دستگیری ۶ سارق حرفه‌ای در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری ۶ سارق حرفه ای اماکن خصوصی و قطعات و تجهیزات خودرو در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تعداد افراد مبتلا به کرونا در مراغه ۶۷ نفر شد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از ابتدای اسفند تاکنون جواب آزمایش کرونای ۶۷ نفر در شهرستان مثبت اعلام شده است.
ادامه مطلب...

تعداد افراد مبتلا به کرونا در مراغه به ۵۶ نفر افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از ابتدای اسفند تاکنون جواب آزمایش کرونای ۵۶ نفر در شهرستان مثبت اعلام شده است.
ادامه مطلب...

طرح استارتاپی‌ در مراغه برای مقابله با کرونا

فمراغه - ایرنا - پنج جوان عضو خانه استارتاپی «نیترو» در راستای مقابله با شیوع کرونا در مراغه اپلیکیشن پرداخت سریع و هوشمند کرایه تاکسی را در این شهر راه‌اندازی کردند.
ادامه مطلب...

۲۷۱ نفر با احتمال ابتلا به کرونا در مراکز درمانی مراغه پذیرش شدند

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از ابتدای اسفند تاکنون ۲۷۱ نفر با احتمال ابتلا به کرونا به مراکز درمانی مراغه مراجعه و پذیرش شدند.
ادامه مطلب...

افزایش نظارت بر امور بهداشتی اصناف در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از اجرای طرح افزایش نظارت بر امور بهداشتی اصناف در این شهرستان در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.
ادامه مطلب...

فوت‌شدگان کرونا در مراغه به پنج نفر افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: تا امروز ۲۶ اسفند ماه، جواب آزمایش کرونای ۳۸ بیمار مثبت اعلام شده که از این تعداد پنج نفر فوت کردند.
ادامه مطلب...

افزایش سهمیه نانوایی‌ها در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار مراغه از افزایش سهمیه نانوایی‌های لواش‌پز در این شهرستان خبر داد و گفت: سهمیه ۱۵ نانوایی افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

تلاش کادر درمان برای مداوای بیماران کرونایی در مراغه

ایرنا - مراغه - کادر درمانی بیمارستان امیرالمومنین ع مراغه برای بهبود بیماران کرونایی بستری شده در بخش ایزوله این بیمارستان به صورت 24 ساعته در تلاشند. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

پرستاران و پزشکان سلامت همنوعان را به همه چیز ترجیح داده‌اند

مراغه- ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با حضور در بخش ایزوله و کرونای بیمارستان امیرالمومنین (ع) و تقدیر از زحمات کادر درمانی این بیمارستان افزود: پرستاران و پزشکان، سلامت همنوعان را بر سلامت خود ترجیه داده‌اند.
ادامه مطلب...