شادمانی‌های کودکانه در پارک یادگاران مراغه

مراغه- ایرنا- امروز، جمعه دهها کودک در پارک «یادگاران» مراغه که در امتداد رودخانه زیبای «صوفی‌چای» این شهر گسترده شده است، گردهم آمدند و شادمانی‌های کودکانه را همراه با خانواده‌هایشان به اشتراک گذاشتند.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه: آماده تامین فضاهای مورد نیاز بخش بهداشت و درمان هستیم

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر آماده تامین فضاهای مورد نیاز بخش بهداشت و درمان این شهرستان به صورت مشارکتی و یا از محل سرانه های عمومی شهری است.
ادامه مطلب...

آسفالت ۲۲۰ هزار مترمربع از معابر شهر مراغه اصلاح شد

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۲۲۰ هزار مترمربع از معابر محلات و خیابان‌های اصلی شهر توسط شهرداری آسفالت ریزی شده است.
ادامه مطلب...

قدمت تپه «الله قلی» لیلان ۹ هزار سال تشخیص داده شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملکان گفت: قدمت و تمدن تاریخی تپه «الله‌قلی» شهر لیلان بر اساس مطالعات لایه‌نگاری و تعیین عرصه و حریم اخیر از طرف دانشگاه هنر تبریز، ۹ هزار سال تعیین شد.
ادامه مطلب...

مدرسه ۲ کلاسه خیرساز در روستای ازبک مراغه کلنگ‌زنی شد

مراغه- ایرنا- مدرسه ۲ کلاسه خیرساز «نصرت قمری» در روستای «ازبک» شهرستان مراغه با حضور جمعی از مردم و مسوولان کلنگ زنی شد.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: ۲ سالن دیگر نیز به ظرفیت قطار مراغه اضافه می‌شود

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس با رد ادعاهای مطرح در فضای مجازی مبنی بر حذف قطار این شهرستان گفت: این قطار دارای ۲ سالن چهارتخته بود که اخیرا آنها را به دلایل فنی از قطار ۶تخته جدا کردند اما در سایه پیگیری‌ها، ۲ سالن دیگر چهارتخته به ظرفیت قبلی مراغه اضافه می‌شود
ادامه مطلب...

مرکز تحقیقات کشاورزی دیم کشور دانش تولید سه رقم گندم را واگذار کرد

مراغه- ایرنا- رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور گفت: قرارداد انتقال دانش فنی تولید و تکثیر سه رقم گندم شامل «رحمت»، «کمال» و «شالان» با بخش خصوصی امضا شد. 
ادامه مطلب...

موسسه تحقیقات کشاورزی دیم رتبه نخست تجاری‌سازی را کسب کرد

مراغه- ایرنا- رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم گفت‌: این موسسه رتبه نخست کشور را از لحاظ تجاری‌سازی یافته‌ های تحقیقاتی کسب کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی در حال تکمیل تاکید کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: تامین مالی و تسهیلاتی و نیز رفع مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی در حال تکمیل و در آستانه راه اندازی برای بهبود وضعیت تولید و اشتغال در این شهرستان بیش از پیش ضروری است.
ادامه مطلب...

درخشش دانشجوی دانشگاه مراغه در سومین جشنواره سراسری فرهنگ           

مراغه- ایرنا- رئیس دانشگاه مراغه از کسب رتبه برتر توسط دانشجوی این دانشگاه در جشنواره سراسری فرهنگ خبرداد.
ادامه مطلب...