۶۹۴ داوطلب برای انتخابات شوراهای روستا در مراغه ثبت‌نام کردند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۶۹۴ داوطلب برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در ۲ بخش سراجو و مرکزی در این شهرستان ثبت‌نام کردند.
ادامه مطلب...

آتش‌سوزی سردخانه میوه در مراغه ۴۰ میلیارد تومان خسارت برجای گذاشت

مراغه - ایرنا - سرپرست سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی مراغه گفت: بر اثر آتش‌سوزی سردخانه میوه در مراغه، ۴۰ میلیارد تومان خسارت به این واحد وارد آمده است.
ادامه مطلب...

ایستگاه‌های تست رایگان کرونا در مراکز بهداشتی مراغه راه‌اندازی شد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: ایستگاه‌های تست رایگان کرونا با هدف شناسایی سریع مبتلایان در موج چهارم شیوع این ویروس در همه مراکز بهداشتی شهرستان راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

بانوی مراغی یک باب مغازه وقف کرد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: بانوی خیّر مراغه‌ای برای توسعه مسجد قاضی این شهر یک باب مغازه وقف کرد.
ادامه مطلب...

انجمن نجوم رصدخانه مراغه پروانه فعالیت دریافت کرد

مراغه - ایرنا - انجمن نجوم رصدخانه مراغه پروانه فعالیت رسمی خود را از وزارت کشور دریافت کرد تا اعضای جوان و متخصص آن به گفته خودشان بتوانند این کهن‌شهر را از طریق مکتب رصدخانه و جایگاه علمی خواجه‌نصیر بازتعریف کنند.
ادامه مطلب...

فرماندار: محدودیت‌های کرونا در مراغه با جدیت بیشتر اعمال شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به آغاز موج جدید شیوع کرونا، جدیت در اعمال محدودیت‌ها در کنار فرهنگ‌سازی برای کاهش عوارض موج کرونا مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

کرونا در مراغه صورت سرخ کرد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: با توجه به اعلام رسمی وزارت بهداشت در روز جاری، این شهرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت.
ادامه مطلب...

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در مراغه امضا شد

مراغه - ایرنا - تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز با حضور معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه و با اعتباری بالغ بر ۲.۵ میلیارد تومان در محل فرمانداری امضا شد.
ادامه مطلب...

ماموریت‌های آتش‌نشانی مراغه در شرایط کرونا ۲۱۱ مورد افزایش داشت

مراغه - ایرنا - اگرچه نمی‌توان شرایط ناشی از کرونایی را به صورت مستقیم با افزایش حوادث مرتبط دانست اما به گفته سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مراغه طی سال گذشته ۲ هزار و ۶۸۸ ماموریت در این سازمان انجام شد که در مقایسه با تعداد ماموریت‌های سال قبل از آن ۲۱۱ مورد افزایش داشت.
ادامه مطلب...

تعداد گردشگران نوروزی مراغه به ۸۹ هزار و ۷۴۷ نفربازدید رسید

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه گفت: از ۲۵ اسفند سال ۱۳۹۹ تا ۱۲ فروردین امسال ۸۹ هزار و ۷۴۷ نفر بازدید در جاذبه‌های طبیعی و اماکن تاریخی و فرهنگی این شهرستان به ثبت رسید.
ادامه مطلب...