همایش بین المللی دیرینه‌شناسی ایران در مراغه برگزار می‌شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: دومین همایش بین‌المللی دیرینه شناسی و تنوع زیستی ایران امسال در این شهرستان برگزار می‌شود.
ادامه مطلب...

آغاز احداث شبکه فاضلاب روستای علویان مراغه با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: طرح احداث شبکه فاضلاب روستای علویان این شهرستان با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار آغاز شد.
ادامه مطلب...

برگزاری همایش ملی دیرینه‌شناسی و تنوع‌زیستی دیرینه بعد از ۲۰ سال

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط‌زیست از برگزاری دومین همایش ملی دیرینه‌شناسی و تنوع‌زیستی دیرینه با همکاری سه جانبه دفتر موزه ملی، انجمن دیرینه‌شناسی ایران و اداره کل استان آذربایجان شرقی در شهرستان مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

اعضای هیئت رییسه شوراهای اسلامی شهر مراغه و خداجو انتخاب شدند

مراغه- ایرنا- اعضای هیئت رئیسه ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای مراغه و خداجو  طی مراسم تحلیف با رای اعضای این شوراها انتخاب شدند.
ادامه مطلب...

گام بلند شهرداری مراغه برای نیل به «مراغه شهر موزه‌ها»

مراغه- ایرنا- جمعی از اهالی فرهگ و هنر مراغه امروز، چهارشنبه با دعوت شهرداری گردهم آمدند و در مورد نحوه راه‌اندازی موزه شهر که مجوز آن روز گذشته از مدیرکل موزه‌های کشور اخذ شد و همچنین طراحی المان در میدان ۱۶ اردیبهشت این کهن‌شهر به تبادل‌نظر پرداختند.
ادامه مطلب...

یک میلیارد تومان برای ایستگاه هواشناسی خودکار مراغه هزینه می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس اداره هواشناسی مراغه گفت: یک میلیارد تومان برای تجهیز و راه‌اندازی دوباره ایستگاه خودکار درون‌شهری مراغه هزینه می‌شود.
ادامه مطلب...

آسفالت‌ریزی بلوار ۴۵ متری سردار سلیمانی در مراغه آغاز شد 

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه به آغاز عملیات آسفالت‌ریزی در بلوار ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی این شهر اشاره کرد و گفت: در این مسیر طی ۴۵ تا ۶۰ روز آینده حدود ۵۰ هزار مترمربع آسفالت‌ریزی می‌شود.
ادامه مطلب...

واکسیناسیون ۴ هزار معلم مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- واکسیناسیون چهار هزار معلم مدارس دولتی و غیردولتی و همچنین کارمندان ستادی آموزش و پرورش مراغه از امروز سه‌شنبه آغاز شد و نوبت اول آن تا یک هفته دیگر به پایان می‌رسد.
ادامه مطلب...

فرماندار: دولت‌ها ۸۰ میلیارد تومان به دهیاری‌های مراغه اختصاص داده‌اند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از ابتدای تاسیس نهاد دهیاری‌ها تاکنون بیش از ۸۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت به دهیاری‌های مراغه اختصاص یافته است که بیش از ۷۰ میلیارد تومان آن در هشت ساله دولت تدبیر و امید بوده است.
ادامه مطلب...

۳ درمانگاه تامین اجتماعی آذربایجان‌شرقی با دستور رئیس‌جمهوری افتتاح...

مراغه- ایرنا- رئیس‌جمهوری همزمان با طرح‌های وزارت نفت و سازمان انرژی اتمی، ۲۹ پروژه عمرانی، درمانی، رفاهی و افزایش ظرفیت و تجهیز مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی را افتتاح کرد که درمانگاه‌های تازه احداث تامین اجتماعی هشترود، عجب‌شیر و ملکان از توابع آذربایجان‌شرقی نیز در میان آنها قرار دارد.
ادامه مطلب...