تراکتور پسر ۵ ساله مراغه ای را به کام مرگ کشاند

تبریز- تراکتور پسر ۵ ساله مراغه ای را به کام مرگ کشاند و این کودک جان خود را در اثر یک بی احتیاطی از دست داد.
ادامه مطلب...

کشف ۵ تن برنج خارجی قاچاق در مراغه

مراغه- فرمانده انتظامی شهرستان مراغه، از کشف ۵ تن برنج قاچاق در طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا به ارزش یک میلیارد و ۲۰ میلیون ریال خبر داد.
ادامه مطلب...

احتکار برنج در مراغه تکذیب شد

مراغه– فرماندار ویژه مراغه شایعه احتکار برنج از سوی یکی از شرکت‌های خصوصی در این شهرستان را تکذیب کرد.
ادامه مطلب...

جشنواره سیب مراغه روز جمعه برگزار می شود

مراغه- جشنواره سیب مراغه روز جمعه در روستای کرج آباد این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

...

اعزام اولین کاروان راهیان نور دانش آموزان مراغه در سالتحصیلی جدید اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی مراغه در سالتحصیلی جدید به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.
ادامه مطلب...

تیراندازی در مراغه با ۳ کشته/ داماد پدر زنش را به قتل رساند

تبریز- معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از تیراندازی در مراغه با ۳ کشته خبر داد و گفت: قاتل پس از کشتن دو نفر خودکشی کرد.
ادامه مطلب...

کاروان های راهیان نور دانش آموزی مراغه بزودی اعزام می شوند

کاروان های راهیان نور دانش آموزی مراغه بزودی اعزام می شوند سرپرست آموزش و پرورش مراغه از اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی خبر داد.
ادامه مطلب...

جدول زمان بندی بررسی مدارک مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه...

جدول زمان بندی بررسی مدارک مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال 1398 سهمیه آذربایجان شرقی - کد 11 بررسی مدارک، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان سهمیه آذربایجان شرقی که در اعلام نتایج کد 11 درج شده است ، روز چهارشنبه مورخ 10 مهر ماه 98 انجام می شود.
ادامه مطلب...

طنین زنگ مهر و ایثار در مدارس مراغه

طنین زنگ مهر و ایثار در مدارس مراغه همزمان با آغاز سالتحصیلی جدید ،طنین زنگ مهر و ایثار در مدارس مراغه به صدا در آمد. به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه حمید شکری روز دوشنبه در مراسم بازگشایی مدارس مراغه در دبیرستان دخترانه شاهد زهرای مرضیه اظهار داشت: سازندگی و استقلال کشور در دستان دانش آموزان است و دانش آموزان باید با پشتکار و سخت کوشی، توطئه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را خنثی کنند.
ادامه مطلب...

وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت در آستانه بازگشایی مدارس، وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی، فرا رسیدن بهار تعلیم وتربیت و آغاز سال جدید تحصیلی را تبریک گفت.
ادامه مطلب...