کشف نزدیک به ۲ تُن مرغ زنده فاقد مجوز در مراغه 

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: یک تن و ۸۲۲ کیلوگرم مرغ زنده بدون مجوز توزیع به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از یک دستگاه کامیون در این شهرستان کشف و ضبط شد. 
ادامه مطلب...

فیلم «قیچی» در مراغه تولید شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: فیلم «قیچی» به نویسندگی و کارگردانی «فرشید ضیاءالملک» در انجمن سینمای جوانان شهرستان تولید شد.
ادامه مطلب...

همایش ملی دیرینه‌شناسی و فرصت‌های توسعه مراغه

مراغه- ایرنا- دومین همایش ملی تنوع زیستی دیرینه و پانزدهمین همایش انجمن دیرینه‌شناسی ایران که از فردا، سوم خردادماه با حضور و سخنرانی اندیشمندان داخلی و خارجی در مراغه برگزار می‌شود، فرصت‌هایی را برای توسعه این کهن‌شهر فراهم می‌کند؛ فرصت‌هایی که به هدایت و پیگیری مسئولان محلی نیاز دارد.
ادامه مطلب...

۹.۶۱ تن گندم خارج از شبکه توزیع در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از کشف ۹ هزار و ۶۱۰ کیلوگرم گندم خارج از شبکه توزیع به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

جشنواره بازیهای بومی و محلی پیش‌دبستانی‌ها در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- جشنواره بازی‌های بومی محلی با حضور ۲۲۰ نفر از دانش‌آموزان مقطع پیش‌دبستانی در مراغه برگزار شد و به گفته معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه مفاهیم و باورهای ارزشی نیز در قالب این بازیها به دانش‌آموزان انتقال یافت.
ادامه مطلب...

احیای مجموعه تاریخی مسجد ملارستم مطالعه می‌شود+فیلم

مراغه- ایرنا- احیای مجموعه تاریخی مسجد ملارستم که طی سفر اخیر وزیر میراث فرهنگی به مراغه از سوی آیت‌الله پورمحمدی، امام جمعه شهرستان مورد تاکید قرار گرفته و وزیر هم دستور تخصیص مبلغ مناسب برای آن صادر کرده بود، امروز با دعوت فرماندار مراغه از مسئولان ذیربط کلید خورد و مطالعه آن وارد مرحله اجرایی شد.
ادامه مطلب...

بازگشت به شرایط عادی عرضه نان لواش در مراغه 

مراغه- ایرنا- از صف‌های طولانی در مقابل لواش‌پزی‌های مراغه دیگر خبری نیست و بسته‌های نان همچون شرایط عادی گذشته در مقابل مغازه‌ها به چشم می‌خورد؛ شرایطی که بازگشت به آن نتیجه تمهیدات شبانه‌روزی و بی‌وقفه مسئولان و البته مشارکت مردم است.
ادامه مطلب...

تحلیل «جنگ سایبری» از زبان سردار جلالی+فیلم

مراغه- ایرنا- سردار «محمدرضا جلالی»، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با محور «جنگ سایبری» در سومین کنفرانس ملی پدافند غیرعامل سخنرانی و علاوه بر تحلیل این نوع از جنگ‌ها، نیازهای پدافند غیرعامل کشور در برخی از عرصه‌های پژوهشی را بیان کرد.
ادامه مطلب...

بشنوید از «متاورس» در حاشیه سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری+پادکست

مراغه- ایرنا- کارگاه تخصصی متاورس امروز، پنج‌شنبه در حاشیه سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری با سخنرانی سرهنگ «محسن محمودی»، رییس پلیس فنای آذربایجان‌شرقی برگزار شد.
ادامه مطلب...

انتقاد فرماندار مراغه از عملکرد جزیره‌ای دستگاه‌های اجرایی شهرستان

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندارویژه مراغه از عملکرد جزیره‌ای دستگاه اجرایی شهرستان انتقاد کرد و گفت: خودتحلیلی و عمل مستقل، مجزا و جزیره‌ای دستگاه‌های اجرایی مانع رشد و توسعه شهرستان شده است.
ادامه مطلب...