۱۳ میلیارد تومان طرح در آموزش و پرورش مراغه افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: همزمان با دهه فجر امسال ۹ مدرسه با ۳۲ کلاس درس در شهرستان بهره برداری و کلنگ‌زنی می‌شود.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: مصوبه خرید خدمت سربازی اصلاح شد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی با انتشار یک رشته توئیت نوشت: مصوبه خرید خدمت سربازی در کمیسیون تلفیق اصلاح شد که بر اساس آن متاهلان با دو فرزند، بدون پرداخت هزینه یا جریمه، کارت معافیت دریافت می‌کنند. 
ادامه مطلب...

بیش از ۱۴ تن انواع کود و سموم شیمیایی قاچاق در ملکان کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: عوامل انتظامی با همکاری کارشناسان صمت و جهاد کشاورزی ملکان و پس از هماهنگی با مراجع قضایی ۱۴ تن و ۲۰۷ کیلوگرم انواع کود و سموم شیمیایی قاچاق را کشف و ضبط کردند.
ادامه مطلب...

دهه فجر امسال ۳۱۴ میلیارد تومان طرح در مراغه افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه اعلام کرد: دهه فجر امسال با سرمایه گذاری ۳۱۴ میلیارد تومان ۸۷ طرح در این شهرستان بهره برداری و هفت طرح کلنگ‌زنی می‌شود.
ادامه مطلب...

دست خالی خریداران بلیط قطار در آژانس‌های مسافری مراغه

مراغه- ایرنا- ساعت هفت امروز، یکشنبه قرار بود تا سامانه پیش‌فروش بلیط قطارهای ۱۵ تا ۳۰ بهمن ماه در سراسر کشور فعال شود و طبق روال عده‌ای از مردم مراغه ساعتی قبل از آن در مقابل آژانس‌های مسافری صف بستند اما تعداد قالب توجهی از همین افراد بار دیگر با دست خالی به خانه‌هایشان برگشتند. 
ادامه مطلب...

۸.۲ میلیارد تومان طرح برق‌رسانی در مراغه افتتاح می‌شود

مراغه- ایرنا- مدیر توزیع برق مراغه گفت: همزمان با دهه مبارک فجر امسال ۶ طرح برق‌رسانی با هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه در این شهرستان افتتاح می‌شود.
ادامه مطلب...

دادستان: نزاع‌کنندگان خیابان امام خمینی در ملکان دستگیر شدند

مراغه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ملکان به دستگیری و آغاز رسیدگی به پرونده نزاع دسته‌جمعی در خیابان امام خمینی (ره) ملکان اشاره کرد و گفت: برخورد قاطع با نزاع‌کنندگان علاوه بر بازگشت آرامش به جامعه، اخطار جدی برای برهم‌زنندگان نظم و آرامش جامعه داشته است.
ادامه مطلب...

نماینده مردم ملکان بر حمایت از سرمایه‌گذاران تاکید کرد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی بر حمایت از سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری تاکید کرد و گفت: مسئولان شهرستان باید برای حمایت صفر تا صد از سرمایه‌گذاران آماده باشند. 
ادامه مطلب...

فرماندار: جایگاه تاریخی مراغه در علم و آموزش احیا شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: این شهرستان روزگاری مهد علم و آموزش بود و باید جایگاه تاریخی اش در علم و آموزش احیا شود.
ادامه مطلب...

شناسایی اومیکرون در مراغه، زنگ خطر پیک جدید کرونا 

مراغه- ایرنا- سویه اومیکرون در حالی طبق اعلام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مراغه هم رسید که بسیاری از مردم این شهرستان دچار عادی‌انگاری کرونا هستند و تداوم چنین وضعیتی می‌تواند بار دیگر تعداد بستری‌های مبتلا به کووید ۱۹ را با افزایش روبرو کند و پیک جدید کرونا را رقم بزند. 
ادامه مطلب...