توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی همزمان با دهه اول محرم در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه مراغه به توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی طی روز جاری اشاره و بیان کرد: این بسته‌ها اهدایی دهه امامت و ولایت بود که با تاخیر و در روز جاری توزیع شد و علاوه بر آنها و همزمان با دهه اول محرم نیز یک‌هزار بسته معیشتی دیگر در مناطق شهری و روستایی توزیع می‌شود.
ادامه مطلب...

کار ساماندهی دستفروشان مراغه به کجا کشید؟

مراغه- ایرنا- رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مراغه با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری، دستفروشی را شغل مزاحم به شمار نمی‌آورد و آن را بازوی اقتصادی شهر می‌داند، بیان کرد: برای ساماندهی دستفروشان جلسه‌های متعددی تشکیل و با نظرخواهی از صاحب‌نظران نتایج قابل توجهی کسب شده است. 
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: بیش از هفت کیلوگرم تریاک در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف هفت کیلو و ۸۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان گفت: یک نفر سوداگر مرگ نیز در این ارتباط دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.
ادامه مطلب...

جایگاه معنوی آیین علم‌بندی در میان مردم مراغه 

مراغه- ایرنا- بچه‌های این دیار برای دیدن عظمت علمِ سر از پا نمی‌شناسند و در صورتی که محرم با سال تحصیلی مصادف باشد، کلاس‌های درس در نوبت اول روز هم به تعطیلی کشیده می‌شود؛ حتی برخی‌ها همزمان با برگزاری این آیین در سوم محرم، کسب و کارشان را هم تعطیل می‌کنند تا در آیین علم‌بندی مراغه حضور یابند.
ادامه مطلب...

مرکز رشد فناوری سلامت در دانشکده علوم پزشکی مراغه ایجاد می‌شود

مراغه- ایرنا- رییس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: با راه‌اندازی مرکز رشد فناوری سلامت این دانشکده در کمیته فنی مراکز رشد فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موافقت اصولی به عمل آمد.
ادامه مطلب...

بازیکن باشگاه عبدی مراغه به تیم فوتبال رایکا بابل پیوست

مراغه- ایرنا- مالک باشگاه فرهنگی‌ورزشی عبدی مراغه گفت: امید پاشایی بازیکن سابق تیم فوتبال عبدی مراغه با قراردادی سه ساله به تیم بزرگسالان فوتبال رایکا بابل پیوست تا امسال به همراه این تیم در لیگ یک( لیگ آزادگان) کشورمان توپ بزند.
ادامه مطلب...

ایجاد پایگاه ملی در رصدخانه مراغه بار دیگر بررسی می‌شود 

مراغه- ایرنا- رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهداشت محیط شورای اسلامی شهر مراغه گفت: ایجاد پایگاه ملی در رصدخانه مراغه که به عنوان یک مطالبه دیرینه در سفر اخیر وزیر میراث فرهنگی به این شهرستان مطرح، و به دلیل برخی محدودیت‌ها با مخالفت مواجه شده بود، بار دیگر مورد بررسی قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب...

نماینده مراغه در مجلس ساخت مدرسه در ۲۴ روستای شهرستان را خواستار شد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی خواستار ساخت مدرسه در ۲۴ روستای مراغه شد و گفت: متاسفانه ۲۴ روستای شهرستان فاقد مدرسه بوده و یا دانش‌آموزان آن‌ها در مدارس کانکس مشغول تحصیل هستند.
ادامه مطلب...

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی: مشوق‌های مالیاتی در سامانه امور...

مراغه- ایرنا- مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت‌: مشوق‌های مالیاتی از جمله تعدیل ضرایب جهت ارایه تبصره ۱۰۰ مودیان در سامانه سازمان امور مالیاتی قرار گرفت.
ادامه مطلب...

چند و چون نخستین رویداد استارت‌آپی کشت دیم کشور در مراغه

مراغه- ایرنا- رویداد استارت‌آپی کشت دیم با تاکید بر استفاده از فناوری‌های جدید موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در زمینه تولید دانش‌بنیان برگزار، و ارقام و لاین‌های جدید هسته‌های بذری به شرکت‌های دانش‌بنیان، پیمانکاران بذری و تولیدکنندگان معرفی شد تا جهت تولید دانش‌بنیان هسته‌های بذری دیم وارد همکاری شوند.
ادامه مطلب...