تیم‌های برتر پرس‌سینه و ددلیفت جام رصدخانه مراغه معرفی شدند

مراغه- ایرنا- مسابقات کاپ آزاد جام رصدخانه مراغه در رشته پرس‌سینه و ددلیفت با حضور بیش از ۲۲۰ ورزشکار در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان به مدت ۲ روز در این شهرستان برگزار شد و تیم‌های برتر امروز، جمعه معرفی شدند.
ادامه مطلب...

مسابقات کاپ آزاد پرس سینه و ددلیفت قهرمانی کشور در مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- مسابقات کاپ آزاد پرس سینه و ددلیفت قهرمانی کشور با شرکت بیش از ۲۲۰ ورزشکار در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان از امروز پنجشنبه در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

بانک سپه با تزریق ۴۰ میلیارد تومان به آزادراه مراغه-هشترود موافقت کرد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر گفت: بانک سپه با تزریق ۴۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه آزادراه مراغه ـ هشترود موافقت کرد.
ادامه مطلب...

مسابقات کشوری بدن‌سازی و پرورش اندام از فردا در مراغه آغاز می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات کشوری کاپ آزاد بدن‌سازی و پرورش اندام از فردا به مدت ۲ روز در رشته‌های ددلیفت و پرس سینه به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

تیم ملی جوانان شنای جانبازان و معلولان در مراغه اردو می‌زند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: تیم ملی جوانان شنای جانبازان و معلولان کشورمان برای حضور در مسابقات پاراآسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ در این شهرستان اردو برپا می‌کند.
ادامه مطلب...

محکومیت ۸.۵ میلیارد ریالی یک مرغدار در آذربایجان‌شرقی

مراغه- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: یک مرغدار استان به دلیل عرضه خارج از شبکه تخم‌مرغ به پرداخت ۸.۵ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۲ تن مکمل غذایی دام و طیور قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: ۸۸ کیسه انواع مکمل غذایی دام و طیور قاچاق با وزن بیش از ۲ تن در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

سقوط از داربست در مراغه جان کارگر ساختمانی را گرفت

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت:  سقوط از داربست کارگاهی موجب جان باختن یک کارگر ساختمانی در این شهرستان شد.
ادامه مطلب...

دونده مراغی: مدال‌های طلای سه‌هزار متر کشور را با آمادگی نسبی کسب...

مراغه- ایرنا- «امیررضا ثمودی» دونده اهل مراغه که در رقابت‌های اخیر دوومیدانی جوانان کشور در شهرکرد دو مدال طلا در ماده سه‌هزار متر آزاد و بامانع کسب کرد، می‌گوید: این مدال‌های طلا را با آمادگی نسبی کسب کردم و در صورت رسیدن به اوج آمادگی می‌توانم این مسیر را در زمان کمتری بدوم.
ادامه مطلب...

تغییر اساسی در شورای شهر مراغه

مراغه- ایرنا- مردم مراغه در انتخابات ۲۸ خردادماه جاری بیشترین تغییر در ترکیب شورای اسلامی شهر را رقم زدند تا جایی که هیچ‌یک از منتخبان شورای ششم مراغه سابقه عضویت در شورا طی پنج دوره گذشته را ندارند و در حقیقت تعداد اندک شرکت‌کنندگان در انتخابات شورا به تغییر اساسی در این نهاد رای دادند. 
ادامه مطلب...