کامیون‌های حامل ۸.۸ تن مرغ زنده در مراغه توقیف شد 

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه به توقیف ۲ دستگاه کامیون حامل مرغ زنده و فاقد هرگونه مجوز قانونی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: ۸ تن و ۸۷۰ کیلوگرم مرغ از این کامیون‌ها کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

دمای هوای مراغه تا ۶ درجه کاهش می‌یابد

مراغه - ایرنا - دمای هوای مراغه بر اساس اعلام اداره هواشناسی این شهرستان به تدریج از امروز، دوشنبه تا حدود ۶ درجه کاهش، و ورزش باد تا ۲ روز دیگر ادامه می‌یابد.
ادامه مطلب...

۸۱ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: ۸۱ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال (ماینر) غیرمجاز قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد تومان در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

۲۲ هزار نفر در طرح شهید سلیمانی در مراغه آموزش دیدند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: با اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در این شهرستان ۲۲ هزار نفر آموزش سلامت دیدند.
ادامه مطلب...

هشت صندوق روستایی در مراغه ایجاد می شود

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه اعلام کرد: ایجاد هشت صندوق جدید روستایی با چهار میلیارد ریال تسهیلات برای این شهرستان تصویب شده است.
ادامه مطلب...

۳۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: ۳۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال توسط عوامل انتظامی شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی خدمات دولت نقش بسزایی دارند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: رسانه ها در اطلاع رسانی خدمات دولت نقش بسزایی دارند و در این راستا فعالیت‌های خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) چشمگیر است.
ادامه مطلب...

انفجار گاز شهری در مراغه یک مصدوم برجای گذاشت

مراغه- ایرنا- مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مراغه گفت: انفجار گاز شهری در یک واحد مسکونی در این شهرستان یک نفر مصدوم بر جای گذاشت.
ادامه مطلب...

پزشک متخلف مراغه‌ای محکوم به خدمات درمانی رایگان شد

مراغه - ایرنا - رییس دادگستری شهرستان مراغه گفت: پزشک متخلفی در مراغه از لحاظ جنبه عمومی به جای تحمل ۲۴ ماه حبس تعزیری در زندان این شهرستان به ۲ هزار ساعت خدمات پزشکی رایگان محکوم شد.
ادامه مطلب...

۴۶۱ تن خشکبار از شهرستان مراغه صادر شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مراغه گفت: ماه گذشته ۴۶۱ تن خشکبار از این شهرستان به خارج از کشور صادر شد.
ادامه مطلب...