شهردار مراغه: بانوان نقش مهمی در اشتغال زایی دارند

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه توانمندی های بانوان مراغه نیز گفت: برگزاری این‌ نمایشگاه فرصتی برای نشان دادن نقش تاثیر گذار بانوان در اشتغال و تولید بود.
ادامه مطلب...

۲۳ نفر در ارتباط با تهیه، توزیع و مصرف مواد مخدر در مراغه دستگیر شدند

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۲ کیلو و ۱۱۴ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه ۲۳ متهم به جرم تهیه، توزیع و مصرف مواد مخدر دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

کمیته ویژه برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز  و سد معبر تشکیل می‌شود

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه با اشاره به مشکلات ترافیکی شهر گفت: برای رفع مشکلات موجود، کمیته ویژه‌ای با همکاری شهرداری و دستگاه‌های متولی امر برای برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز  و سد معبر تشکیل می‌شود.
ادامه مطلب...

تغییر نگاه کشاورزان، زمینه‌ساز توسعه کشت دیم 

مراغه- ایرنا- توسعه کشت دیم مبتنی بر پژوهش طی سال‌های پیش‌رو به دلیل خشکسالی و کاهش روزافزون منابع آبی اجتناب‌ناپذیر خواهد بود، اما تحقق آن به عقیده کارشناسان، به تغییر نگاه سنتی کشاورزان و تولیدکنندگان نسبت به این شیوه زراعت و در حقیقت به ایجاد تحول در روش سنتی کشت نیاز دارد.
ادامه مطلب...

ایستگاه خودکار هواشناسی در مراغه بهره برداری شد

مراغه- ایرنا- ایستگاه خودکار هواشناسی مراغه با همکاری شهرداری این شهر و با حضور مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

سه دستگاه خودرو مسروقه در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: سه دستگاه خودرو مسروقه شامل ۲ دستگاه پراید و یک دستگاه جیپ در این شهرستان شناسایی و کشف شد. 
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: بی‌عدالتی‌ها در ساختار اداری آموزش و پرورش اصلاح شود

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود معلمان نهضتی، خرید خدمات و شیوه‌های متعدد بکارگیری نیروی انسانی در کنار معلمان دارای ردیف استخدامی، نشان‌دهنده بی‌عدالتی در ساختار آموزش و پرورش است و این ساختار باید اصلاح شود.
ادامه مطلب...

نخستین سرای نوآوری محصولات کشاورزی و دامی در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- نخستین سرای نوآوری محصولات فراسودمند کشاورزی و دامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.
ادامه مطلب...

از واکنش‌ها به لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ تا خطر فرونشست در ۴۰۰ دشت کشور

استانها-ایرنا- خبرنگاران ایرنا ۲۷آذرماه نسبت به پوشش رویدادها و تولید محتوا اقدام کردند که از مهمترین آنها می‌توان به سفر استانی دولتمردان، واکنش‌ها به لایحه بودجه ۱۴۰۱، خط تولید واکسن تب‌برفی، خظر فرونشست در ۴۰۰ دشت کشور، توسعه مهارت آموزی، طرح جامع فاضلاب آبادان و آتش در جنگل‌های گلستان اشاره کرد.
ادامه مطلب...

سه طرح بازآفرینی شهری در مراغه اجرا می‌شود

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: سه طرح بازآفرینی شهری شامل ساماندهی و بازآفرینی محله زغال آباد، بهسازی حمام تاریخی خواجه نصیر و ساماندهی محوطه رصدخانه در این شهر اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...