قیر مورد نیاز شهرداری مراغه از طریق شرکت بازآفرینی شهری تامین می‌شود

مراغه- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر مراغه به دیدارهای متعدد اعضای شورا و شهردار این کهن‌شهر با مسئولان مختلف کشوری طی هفته گذشته در تهران اشاره کرد و گفت: در پی دیدار با معاون فنی شرکت بازآفرینی شهری ایران، با تامین  قیر مورد نیاز برای آسفالت معابر این شهر از این طریق این شرکت موافقت شد.
ادامه مطلب...

شهردار خداجو معرفی شد

مراغه- ایرنا- در مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه، «حسن اکبری» به عنوان شهردار جدید شهر خداجو معرفی شد.
ادامه مطلب...

آذربایجان‌شرقی در صدور پروانه «افتا» رتبه دوم کشوری را داراست

مراغه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌شرقی گفت این استان رتبه دوم کشوری را در زمینه صدور پروانه «افتا» (گواهی‌های فعالیت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات) دارا بوده و از اول سال جاری تاکنون هفت پروانه صادر شده و مجموع آنها به ۲۵ مورد رسیده است.
ادامه مطلب...

اجرای طرح بازدید رایگان دودکش منازل در مراغه

مراغه- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه گفت: طرح بازدید رایگان دودکش منازل مسکونی و استفاده ایمن از وسایل گازسوز این شهر در حال اجراست.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه از کم کاری برخی دستگاه ها در مواقع بحران انتقاد کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با انتقاد از کم کاری برخی دستگاه‌های متولی در مواقع بحرانی اظهار کرد: متاسفانه شاهد تاخیر برخی دستگاه‌های خدمات رسان در مواقع بحرانی هستیم و از این رو امیدواریم دیگر شاهد اینگونه کم‌کاری ها نباشیم.
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه آزاد ملکان: دانشجویان اهل تجزیه و تحلیل و مطالبه‌گر باشند

مراغه- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ملکان گفت: دشمنان با راه‌اندازی جنگ نرم درصدد ضربه زدن به این نظام مقدس هستند و از دانشجویان به عنوان قشر پیش‌رو جامعه انتظار می‌رود تا در این میدان، مطالبه‌گر و اهل تجزیه و تحلیل مسائل کشور باشند.
ادامه مطلب...

چهار تن لبنیات تاریخ گذشته در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: چهار تن انواع فراورده های لبنی تاریخ مصرف گذشته و غیرقابل استفاده در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

رئیس واحد: دانشگاه آزاد مراغه در مسیر کارآفرینی حرکت می‌کند

مراغه- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه این دانشگاه را در زمان حاضر ماموریت‌گرا خواند و گفت: واحد مراغه از مرحله آموزش‌ محوری و پژوهش‌محوری عبور کرده و اکنون در جهت حل مشکل اشتغال شهرستان و کارآفرینی حرکت می‌کند. 
ادامه مطلب...

۱۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی به عملیات منجر به کشف ۱۲۰ کیلوگرم «تریاک» در مراغه اشاره کرد و گفت: در این عملیات پنج قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد مخدر دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در «عشرت‌آباد» مراغه کلنگ‌زنی شد

مراغه- ایرنا- مدرسه ۶ کلاسه خیرساز «زنده‌یاد امیرمحمد عزاداری» امروز شنبه در محله «عشرت‌آباد» شهر مراغه با حضور فرماندار و جمعی از مردم کلنگ‌زنی شد.
ادامه مطلب...