تقاضا برای فروش باغ در باغ‌شهر ایران

مراغه- ایرنا- کاهش روزافزون منابع آبی از یک سو و بیکاری جوانان و افزایش چشمگیر سطح باغات از سوی دیگر، چنان روی باغ‌شهر مراغه و دامنه‌های جنوبی سهند سایه افکنده که به گفته فعالان و کارشناسان این بخش، تقاضا را برای فروش باغ و باغ‌ویلا افزایش داده است.
ادامه مطلب...

کارگاه تولید غیرمجاز موادمحترقه در مراغه پلمب شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تولید و فروش مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک توسط افرادی در سطح شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت و کارگاه مربوطه پلمب شد.
ادامه مطلب...

توسعه کشت «کاملینا» در آذربایجان‌شرقی

مراغه- ایرنا- حمایت از توسعه کشت دانه‌های روغنی به ویژه محصول «کاملینا» جزو رویکردهای حمایتی دولت در زمان حاضر به شمار می‌رود و بر همین اساس نیز خبرهای مربوط به توسعه کشت این گیاه کم‌توقع به واسطه فعالیت‌های ترویجی، از گوشه و کنار استان آذربایجان‌شرقی به گوش می‌رسد.
ادامه مطلب...

معاون دانشگاه پیام‌ نور: احیای گردشگری مراغه باعث توسعه آن خواهد شد

مراغه- ایرنا- معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام‌ نور کشور با بیان اینکه مراغه شهری فرهنگی است و چهره فرهنگی این شهر بر دیگر مسائل غلبه دارد، از فرماندار جدید این شهرستان خواست به رصدخانه، مفاخر فرهنگی و هنری و همچنین احیای گردشگری در جهت توسعه شهرستان نگاه ویژه داشته باشد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: خدمت به مردم و عدالت‌خواهی محور اصلی برنامه‌های ماست

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: خدمت به مردم، مطالبه‌گری و عدالت‌خواهی محور برنامه‌ها و سخنرانی هایم است و برنامه ریزی توسعه ای شهرستان مراغه را با همین اصول پیش خواهیم برد.
ادامه مطلب...

رئیس ثبت اسناد: صدور سند برای ۳۵ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی مراغه...

مراغه- ایرنا- رئیس ثبت اسناد و املاک مراغه گفت: صدور سند مالکیت برای ۳۵ هزار هکتار از زمین‌های زراعی و باغی شهرستان با اجرای ماده ۱۴۲ تا ۱۴۵ قانون ثبت اسناد و املاک آغاز شد.
ادامه مطلب...

مراسم تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان مراغه‌

مراغه- ایرنا- مراسم تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز یکشنبه با حضور عابدین خرم استاندار آذربایجان‌شرقی برگزار و در این مراسم «داود اسدیان» به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی و از خدمات سیدعلی موسوی قدردانی شد. عکس: سجاد عبدی
ادامه مطلب...

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مراغه منصوب شد

مراغه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌ شرقی در حکمی، داود اسدیان را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مراغه منصوب کرد.
ادامه مطلب...

مهندسان با احساس مسئولیت راه خواجه نصیر را ادامه دهند

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مهندسان باید با احساس مسئولیت در برابر خداوند و جامعه راه خواجه نصیر الدین طوسی را ادامه دهند.
ادامه مطلب...

سانحه رانندگی در جاده مراغه- هشترود چهار کشته بر جا گذاشت

مراغه- ایرنا - سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: چهار نفر در حادثه‌ رانندگی محور مراغه-هشترود جان باختند.
ادامه مطلب...