پرونده‌های شهرداری مراغه الکترونیکی می‌شود

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: با توجه به ضرورت هوشمندسازی و اجرای اتوماسیون اداری، پرونده های شهروندان مراغه ای توسط مجموعه مدیریت شهری الکترونیکی می شود.
ادامه مطلب...

بارش برف و مه جنوب آذربایجان‌شرقی را در بر می‌گیرد

مراغه- ایرنا- اداره‌کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی با صدور یک اطلاعیه اعلام کرد که بارش برف و مه از عصر فردا، دوشنبه تا شب سه‌شنبه، بیشتر نواحی به ویژه جنوب استان را در بر می‌گیرد.
ادامه مطلب...

زوج‌های نابارور تا سقف ۵۰ میلیون تومان از پوشش بیمه بهره‌مند می‌شوند

مراغه- ایرنا- رییس اداره بیمه سلامت هشترود گفت: زوج‌های نابارور از اول دیماه تا سقف ۵۰ میلیون تومان می‌توانند از پوشش بیمه بهره‌مند شوند اما باید قبل از هر اقدامی به این اداره مراجعه کنند.
ادامه مطلب...

خیران یک قطعه زمین مسکونی به توانخواه مراغه‌ای اهدا کردند

مراغه- ایرنا- خیران نیک‌اندیش مراغه به یکی از توانخواه‌های این شهرستان ۱۲۰ مترمربع زمین مسکونی اهدا کردند تا خانه‌ای با تسهیلات کم‌بهره و بلاعوض نهادهای حمایتی برای وی احداث شود.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: ۱۰۰ روستای مراغه و عجب‌شیر کمبود آب دارند

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۰۰ روستای این 2 شهرستان‌ با کمبود شدید آب مواجهند و بر همین اساس سئوال بنده از وزیر نیرو طی هفته آینده و قبل از مطرح شدن آن در صحن مجلس، طی یک جلسه با حضور هیئت رئیسه بررسی می‌شود.
ادامه مطلب...

جعل خبر معلول مراغه ای با ادعای حقوق بشری

مراغه- ایرنا- ساده‌ترین شکل «خبر جعلی»، انتشار اطلاعات نادرست است و آن را می‌توان در پست اینستاگرامی این روزهای برخی از خبرنگارنماهای خارج‌نشین در ارتباط با یک اختلاف ملکی و قضایی در مراغه مشاهده کرد.
ادامه مطلب...

عدالت در تامین حقوق طرفین در ماجرای مغازه های میدان مصلی رعایت شود

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مسئولان اطلاعاتی، امنیتی، دادستانی و رییس دادگستری و فرماندار به عنوان رئیس شورای تامین باید در خصوص ماجرای تخریب مغازه های میدان مصلی قاطعانه برخورد کنند تا ضمن احقاق حق، عدالت در تامین حقوق طرفین نیز رعایت شود.
ادامه مطلب...

سه عضو یک خانواده با تصادف موتورسیکلت در مراغه جان باختند

مراغه- ایرنا- رئیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی مراغه گفت: سه عضو یک خانواده در پی تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با پراید در داخل شهر جان باختند.
ادامه مطلب...

دانش فنی تولید و تکثیر ارقام نخود و ماشک به بخش خصوصی واگذار شد

مراغه- ایرنا- رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور گفت: قرارداد انتقال دانش فنی تولید و تکثیر ارقام نخود و ماشک با هدف بهره‌مندی از ظرفیت بخش خصوصی در امر تولید و تکثیر بذر در این موسسه امضا شد.
ادامه مطلب...

فرماندار: جاده هشترود – مراغه به دوربین ثبت تخلف مجهز شود

مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود نصب دوربین‌های ثبت تخلف در جاده ترانزیتی حدفاصل این شهرستان با مراغه را خواستار شد و گفت: نصب این دوربین‌ها، تخلف‌ها را کاهش و ضریب امنیت تردد در این جاده را افزایش می‌دهد. 
ادامه مطلب...