۹۴ هزار بازدید نوروزی از اماکن تاریخی مراغه انجام شد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: در تعطیلات نوروز امسال ۹۴ هزار بازدید از اماکن تاریخی این شهرستان انجام شد.
ادامه مطلب...

حکم جالب قاضی برای راننده بی‌احتیاط مراغه‌ای

مراغه- ایرنا- رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای مراغه گفت: برای راننده بی احتیاط مراغه‌ای، قاضی طاهر انوری رئیس دادگاه بخش سراجوی مراغه حکم جالب «تهیه و نصب تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی در جاده مراغه هشترود» صادر کرد.
ادامه مطلب...

بازدید مسئولان مراغه از طرح‌های نیمه‌تمام

مراغه- ایرنا- بازدید مسئولان دولتی مراغه از طرح‌های نیمه‌تمام و کنترل پیشرفت کار شدت گرفته است که نویدبخش بهره‌برداری از این طرح‌ها و تحقق مطالبه های دیرینه مردم شهرستان است.
ادامه مطلب...

ضرب‌الاجل فرماندار مراغه برای تکمیل چهار پل نیمه‌تمام

مراغه- ایرنا- جمعی از مسئولان مراغه با دعوت نماینده عالی دولت در شهرستان امروز پس از شرکت در نماز جمعه و با هدف گره‌گشایی، از چهار پل نیمه‌تمام اما حیاتی شامل پل راه‌آهن تازه‌کند، زیرگذر روستای داش‌آتان، پل روستاهای کهجوق و مغانجیق و پل چکان بازدید کردند که هریک از آنها با تعیین ضرب‌الاجل همراه شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر توجه به توانمندی بانوان تاکید کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه بر توجه به توانمندی بانوان تاکید کرد و گفت: نقش بانوان در توسعه ممتاز است و این را می‌توان در دوران مبارزه برای تحقق و پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران جنگ تحمیلی تا به امروز دید.
ادامه مطلب...

نمایندگی اتاق بازرگانی تبریز در مراغه چرا تعطیل شد؟

مراغه- ایرنا- «ناصر صدرکریمی» که سالها قبل و پس از راه‌اندازی نمایندگی اتاق بازرگانی تبریز در مراغه، برای مدتی دبیری آن را بر عهده داشت، گفت: استقلال اتاق بازرگانی مراغه در آن زمان با جدیت پیگیری نشد و نمایندگی تبریز هم پس از چند سال و به خاطر فراموش شدن سیاستگذاری‌ها به تعطیلی کشیده شد.
ادامه مطلب...

«جهش تولید در دیم‌زارها» طرح دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین

مراغه- ایرنا- طرح جهش تولید در دیم‌زارها که طی سال ۱۳۹۹ با تکیه بر دانش فنی مبتنی بر پژوهش در موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور به مرکزیت مراغه تدوین شد و بعدها مورد استقبال مسئولان رده بالای کشور قرار گرفت، نه تنها جلوه‌ای از یک کار جهادی دانش‌بنیان به شمار می‌رود، بلکه اشتغالزا و امنیت‌آفرین است.
ادامه مطلب...

مدیرجهاد کشاورزی: افزایش قیمت نان در مراغه نداریم

مراغه- ایرنا- معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: هیچگونه افزایش قیمتی در تمامی انواع نان‌ها نداریم و با متخلفان افزایش قیمت در چند روز اخیر برخورد خواهد شد.
ادامه مطلب...

۲۰ تن مواد غذایی و بهداشتی فاسد و غیرمجاز در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: ۲۰ تن انواع مواد غذایی، لبنی و بهداشتی فاسد، تاریخ گذشته و غیرمجاز در این شهرستان توسط واحد بهداشت محیط کشف و جمع آوری شد.
ادامه مطلب...

دانش تولید گندم نان «صدرا» به بخش خصوصی واگذار شد

مراغه- ایرنا- رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور گفت: دانش فنی تولید و تکثیر گندم نان «صدرا» با امضای قرارداد پنج ساله و با امتیاز انحصاری و موقت به اتحادیه تعاونی روستایی در استان همدان واگذار شد.
ادامه مطلب...