بخشدار: قطار مسافربری مراغه - تهران در نظرکهریزی نیز توقف می‌کند

مراغه - ایرنا - بخشدار نظرکهریزی گفت: در سایه پیگیری‌های فرمانذار هشترود از امروز، 17 اسفندماه قطار مسافربری مراغه - تهران در ایستگاه «آتش بغ» از توابع این بخش نیز توقف می‌کند.
ادامه مطلب...

اجرای ۲.۷ میلیارد تومان طرح هادی در روستاهای مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: هم اکنون ۹ طرح با ۲.۷ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح «هادی» و توسعه معابر در روستاهای این شهرستان در حال اجراست.
ادامه مطلب...

نگهداری گنبد سرخ به شهرداری مراغه سپرده شد

مراغه - ایرنا - بازدید سرپرست شهرداری و رییس اداره میراث فرهنگی مراغه از گنبد سرخ در یک روز تعطیل و بارانی که نشان از تلاش جهادی آنان برای توسعه پایدار این کهن‌شهر دارد، به نتیجه رسید و تنها ساعتی بعد، نگهداری از این عرصه ثبت ملی در سایه احیای یک تفاهم‌نامه قدیمی به شهرداری سپرده شد.
ادامه مطلب...

شرکت‌کنندگان در انتخابات منافع شخصی و گروهی را معیار قرار ندهند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم حضور فعال و هوشمندانه در عرصه انتخابات گفت: شرکت‌کنندگان و نامزدهای احتمالی در انتخابات منافع شخصی و گروهی را معیار حضور خود قرار ندهند.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: بدون اغماض با تخلف مسوولان برخورد شود

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: بدون اغماض باید با تخلف‌های مسوولان و اشخاص برخورد شود زیرا اغماض در این مورد با اصل نظام جمهوری اسلامی مغایر است.
ادامه مطلب...

مردم نسبت به خطر شیوع کرونای انگلیسی حساسیت بیشتری داشته باشند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: کرونای انگلیسی در شهرهای مختلف کشور مشاهده شده است و اگر مردم را نسبت به این ویروس کشنده و قوی حساس نکنیم با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه خواستار ایجاد ناحیه صنعتی در بخش سراجو شد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه خواستار ایجاد ناحیه صنعتی در بخش سراجو شد و گفت: این منطقه دارای موقعیت جغرافیایی و ظرفیت های کشاورزی ویژه برای ایجاد صنایع تبدیلی و صنعتی است.
ادامه مطلب...

۴ بهورز و مربی بهداشت مراغه نمونه کشوری شناخته شدند

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گفت: همزمان با روز بهورز و در آیینی با حضور وزیر بهداشت و درمان و نماینده سازمان بهداشت جهانی (WHO) از بهورزان و مربیان بهداشت نمونه کشور تجلیل شد که چهار نفر از بهورزان و مربیان این شهرستان بین آنان قرار دارند.
ادامه مطلب...

حضور تیم شهرداری مراغه در لیگ برتر آب‌های خروشان

مراغه - ایرنا – سرپرست شهرداری مراغه گفت: تیم آب های خروشان (اسلالوم) شهرداری مراغه به عنوان نماینده آذربایجان شرقی در مسابقات لیگ برتر این رشته حضور می‌یابد.
ادامه مطلب...

۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد مراغه ایجاد شد

مراغه– ایرنا– مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مراغه گفت: در سالجاری با پرداخت ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات و جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات اشتغالزایی برای پنج هزار مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) مراغه فرصت شغلی ایجاد شد.
ادامه مطلب...