نقش روابط عمومی‌ها در انعکاس دستاوردها و مشارکت انتخاباتی

مراغه- ایرنا- روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی با انعکاس دستاوردهای ماندگار دولت می‌توانند هواره امیدآفرین باشند اما تاثیر این اطلاع‌رسانی را در برهه کنونی باید در مشارکت انتخاباتی نیز جست‌وجو کرد؛ موضوعی که راهکارهای آن در شهرستانی چون مراغه در ادامه با یک میزگردی خبری مورد بررسی قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب...

مراغه ۱۲ رویداد ورزشی کشور را میزبانی می‌کند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این شهرستان در سال جاری ۱۲ رویداد ورزشی کشور از جمله اردوهای آماده‌سازی تیم‌های ملی را میزبانی می‌کند.
ادامه مطلب...

ارومیه در سکوی قهرمانی لیگ فوتسال امیدهای کشور ایستاد

مراغه - ایرنا - مسابقه‌های رده‌بندی و فینال مرحله نهایی از لیگ فوتسال امیدهای کشور امروز، جمعه در مراغه دنبال شد و ارومیه در بازی فینال با برتری سه بر ۲ مقابل طبس به قهرمانی رسید.
ادامه مطلب...

تیم‌های طبس و ارومیه به فینال لیگ فوتسال امیدهای کشور راه یافتند

مراغه - ایرنا - مرحله نهایی لیگ فوتسال امیدهای کشور که از سوم خردادماه به میزبانی مراغه کلید خورده بود، امروز، پنجشنبه با دو دیدار دنبال شد و تیم‌های طبس و ارومیه به فینال راه یافتند.
ادامه مطلب...

فیلم «هبوط مجازی» در مراغه جلو دوربین رفت

مراغه - ایرنا - فیلم «هبوط مجازی» که از دیدگاه انتزاعی یک دختر نوجوان به بررسی آسیب‌های فضای مجازی می‌پردازد، با نویسندگی و کارگردانی «محمدرضا انوری‌راد» در مراغه جلو دوربین رفت. 
ادامه مطلب...

هندبالیست مراغه‌ای به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد

مراغه- ایرنا - ورزشکار مراغه‌ای به نخستین اردوی تیم ملی هندبال جوانان دعوت شد.
ادامه مطلب...

طرح تعریض پل اشراق مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، طرح تعریض پل «اشراق» با سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

نقش بستن نام مفاخر ادبی روی معابر مراغه

مراغه - ایرنا - چند سالی است که نام مفاخر علمی، فرهنگی و هنری پس از تکمیل لیست شهدای مراغه، روی تابلو معابر این کهن‌شهر نقش می‌بندد و از پویایی و پژوهش‌محوری جریان فرهنگی در میان مسئولانش حکایت می‌کند.
ادامه مطلب...

آغاز مرحله نهایی لیگ فوتسال امیدهای کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - مرحله نهایی لیگ فوتسال امیدهای کشور امروز دوشنبه در شهرستان مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: قطعی برق طبق جدول زمان بندی اجرایی شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به اینکه قطعی برق از دیروز آغاز شده است، گفت: قطع برق انتظار می رود طبق جدول زمان بندی اعلام شده اجرا شود.
ادامه مطلب...