نماینده مجلس خبرگان: حقوق پرستاران متناسب با خدمت آنان باشد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اینکه در کشور کمبود پرستار وجود دارد و بار این کمبود به دوش پرستاران شاغل گذاشته می‌شود؛ گفت: باید کمبود پرستار جبران و حقوق عادلانه‌ای به آنها پرداخت شود.
ادامه مطلب...

نتایج رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان آذربایجان‌شرقی مشخص...

مراغه- ایرنا- رییس هیئت کشتی آذربایجان‌شرقی گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان استان در وزن‌های مختلف با شرکت ۲۳۰ کشتی‌گیر به میزبانی هشترود برگزار شد تا مدال‌آوران فرنگی‌کار استان طی پایان ماه جاری در زاهدان و آزادکاران طی دیماه در گرگان به رقابت‌های کشوری ملحق شوند.
ادامه مطلب...

ترمینال و باند فرودگاه سهند بهسازی شد

تبریز - ایرنا - رییس فرودگاه سهند مراغه گفت: در سال جاری با صرف ۱۲ میلیارد ریال ترمینال و باند این فرودگاه بهسازی و ایمن سازی شد.
ادامه مطلب...

قیر مورد نیاز شهرداری مراغه از طریق شرکت بازآفرینی شهری تامین می‌شود

مراغه- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر مراغه به دیدارهای متعدد اعضای شورا و شهردار این کهن‌شهر با مسئولان مختلف کشوری طی هفته گذشته در تهران اشاره کرد و گفت: در پی دیدار با معاون فنی شرکت بازآفرینی شهری ایران، با تامین  قیر مورد نیاز برای آسفالت معابر این شهر از این طریق این شرکت موافقت شد.
ادامه مطلب...

شهردار خداجو معرفی شد

مراغه- ایرنا- در مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه، «حسن اکبری» به عنوان شهردار جدید شهر خداجو معرفی شد.
ادامه مطلب...

آذربایجان‌شرقی در صدور پروانه «افتا» رتبه دوم کشوری را داراست

مراغه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌شرقی گفت این استان رتبه دوم کشوری را در زمینه صدور پروانه «افتا» (گواهی‌های فعالیت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات) دارا بوده و از اول سال جاری تاکنون هفت پروانه صادر شده و مجموع آنها به ۲۵ مورد رسیده است.
ادامه مطلب...

اجرای طرح بازدید رایگان دودکش منازل در مراغه

مراغه- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه گفت: طرح بازدید رایگان دودکش منازل مسکونی و استفاده ایمن از وسایل گازسوز این شهر در حال اجراست.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه از کم کاری برخی دستگاه ها در مواقع بحران انتقاد کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با انتقاد از کم کاری برخی دستگاه‌های متولی در مواقع بحرانی اظهار کرد: متاسفانه شاهد تاخیر برخی دستگاه‌های خدمات رسان در مواقع بحرانی هستیم و از این رو امیدواریم دیگر شاهد اینگونه کم‌کاری ها نباشیم.
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه آزاد ملکان: دانشجویان اهل تجزیه و تحلیل و مطالبه‌گر باشند

مراغه- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ملکان گفت: دشمنان با راه‌اندازی جنگ نرم درصدد ضربه زدن به این نظام مقدس هستند و از دانشجویان به عنوان قشر پیش‌رو جامعه انتظار می‌رود تا در این میدان، مطالبه‌گر و اهل تجزیه و تحلیل مسائل کشور باشند.
ادامه مطلب...

چهار تن لبنیات تاریخ گذشته در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: چهار تن انواع فراورده های لبنی تاریخ مصرف گذشته و غیرقابل استفاده در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...