انتخاب ۴ واحد تولیدی مراغه جزو واحدهای نمونه آذربایجان‌شرقی

مراغه- ایرنا- معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: چهار واحد صنعتی این شهرستان به عنوان واحدهای برتر تولیدی آذربایجان‌شرقی انتخاب شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۶۷ میلیارد تومان طرح توسعه روستایی در مراغه به بهره‌برداری...

مراغه - ایرنا - همزمان با سومین روز دهه فجر ۶۷ میلیارد و ۴۷۷ میلیون تومان طرح توسعه روستایی در مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

استمهال تسهیلات کشاورزی در انبار غله آذربایجان‌شرقی

مراغه - ایرنا - هشترود به انبار غله آذربایجان‌شرقی شهرت دارد و فرماندار آن با اشاره به استمهال هشت میلیارد تومان از تسهیلات بخش کشاورزی این شهرستان می‌گوید: این طرح کشاورزانی را که نتوانسته‌اند تسهیلات دریافتی، سود کارمزد و جریمه تسهیلات را پرداخت کنند، شامل می‌شود.
ادامه مطلب...

۳۶ میلیارد ریال طرح عمرانی و خدمات شهری در عجب‌شیر افتتاح شد

مراغه - ایرنا - همزمان با نخستین رو از دهه مبارک فجر، ۶ طرح شهرداری عجب‌شیر با اعتبار ۳۶ میلیارد ریال هزینه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: قلم مهمترین سلاح امام خمینی(ره) بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: قلم مهمترین سلاح امام خمینی(ره) در دوران مبارزه با رژیم طاغوت بود و انقلاب اسلامی را بدون سلاح و تنها با ایمان و پشتیبانی مردم به پیروزی رساند.
ادامه مطلب...

داور مراغه‌ای در رقابت‌های جهانی کشتی ایتالیا قضاوت می‌کند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: «سیدفرشید میرهاشمی» از داوران بین‌المللی کشتی این شهرستان همراه با تیم ملی برای قضاوت در جام «پلیکونه» به ایتالیا سفر می‌کند.
ادامه مطلب...

چهار واحد صنعتی آلاینده در آذربایجان‌شرقی معرفی شد

تبریز - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی با معرفی چهار واحد صنعتی آلاینده استان، گفت: پتروشیمی و پالایشگاه تبریز، معدن طلای اندریان و کاوه سودای مراغه واحدهای آلاینده استان هستند.
ادامه مطلب...

دوومیدانی کار مراغه‌ای قهرمان جوانان کشور شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: امیر رضا ثمودی، دوومیدانی کار این شهرستان در مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی هشت کیلومتر و در رده سنی جوانان مقام نخست کشور را کسب کرد.
ادامه مطلب...

عمل پیوند روده باریک به رکتوم در مراغه انجام شد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: عمل پیوند روده باریک به رکتوم برای اولین‌بار در بیمارستان سینای این شهرستان با موفقیت انجام شد.
ادامه مطلب...

میراث فرهنگی مراغه، دغدغه‌های مردم و پاسخ مسئولان

مراغه - ایرنا - افزون بر۵۰۰ اثرتاریخی و بیش از ۱۸۰ اثر ثبتی بازمانده از دوره‌های مختلف تاریخی بر پهنه باغ‌شهری در دامنه‌ روبه قبله سهند خودنمایی می‌کند و حفاظت از آثارش نه تنها یک رسالت برای مسئولان بلکه دغدغه‌ای برای ساکنانش به شمار می‌رود. 
ادامه مطلب...