تداوم کشف مواد محترقه غیرمجاز در مراغه

مراغه- ایرنا- کشفیات مواد محترقه غیرمجاز در مراغه همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد بخشی از توان عوامل انتظامی شهرستان با هدف صیانت از جان و مال مردم به این امر معطوف شده است تا جایی که تنها به واسطه گذشت دو روز از کشف هفت هزار عدد از این مواد، ۶ هزار عدد دیگر نیز کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: جلب اعتماد مردم با صداقت در خدمتگزاری ممکن خواهد بود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: جلب اعتماد مردم فقط با صداقت در خدمتگزاری ممکن خواهد بود و باید در این زمینه اهتمام بیشتری توسط مدیران انجام شود.
ادامه مطلب...

شهردار: سرانه فضای سبز شهر مراغه به ۱۵ متر افزایش می یابد

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده مدیریت شهری، سرانه موجود فضای سبز در شهر مراغه به بیش از ۱۵ متر افزایش خواهد یافت.
ادامه مطلب...

کشف حدود هفت هزار عدد مواد محترقه غیرمجاز در مراغه 

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف هفت هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان گفت: برخورد با فروشندگان و استفاده‌کنندگان مواد محترقه غیرمجاز با هدف پیشگیری از خطرهای احتمالی و جلوگیری از سلب آرامش و امنیت مردم ادامه دارد.
ادامه مطلب...

۹ دستگاه ماینر غیرمجاز قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: ۹ دستگاه ماینر غیرمجاز قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: نقاط حادثه‌خیز جاده مراغه- هشترود اصلاح می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه در نخستین روزهای کاری خود در این شهرستان از جاده مراغه - هشترود بازدید کرد و گفت: نقاط حادثه‌خیز این جاده به زودی اصلاح می‌شود.
ادامه مطلب...

مشکل اساسی جهان امروز سیاست یک بام و دو هوای  غرب در قبال تجاوز کشورهاست

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: با وجود اینکه  اقدامات اخیر روسیه را در اوکراین تایید نمی کنیم و با از بین بردن زیرساخت های هر کشوری مخالف هستیم، لیکن مشکل اساسی جهان امروز سیاست یک بام و دو هوای  غرب در قبال تجاوز کشورهاست.
ادامه مطلب...

رمان «دکتر رادین و میز شماره چهار کافه ایران» در مراغه رونمایی شد

مراغه- ایرنا- رمان «دکتر رادین و میز شماره چهار کافه ایران» نوشته «مهری پاشافامیان» با حضور جمعی از مسئولان و اهالی فرهنگ و هنر مراغه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان رونمایی شد. 
ادامه مطلب...

ساماندهی محوطه رصدخانه تاریخی مراغه توسط شهرداری

مراغه- ایرنا- ساماندهی محوطه تاریخی رصدخانه تاریخی مراغه توسط شهرداری این کهن‌شهر آغاز شد تا در بهار طبیعت پذیرای گردشگران باشد؛ این اثر با شماره ثبت ۱۶۷۵ طی سال ۱۳۶۴ در فهرست آثار ملی کشور قرار گرفت.
ادامه مطلب...

تقاضا برای فروش باغ در باغ‌شهر ایران

مراغه- ایرنا- کاهش روزافزون منابع آبی از یک سو و بیکاری جوانان و افزایش چشمگیر سطح باغات از سوی دیگر، چنان روی باغ‌شهر مراغه و دامنه‌های جنوبی سهند سایه افکنده که به گفته فعالان و کارشناسان این بخش، تقاضا را برای فروش باغ و باغ‌ویلا افزایش داده است.
ادامه مطلب...