خوشحالی کشاورزان ملکان از جاری شدن آب در کانال زرینه‌رود

مراغه- ایرنا- نماینده مردم ملکان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد اراضی کشاورزی این شهرستان از آب جاری در کانال زرینه‌رود آبیاری می‌شود، گفت: جاری شدن آب در این کانال موجب خوشحالی کشاورزان شهرستان طی روزهای اخیر شده است.
ادامه مطلب...

فرماندار:مرکز حمایت از سرمایه‌گذاری و توسعه مراغه دو باره فعال شد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با بیان اینکه مرکز حمایت از سرمایه‌گذاری و توسعه این شهرستان در ۲۰ مرداد سال ۹۷ راه‌اندازی شد اما در ۲ سال گذشته عملا غیرفعال و راکد بود، گفت که با ایجاد بستر مناسب و توان متخصصان، فعالیت این مرکز دوباره از سرگرفته شد.
ادامه مطلب...

ضیافت افطاری زندانیان مراغه با حضور خانواده‌هایشان برگزار شد

مراغه- ایرنا- سنت حسنه افطاری ویژه زندانیان مراغه و خانواده‌هایشان به همت خیران برگزار شد.
ادامه مطلب...

جذب تسهیلات مشاغل خانگی در مراغه فراتر از سهم شهرستان

مراغه- ایرنا- معاون‌ استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: سهم شهرستان از محل تسهیلات مشاغل خانگی طی سال گذشته پنج میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان بود اما یک‌ونیم برابر این میزان تقاضا شد تا با معرفی بالای صددرصدی متقاضیان، بتوانیم به شکل شناور از تسهیلات شهرستان‌های دیگر استفاده کنیم.
ادامه مطلب...

فرماندار: حدود ۶.۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در مراغه پرداخت...

مراغه- ایرنا- معاون‌ استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: طی یک سال گذشته ۶ میلیارد و ۸۷۵ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی در این شهرستان پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

«هانامی» ژاپن یا جشن شکوفه‌ها در مراغه؟

مراغه- ایرنا- «هانامی» همان آیین سنتی که همزمان با باز شدن شکوفه‌های گیلاس در پارک‌ها، باغ‌ها و فضای سبز داخل و اطراف شهرهای ژاپن برگزار می‌شود، در حالی شهرت جهانی یافته است که در گوشه و کنار کشورمان از جمله مراغه ظرفیت‌هایی بی‌نظیر برای برگزاری این جشن وجود دارد.
ادامه مطلب...

ساماندهی دستفروشان مراغه، نیازمند هم‌افزایی همه نهادهای مسوول

مراغه- ایرنا- ساماندهی دستفروشان شهر مراغه از جمله ضرورت‌های مدیریت شهری می‌باشد که انجامش تا به امروز میسر نشده و تحقق آن نیازمند هم‌افزایی همه نهادهای مسوول از قبیل شهرداری، دادستانی، فرماندهی انتظامی و سایر سازمان‌هاست.
ادامه مطلب...

سپک‌تاکراکار مراغه‌ای مدرک مربیگری بین‌المللی دریافت کرد

مراغه- ایرنا- رییس هیات انجمن‌های ورزشی آذربایجان‌شرقی گفت: مدرک مربیگری بین‌المللی غلامرضا عبدی سپک‌تاکراکار مراغه‌ای و ۱۶ مربی آقا و ۱۰ مربی خانم کشورمان توسط حلیم بن قادر دبیرکل فدراسیون جهانی و رئیس کنفدراسیون سپک تاکرا آسیا در محل آکادمی ملی المپیک اعطا شد.
ادامه مطلب...

امر به معروف و نهی از منکر در ماه رمضان مورد توجه بیشتر قرار گیرد

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: امر به معروف و نهی از منکر در مبارک ماه رمضان مورد توجه بیشتر آحاد مردم و مسوولان قرار گیرد.
ادامه مطلب...

رویداد روز مراغه با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار...

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال رویداد روز مراغه براساس رایزنی‌های انجام شده با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.
ادامه مطلب...