توزیع ۲۰ هزار عدد کیسه زباله رایگان در مراغه

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: همزمان با روز انس با طبیعت ۲۰ هزار عدد کیسه زباله رایگان بین دوستداران طبیعت توزیع شد.
ادامه مطلب...

جذابیتی که ۱۶۵۰ گردشگر نوروزی را به تنها موزه فسیل کشور کشاند+فیلم

مراغه- ایرنا- یکهزار و ۶۵۰ گردشگر نوروزی در حالی از موزه فسیل مراغه واقع در محوطه مرکز تحقیقات دیرینه‌شناسی کشور و همچنین موزه صحرایی مستقر در دره «گرگ» این شهرستان بازدید کردند که این موزه‌ها حتی تابلوهای راهنمای مسیر هم ندارد.
ادامه مطلب...

فیلم؛ آیین‌های نوروزی در مراغه

مراغه- ایرنا- آیین نوروزگاه با حضور جمعی از مردم و با مشرکت مجموعه مدیریت شهری در فضای باز پارک یادگاران این کهن‌شهر برگزار شد.
ادامه مطلب...

احداث ۶ فضای ورزشی در مدارس مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- احداث ۶ فضای ورزشی شامل سه زمین چمن، ۲ کلاس تربیت بدنی و یک سالن ورزش دانش‌آموزی در قالب طرح سراسری شهید سلیمانی وزارت آموزش و پرورش در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

تداوم کشف مواد غذایی و خام فاسد در مراغه

مراغه- ایرنا- نظارت بر بازار همواره جواب می‌دهد و تداوم کشف مواد غذایی و خام فاسد و غیرقابل مصرف در قالب طرح‌های نظارت نوروزی بازرسان بهداشت محیط و شبکه دامپزشکی مراغه نیز گویای همین واقعیت است.
ادامه مطلب...

فرماندار: خیران در تبدیل مراغه به قطب درمان نقش به سزایی دارند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: خیران می‌توانند در تبدیل کردن این شهرستان به یکی از قطب‌های درمانی شمالغرب کشور نقش به سزایی ایفا کنند.
ادامه مطلب...

افت پنهان یادگیری با از سرگیری آموزش حضوری جبران می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به اجباری شدن آموزش حضوری مدارس از ۱۴ فروردین ماه، گفت: افت پنهان یادگیری با از سرگیری آموزش حضوری مدارس جبران می‌شود.
ادامه مطلب...

۱۶.۵ هکتار از اراضی دولتی در مراغه رفع تصرف شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی مراغه به رفع تصرف فوری ۱۶.۵ هکتار از اراضی دولتی واقع در محدوده داخلی این شهر اشاره کرد و گفت: این اراضی در شهرک امام علی (ع) قرار دارد و پس از صدور رای نهایی برای یک پرونده قضایی رفع تصرف شد.
ادامه مطلب...

مراغه در بین شهرهای تاریخی کشور دارای چه جایگاهی است؟

مراغه- ایرنا- این سئوال بی‌شک وزن متغیری در ذهن دوستداران این کهن‌شهر و سایر هموطنانمان دارد تا جایی که بخشی از هویت ساکنان این شهرستان با تکیه بر همین ارزشگذاری شکل می‌گیرد و افتخار به تمدن درخشان آن جزو ستون‌های استوار فرهنگی و اجتماعی‌اش به شمار می‌رود.
ادامه مطلب...

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه‌های مراغه و ایغدیر ترکیه

مراغه- ایرنا- رئیس دانشگاه مراغه گفت: تفاهم‌نامه همکاری آموزشی و پژوهشی با دانشگاه ایغدیر ترکیه به منظور گسترش همکاری‌های علمی در سطح بین‌المللی به امضا رسید.
ادامه مطلب...