مطالعات منطقه فسیلی مراغه، ظرفیتی برای توسعه گردشگری

مراغه- ایرنا- مطالعات مربوط به منطقه فسیلی مراغه در حقیقت ظرفیتی برای توسعه گردشگری کشور در زمینه تاریخ طبیعی بر حسب تجربه‌های بین‌المللی محسوب می‌شود و این ظرفیت طی حدود ۲ دهه اخیر و با حفاری‌ها و استخراج فسیل‌ها از سوی سازمان حفاظت محیط زیست بیش از پیش تقویت شده است. 
ادامه مطلب...

پرواز امروز تهران - سهند آذربایجان شرقی به علت مشکل فنی هواپیما لغو...

تبریز - ایرنا - مدیر فرودگاه سهند گفت: پرواز امروز فرودگاه مهرآباد تهران - سهند آذربایجان شرقی به علت بروز مشکل فنی و زمین گیر شدن هواپیما در تهران، لغو شد.
ادامه مطلب...

مراغه به پارک فسیل نیاز دارد؟

مراغه- ایرنا- منطقه فسیلی مراغه در حالی به بهشت دیرینه‌شناسان جهان شهرت دارد که در هیچیک از فضاهای عمومی این شهرستان اثری از المان‌های مرتبط یا مجسمه‌های فسیل‌های چندمیلیون ساله این منطقه به چشم نمی‌خورد و حتی جای خالی پارک فسیل هم در این شهر احساس می‌شود.
ادامه مطلب...

حادثه رانندگی در محور مراغه - هشترود ۲ کشته و چهار مصدوم به جا گذاشت

مراغه - ایرنا - رئیس اورژانس مراغه گفت: تصادف خودروی وانت نیسان با خودرو پراید در سه راهی چکان از محور مراغه - هشترود ۲ کشته و چهار مصدوم به جا گذاشت.
ادامه مطلب...

سامانه ارتباطات شهروندی در مراغه ایجاد می‌شود

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه از ایجاد و راه اندازی سامانه ارتباطات شهروندی در این شهر در راستای تحقق شهرداری هوشمند و الکترونیکی سازی خدمات رسانی به شهروندان خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر حل مشکلات شهرک شیلات این شهرستان تاکید کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: نگاه مثبت مسئولان شهرستانی و استانی در حل مشکلات شهرک شیلات مراغه ضروری است، چرا که در حال حاضر ۱۴ متقاضی کننده کار در نوبت رفع مشکلات زیرساختی پیش رو هستند.
ادامه مطلب...

کشف ۳۶ دستگاه ماینر غیرمجاز از یک واحد صنعتی در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۳۶ دستگاه ماینر غیرمجاز از یک واحد صنعتی در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

اهتمام مدیریت شهری برای توسعه آرامگاه اوحدی مراغه ای

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: مدیریت شهری مراغه در قالب طرح اوحدیه، توسعه آرامگاه اوحدی مراغه ای را اجرا می‌کند.
ادامه مطلب...

نماینده مراغه از اقدام وزیر جهاد کشاورزی برای حل مشکل سیب قدردانی کرد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی از اقدام وزیر جهاد کشاورزی برای حل مشکل انبار شدن سیب در سردخانه‌ها قدردانی کرد و گفت: معاون وزیر جهاد برای حل این مشکل در کمترین زمان ممکن مامور شد و برای رفع مشکل برنامه‌ریزی کرد.
ادامه مطلب...

جایزه برگزیده آینه‌دار دوران به خوشنویس مراغه‌ای اعطا شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: «امیر دانش مراغی» از هنرمندان خوشنویس این شهرستان  جایزه برگزیده آینه‌دار دوران و جایزه هیئت داوران این مجموعه فرهنگی را کسب کرد. 
ادامه مطلب...