تفاهم‌نامه ساخت مدرسه خیرساز در روستای مغانجیق مراغه امضا شد

مراغه- ایرنا- تفاهم‌نامه ساخت مدرسه سه کلاسه تمام استاندارد خیرساز در روستای «مغانجیق» با حضور معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه در محل فرمانداری امضا شد.
ادامه مطلب...

واکسیناسیون کودکان بالای پنج سال در مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه با اشاره به آغاز واکسیناسیون کودکان بالای پنج سال در شهرستان گفت: واکسن های سینوفارم و پاستوکووک برای واکسیناسیون کودکان بالای پنج سال در نظر گرفته شده است.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار عجب‌شیر بر ساماندهی معتادان متجاهر

مراغه- ایرنا- فرماندار عجب‌شیر با تاکید بر لزوم ساماندهی معتادان متجاهر، گفت: پیشگیری از اعتیاد و درمان معتادان، در اولویت کاهش آسیب های اجتماعی است.
ادامه مطلب...

ساختمان نمایندگی خدمات بهزیستی بخش سراجوی مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر ساختمان نمایندگی خدمات بهزیستی بخش سراجوی مراغه در زمینی به مساحت ۴۶۵ مترمربع و زیربنای ۱۷۰ مترمربع و با هزینه‌کرد دولتی بهزیستی به میزان ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.
ادامه مطلب...

مدرسه سه‌کلاسه خیرساز روستای احمدآباد مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر دبستان سه کلاسه خیرساز زنده‌یاد «عباسقلی امیرارفعی» روستای «احمدآباد» شهرستان مراغه با هزینه کرد یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی خانم دکتر «ثریا امیرارفعی» افتتاح شد.
ادامه مطلب...

مدیرکل: ۱۱۰ سری جهیزیه به مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌شرقی اهدا...

مراغه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌شرقی گفت: همزمان با دهه فجر امسال ۱۱۰ سری جهیزیه برای نیازمندان و نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد استان تحویل داده می‌شود.
ادامه مطلب...

بهره‌برداری از طرح های عمران شهری در مراغه

مراغه- ایرنا- همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، طی مراسمی ۲ طرح مهم مسیرگشایی مراغه با ۸۰ میلیارد تومان هزینه و با حضور «جواد رحمتی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری افتتاح، و ۲ طرح دیگر با ۱۸ میلیارد تومان اعتبار کلنگ‌زنی شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: ۱۴۲ هزار نخ سیگار قاچاق در ملکان کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی ملکان گفت: ۱۴۲ هزار نخ سیگار قاچاق و یکهزار و ۸۹۰ پاکت تنباکو به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

۶ طرح برق‌رسانی در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، ۶ طرح برق‌رسانی با هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه در شهرستان مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

سردبیر: فصلنامه مطالعات حقوقی فضای مجازی در مرحله پذیرش مقاله است  

مراغه- ایرنا- سردبیر فصلنامه مطالعات حقوقی فضای مجازی گفت: این نشریه وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با اعتبار علمی – پژوهشی که در ۱۷ آبان سال جاری مجوز فعالیت گرفت، در مرحله پذیرش مقاله است و به زودی نخستین شماره آن منتشر می‌شود.
ادامه مطلب...