۵ عضو شبکه هرمی در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: پنج عضو اصلی یک شبکه هرمی در این شهرستان دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
ادامه مطلب...

واحد تبلت‌سازی با ۳۰۰میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در مراغه افتتاح...

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به افتتاح ۷۶ طرح و کلنگ‌زنی۲ طرح دیگر طی دهه‌فجر امسال در این شهرستان، گفت: طی این روزها طرح‌های فاخری چون کارخانه تولید تبلت با ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
ادامه مطلب...

۷۸ طرح طی دهه‌فجر در مراغه کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۷۸ پروژه با ۴۳۰ میلیارد تومان اعتبار یا هزینه با حضور تعداد محدودی از مردم و مسوولان در این شهرستان کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود.
ادامه مطلب...

مانع اصلی اجرای آزادراه مراغه-هشترود مرتفع می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: قرار گرفتن اراضی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در مسیر پروژه آزادراه مراغه-هشترود مانع اصلی در اجرای این پروژه است که این مشکل تا یک هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود.
ادامه مطلب...

سانحه رانندگی در آذربایجان شرقی سه کشته برجا گذاشت

تبریز- ایرنا- سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: بر اثر سانحه رانندگی در محور مراغه - هشترود سه نفر کشته و پنج نفر مصدوم شدند.
ادامه مطلب...

متهم پرونده قاچاق ظروف بلوری در مراغه ۸۱۸ میلیون ریال جریمه شد

تبریز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: متهم پرونده قاچاق انواع ظروف بلوری در مراغه علاوه بر ضبط کالاها به بیش از ۸۱۸ میلیون ریال جریمه محکوم شد.
ادامه مطلب...

۵۰ هزار خانوار مراغه در طرح شهید سلیمانی پایش شدند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از مجموع ۸۰ هزار و ۲۶۰ خانوار مراغه ای تاکنون ۵۰ هزار خانوار با اجرای«طرح شهید سلیمانی» در این شهرستان پایش و غربالگری شدند.
ادامه مطلب...

تیوب‌سواری مردم جنوب سهند در سراشیبی کرونا

مراغه - ایرنا - مسوولان ستاد مقابله با کرونا این روزها مدام در مورد موج جدید پاندومی کووید ۱۹ و البته عادی‌انگاری مردم هشدار می‌دهند اما مصادیق این عادی‌انگاری همچنان در گوشه و کنار کشور از جمله در جنوب آذربایجان‌شرقی به چشم می‌خورد.
ادامه مطلب...

۳ شکارچی متخلف در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: سه شکارچی متخلف که پس از بارندگی‌ روزهای اخیر به شکار سه سر خرگوش و یک قطعه کبک اقدام کرده بودند، توسط محیط‌بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

جای خالی سردار دلها در این روزها احساس می شود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شاهد ناامنی در برخی کشورهای منطقه هستیم و در این روزها بیشتر از گذشته جای خالی سردار دلها " شهید حاج قاسم سلیمانی " احساس می شود.
ادامه مطلب...