یکهزار و ۷۹ حلقه چاه غیرمجاز در مراغه مسدود شد

مراغه - ایرنا – مدیر امور آب منطقه‌ای مراغه گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۰ تاکنون یکهزار و ۷۹ حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان مسدود شده است.
ادامه مطلب...

کسب ۳۱۷ مدال از سوی ورزشکاران مراغه‌ای در سال ۹۸

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: ورزشکاران شهرستان در سال گذشته ۳۱۷ مدال در رشته‌های مختلف ورزشی کسب کردند که موفقیت بزرگی برای ورزش شهرستان بود.
ادامه مطلب...

دستگیری سارقان دریچه‌های فاضلاب در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: سارقانی که اقدام به سرقت دریچه‌های منهول فاضلاب شهری می‌کردند، شناسایی و دستگیر شد.
ادامه مطلب...

دستگیری عاملان فروش اشیای تقلبی در مراغه

تبریز- فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از دستگیری عاملان فروش اشیای تقلبی در مراغه توسط عوامل یگان حفاظت میراث فرهنگی استان خبر داد.
ادامه مطلب...

ذخیره‌سازی ۵۰ میلیون مترمکعب آب در سد علویان مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر امور آب منطقه‌ای مراغه گفت: در حال حاضر میزان آب ذخیره‌شده در پشت سدعلویان این شهرستان به ۵۰ میلیون مترمکعب رسیده که این میزان با مدت مشابه سال قبل برابر است.
ادامه مطلب...

دستگیری سارقان مزارع و خانه باغ‌ها در مراغه

مراغه - ایرنا-  فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری هشت سارق مزارع و خانه باغ‌های این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

کشف حدود سه کیلوگرم شیشه و هروئین در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۲ کیلو و ۶۳۵ گرم مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین و دستگیری یک سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

طرح ضیافت همدلی در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از آغاز طرح ضیافت همدلی در این شهرستان خبرداد و گفت: این طرح به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و به منظور حمایت از اقشار نیازمند اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...

کشف حدود ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۲۹ کیلو و ۹۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

۳۱ میلیارد تومان در طرح‌های آبفای مراغه هزینه شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: در سال ۱۳۹۸ با افزایش ۱۹ برابری اعتبارات این شرکت نسبت به سال قبل آن، ۳۱ میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های آبفای مراغه پیش‌بینی شد که بیشتر این طرح‌ها در حال اجراست.
ادامه مطلب...