معاون دانشگاه پیام‌ نور: احیای گردشگری مراغه باعث توسعه آن خواهد شد

مراغه- ایرنا- معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام‌ نور کشور با بیان اینکه مراغه شهری فرهنگی است و چهره فرهنگی این شهر بر دیگر مسائل غلبه دارد، از فرماندار جدید این شهرستان خواست به رصدخانه، مفاخر فرهنگی و هنری و همچنین احیای گردشگری در جهت توسعه شهرستان نگاه ویژه داشته باشد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: خدمت به مردم و عدالت‌خواهی محور اصلی برنامه‌های ماست

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: خدمت به مردم، مطالبه‌گری و عدالت‌خواهی محور برنامه‌ها و سخنرانی هایم است و برنامه ریزی توسعه ای شهرستان مراغه را با همین اصول پیش خواهیم برد.
ادامه مطلب...

رئیس ثبت اسناد: صدور سند برای ۳۵ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی مراغه...

مراغه- ایرنا- رئیس ثبت اسناد و املاک مراغه گفت: صدور سند مالکیت برای ۳۵ هزار هکتار از زمین‌های زراعی و باغی شهرستان با اجرای ماده ۱۴۲ تا ۱۴۵ قانون ثبت اسناد و املاک آغاز شد.
ادامه مطلب...

مراسم تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان مراغه‌

مراغه- ایرنا- مراسم تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز یکشنبه با حضور عابدین خرم استاندار آذربایجان‌شرقی برگزار و در این مراسم «داود اسدیان» به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی و از خدمات سیدعلی موسوی قدردانی شد. عکس: سجاد عبدی
ادامه مطلب...

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مراغه منصوب شد

مراغه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌ شرقی در حکمی، داود اسدیان را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مراغه منصوب کرد.
ادامه مطلب...

مهندسان با احساس مسئولیت راه خواجه نصیر را ادامه دهند

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مهندسان باید با احساس مسئولیت در برابر خداوند و جامعه راه خواجه نصیر الدین طوسی را ادامه دهند.
ادامه مطلب...

سانحه رانندگی در جاده مراغه- هشترود چهار کشته بر جا گذاشت

مراغه- ایرنا - سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: چهار نفر در حادثه‌ رانندگی محور مراغه-هشترود جان باختند.
ادامه مطلب...

کشف کلاهبرداری در پوشش موسسه خیریه در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از شناسایی و دستگیری عامل کلاهبرداری از شهروندان در پوشش موسسه خیریه در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

اجرای مشارکتی شبکه فاضلاب روستایی در مراغه نماد چاره‌اندیشی مسئولان

مراغه- ایرنا- «اعتبار نداریم» شاید ساده‌ترین پاسخ برای طرح‌های توسعه شبکه فاضلاب روستایی باشد اما گاهی هم می‌توان راهکار قانونی جست‌وجو، و برای آن چاره‌اندیشی کرد؛ درست مثل طرح‌هایی که امسال با مشارکت اهالی در روستاهای «علویان» و «طالبخان» مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

از پیگیری حقابه دریاچه ارومیه تا صادرات خاویار به کشورهای اروپایی...

استانها - ایرنا -خبرنگاران ایرنا سوم اسفند ماه نسبت به پوشش رویدادها و تولید محتوا اقدام کردند که از مهمترین آنها می‌توان به سفر معاون اقتصادی رییس جمهور به کیش، پیگیری حقابه دریاچه ارومیه، صادرات خاویار به کشورهای اروپایی و روسیه، ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران و فروش محصولات فناورانه اشاره کرد.
ادامه مطلب...