رئیس واحد: دانشگاه آزاد مراغه در مسیر کارآفرینی حرکت می‌کند

مراغه- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه این دانشگاه را در زمان حاضر ماموریت‌گرا خواند و گفت: واحد مراغه از مرحله آموزش‌ محوری و پژوهش‌محوری عبور کرده و اکنون در جهت حل مشکل اشتغال شهرستان و کارآفرینی حرکت می‌کند. 
ادامه مطلب...

۱۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی به عملیات منجر به کشف ۱۲۰ کیلوگرم «تریاک» در مراغه اشاره کرد و گفت: در این عملیات پنج قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد مخدر دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در «عشرت‌آباد» مراغه کلنگ‌زنی شد

مراغه- ایرنا- مدرسه ۶ کلاسه خیرساز «زنده‌یاد امیرمحمد عزاداری» امروز شنبه در محله «عشرت‌آباد» شهر مراغه با حضور فرماندار و جمعی از مردم کلنگ‌زنی شد.
ادامه مطلب...

درخشش خوشنویس مراغه‌ای در یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: «امیر دانش مراغی» از خوشنویسان دارای درجه فوق ممتاز در شکسته نستعلیق، مقام نخست بخش ملی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ کسب کرد. 
ادامه مطلب...

استان مرکزی فاتح مسابقات قهرمانی سپک تاکرای بانوان کشور شد

مراغه- ایرنا- مسابقات قهرمانی سپک تاکرای بانوان کشور به میزبانی مراغه با قهرمانی تیم استان مرکزی به پایان رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر اشتغال توانجویان و مناسب سازی اماکن عمومی تاکید...

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: اشتغال توانجویان و مناسب سازی اماکن عمومی به عنوان مهم ترین دغدغه های جامعه معلولان مورد توجه نهادهای متولی امر قرار گیرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر توسعه فضاهای ورزشی در قطب سپک تاکرای کشور تاکید کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر توسعه فضاهای ورزشی مناسب سپک تاکرا در این شهر، گفت: شرکت ۱۸۰ ورزشکار از ۱۷ استان کشور در مسابقات سپک تاکرای بانوان زمینه ساز معرفی و شناساندن بیشتر این شهر به عنوان قطب این رشته نوپای ورزشی در سطح کشور است.
ادامه مطلب...

پیکر مادر شهیدان آذری در مراغه تشییع شد

مراغه- ایرنا- پیکر مادر شهیدان عبداله و سعید آذری امروز در مراغه تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.
ادامه مطلب...

ضرب‌الاجل یک ماهه معاون استاندار آذربایجان‌شرقی به مجری پایاب سد...

مراغه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی به پیمانکار شبکه پایاب سد سهند در هشترود یکماه فرصت داد تا ایستگاه « PS3» این طرح را تکمیل کند.
ادامه مطلب...

میز خدمت مسئولان ملکان در روستای «جغالو» از توابع بخش لیلان برپا شد

مراغه- ایرنا- چهارمین میز خدمت مسئولان ملکان طی سال جاری در روستای «جغالو» از توابع بخش لیلان این شهرستان برپا، و مسائل و مشکلات اهالی این روستا بررسی شد.
ادامه مطلب...