز مراغه ای نایب قهرمان کشور شد

وزنه بردار دانش آموز مراغه ای نایب قهرمان کشور شد رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: عرفان مرادی وزنه بردار نوجوان و دانش آموزمراغه ای در دسته61 کیلوگرم در جایگاه دوم نخستین المپیاد وزنه برداری کشور قرار گرفت.
ادامه مطلب...