توزیع مواد ضد عفونی کننده در مناطق محروم مراغه

ایرنا - مراغه - سه هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده برای پیشگیری از کرونا از سوی آماد پشتیبانی منطقه شمالغرب نزاجا مستقر در مراغه به طور رایگان در مناطق محروم مراغه توزیع شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

فوت‌شدگان کرونا با رعایت مسایل شرعی دفن می‌شوند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: همه موازین شرعی و بهداشتی فوت شدگانی که جواب آزمایشات کرونای آنها مثبت اعلام شده است، رعایت می‌شود.
ادامه مطلب...

۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراغه ترخیص شدند

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: ۵ بیمار مبتلا مبتلا به کرونا که نتایج آزمایشات آنها مثبت اعلام شده بود پس از مراقبت‌های درمانی در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه با حال عمومی خوب و رو به بهبودی ترخیص شده و در حال حاضر تا بهبودی کامل در قرنطینه خانگی قرار دارند.
ادامه مطلب...

پلمب داروخانه و انبار تجهیزات پزشکی در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس تعزیرات حکومتی مراغه از پلمب داروخانه و انبار تجهیزات پزشکی در مراغه از سوی اکیپ نظارتی ویژه کرونا در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بازدید اکیپ‌های نظارتی از داروخانه‌ها و فروشندگان تجهیزات پزشکی...

ایرنا - مراغه - اکیپ‌های ویژه نظارتی در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و توزیع و فروش مناسب اقلام بهداشتی، داروخانه‌ها، مراکز و فروشندگان تجهیزات پزشکی در مراغه را به صورت 24 ساعته بازرسی می‌کنند.عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

کشف مواد بهداشتی احتکار شده در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف مواد شوینده و بهداشتی احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بستری شدن ۱۷ نفر مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان مراغه

مراغه - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از بستری شدن ۱۷ نفر مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

فوت‌شدگان اخیر در بیمارستان امیرالمومنین مراغه کرونایی نبودند

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: جواب آزمایش سه نفر از فوت‌شدگان اخیر که با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه بستری شده بودند منفی بوده و علت فوت این افراد سایر بیماری‌هاست.
ادامه مطلب...

ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین مراغه

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین این شهرستان از امروز تا اطلاع بعدی خبر داد و گفت: این تصمیم در راستای عمل به مصوبه کمیته پیشگیری از کرونا اتخاذ شده است.
ادامه مطلب...

مراجعه به مراکز درمانی مراغه ۳۰ درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از افزایش ۳۰ درصدی مراجعه مردم به مراکز درمانی شهرستان همزمان با شیوع کرونا در کشور خبر داد و گفت: اضطراب و ترس از بیماری کرونا موجب مراجعه مردم به مراکز درمانی شده که در بیشتر موارد افراد حتی بیماری و موردی خاصی هم ندارند.
ادامه مطلب...