شهردار: رویداد روز مراغه با استفاده از ظرفیت مردمی برگزار شود

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: رویداد روز مراغه باید با استفاده از ظرفیت مردمی و در قالب معرفی جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان برگزار شود.
ادامه مطلب...

اقتدار، استقلال و آزادی کشورمان مرهون شهداست

مراغه- ایرنا- مسئول عقیدتی سیاسی پادگان امام رضا (ع) مراغه گفت: اقتدار، استقلال و آزادی کنونی کشورمان مرهون مجاهدت و خون شهداست.
ادامه مطلب...

انتقاد فرماندار مراغه از غیرفعال بودن روابط‌عمومی ادارات

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندارویژه مراغه از غیرفعال بودن و کم‌کاری روابط عمومی در ادارات شهرستان انتقاد کرد و گفت: روابط عمومی‌ها ویترین ادارات به شمار می‌روند و باید مدیران نسبت به فعال کردن این حوزه اقدام کنند.
ادامه مطلب...

اجرای قطعه پنج نیمه کاره مانده آزاد راه هشترود-مراغه به زودی آغاز می‌شود

مراغه _ ایرنا_ فرماندار هشترود از آغاز مجدد ساخت قطعه پنج آزاد راه هشترود- مراغه خبر داد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده تا آخر فروردین ساخت این قطعه توسط مجریان این طرح از سرگرفته می‌شود.
ادامه مطلب...

بازدید فرماندار مراغه از شهرک امام حسن (ع) با هدف رفع کمبودها

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه عصر امروز سه‌شنبه برای حل مشکلات مردم و رفع کمبودها در میان جمعی از اهالی شهرک امام حسن (ع) این شهر حضور یافت.
ادامه مطلب...

تجهیزات به روز شده نیروی زمینی ارتش در مراغه رونمایی می‌شود

مراغه- ایرنا- فرمانده پادگان امام رضا (ع) مراغه گفت: تجهیزات به روز شده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در رژه موتوری روز ارتش در این شهرستان به نمایش درآمده و رونمایی می‌شود.
ادامه مطلب...

افزایش پروازهای هفتگی هما به فرودگاه سهندِ مراغه

تهران- ایرنا- پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»به فرودگاه سهندِ مراغه از یک پرواز به دو پرواز هفتگی افزایش یافت.
ادامه مطلب...

ضرورت حفاظت از شهر زیرزمینی روستای ورجوی مراغه

مراغه- ایرنا- معبد مهر مراغه که برخی‌ها به دلیل وسعت سازه پیرامونی‌اش، آن را شهر زیرزمینی روستای ورجوی و برخی دیگر آن را بسیار پررمز و راز و حتی بنای اسلامی می‌خوانند، نه تنها به کاوش بلکه در وهله نخست به حفاظت در برابر شرایط نامساعد جوی و تخریب‌های انسانی نیاز دارد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی مراغه: هشت واحد متخلف صنفی پلمب شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: هشت واحد صنفی متخلف به علت فعالیت غیرمجاز در ماه مبارک رمضان و عدم رعایت قوانین صنفی پلمب شدند.
ادامه مطلب...

از بخشودگی جرائم تسهیلات کشاورزی تا برنامه‌ریزی برای پشتیبانی از...

استانها - ایرنا -خبرنگاران ایرنا ۲۱ فروردین ماه نسبت به پوشش رویدادها و تولید محتوا اقدام کردند که ازمهمترین آنها می‌توان به نشست بررسی توانمندیها و برنامه ریزی های ایران برای پشتیبانی از جام جهانی، بخشودگی جرائم تسهیلات کشاورزی، بهره‌برداری از پروژه‌های محرومیت زدایی و خرید گندم کشاورزان اشاره کرد.
ادامه مطلب...