ساماندهی بازدیدفنی خودرو در مراغه زمینه‌ساز راه‌اندازی مرکز تعویض...

مراغه - ایرنا - بازدید فنی خودروها جهت تعویض پلاک در مراغه که پیش از این در دو مکان مختلف و در حاشیه خیابان انجام می‌گرفت، ساماندهی شد و شهرداری برای این کار محلی در جنب پایانه مسافری اختصاص داد تا امیدها برای راه‌اندازی مرکز تعویض پلاک شهرستان قوت بگیرد. 
ادامه مطلب...

آزادسازی ۱۱ مورد از اراضی کشاورزی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مراغه به اجرای ۱۱ مورد قلع و قمع و آزادسازی اراضی کشاورزی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با اجرای قلع و قمع تغییر کاربری اراضی، یک هکتار از زمین‌های کشاورزی و باغی به چرخه تولید محصولات زراعی و میوه بازگردانده شد.
ادامه مطلب...

ارائه خدمات رایگان درمانی به افراد زیرپوشش تامین اجتماعی عجب‌شیر

مراغه - ایرنا - سرپرست درمانگاه تامین اجتماعی عجب‌شیر به ارائه خدمات رایگان به افراد زیرپوشش این نهاد اشاره کرد و گفت: فعالیت محدود این درمانگاه  آغاز شده است و اکنون از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ فعالیت می‌کند.
ادامه مطلب...

۱۱۰۰ بسته معیشتی و ۱۵ هزار پرس غذای گرم در عجب‌شیر توزیع شد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه شهرستان عجب‌شیر گفت: هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی و ۱۵ هزار پرس غذای گرم به مناسبت ۱۷ اردیبهشت و روز بسیج سازندگی در این شهرستان توزیع شد.
ادامه مطلب...

امسال ۳۰ میلیارد تومان در طرح‌های آب و فاضلاب مراغه هزینه می‌شود

مراغه- ایرنا- فرماندار مراغه به هزینه ۳۲ میلیارد تومانی طرح‌های آب و فاضلاب این شهرستان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: امسال نیز ۳۰ میلیارد تومان در این بخش هزینه شده و وضعیت برخورداری از آب شرب بهداشتی و شبکه فاضلاب در سطح شهرستان متحول می‌شود.
ادامه مطلب...

برگ زرینی از نکوداشت «روز مراغه»

مراغه - ایرنا - امروز، ۱۶ اردیبهشت و «روز مراغه» است؛ روزی که به همت سمن‌ها و با مشارکت مسئولان محلی طی چندسال گذشته گرامی داشته شده و محدودیت‌های ناشی از کرونا طی امسال و پارسال هم مانعی بر سر راه نکوداشت آن به وجود نیاورده است.
ادامه مطلب...

۴۰ درصد تاکسی‌های مراغه به سامانه هوشمند پرداخت کرایه مجهز شد

مراغه - ایرنا - سرپرست شهرداری مراغه به اجرای طرح پرداخت سریع کرایه تاکسی با عنوان «نیترو پِی» اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح تاکنون ۴۰ درصد از تاکسی‌های شهری به سامانه هوشمند پرداخت مجهز شده است.
ادامه مطلب...

شهرک صنعتی شماره ٢ در مراغه احداث می‌شود

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث شهرک صنعتی شماره ۲ در مراغه در دستور کار قرار گرفته و این شهرک در زمینی به وسعت ۱۵۱ هکتار ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب...

سفر ۲۱ پرده‌ای به بهشت با یاعلی

مراغه- ایرنا- کتاب ۲۱ پرده بهشتی شامل آثار خط‌ نقاشی که اخیرا به مناسبت فرارسیدن روز مراغه مصادف با ۱۶اردیبهشت به چاپ رسید، با یک اثر قدسی مرتبط با حضرت امیر آغاز و با اثری راجع به فاطمه‌(س) خاتمه می‌یابد؛ کتابی که یاعلی آغازگر سفر ۲۱ پرده‌ای خالق‌اش می‌شود و در آخر وی بازهم پشت در خانه علی می‌ماند.
ادامه مطلب...

دانشکده‌های هنر و فسیل‌شناسی هم در دانشگاه مراغه راه‌اندازی می‌شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نه تنها دانشکده‌های علوم پایه و فنی مهندسی از لیست دانشکده‌های دانشگاه مراغه حذف نمی‌شود بلکه دانشکده‌های هنر و فسیل‌شناسی نیز به آنها اضافه خواهد شد.
ادامه مطلب...