۲۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد مراغه پرداخت...

مراغه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: از اول سال جاری تاکنون ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان زیرپوشش این نهاد و نیازمندان واقعی شهرستان پرداخت و با این میزان اعتبار، ۳۷۰ طرح اشتغالزایی در سطح شهرستان اجرا شده است.
ادامه مطلب...

یکهزار و ۸۲۵ عینک قاچاق در عجب‌شیر کشف و ضبط شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب‌شیر گفت: یکهزار و ۸۲۵ فریم عینک خارجی و فاقد مدارک گمرکی به ارزش سه میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

بالندگی مناطق فسیلی آذربایجان‌شرقی از مراغه تا ورزقان و جلفا

مراغه- ایرنا- تکمیل مرکز تحقیقات دیرینه‌شناسی خاورمیانه در منطقه فسیلی مراغه که به بهشت دیرینه‌شناسان جهان شهرت دارد، نه تنها بالندگی علم دیرینه‌شناسی کشور را در پی دارد، بلکه توجه بسیاری از مسئولان، گردشگران و سرمایه‌گذاران را به مناطق فسیلی آذربایجان‌شرقی از مراغه تا ورزقان و جلفا جلب می‌کند.
ادامه مطلب...

۸ تن سویای قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه اعلام کرد: هشت تن نهاده دامی ( سویا ) قاچاق و خارج از شبکه توزیع به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

بازیگر ملکانی با چه نقشی در جشنواره تئاتر آذربایجان‌شرقی درخشید؟

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان گفت: «زهرا یوسفی» بازیگر ملکانی نمایش «انتظار با بوی نرگس» که طی دهه فجر امسال جایزه بخش بازیگری زن را در سی‌وسومین جشنواره تئاتر آذربایجان‌شرقی دریافت کرد، نقش یک پرستار را پس از بمباران شیمیایی حلبچه ایفا کرد.
ادامه مطلب...

تلاش شهرداری مراغه برای تغییرات ساختاری در گلشن زهرا

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: تغییرات در ساختار گلشن زهرا (س) این شهرستان، زمینه ساز احیای این موسسه خواهد بود.
ادامه مطلب...

پنج هکتار از اراضی باغی مراغه به چرخه تولید بازگشت

مراغه- ایرنا-مدیر جهاد کشاورزی مراغه به قلع‌ و قمع ۹ مورد ساخت‌ و ساز غیرمجاز در اراضای کشاورزی شهرستان اشاره کرد و گفت: به این ترتیب پنج هکتار از اراضی باغی به چرخه تولید بازگردانده شدند.
ادامه مطلب...

نخستین عمل جراحی «اسلیو» در مراغه با موفقیت انجام شد

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: با حضور جراحان متخصص، جراحی کوچک کردن حجم معده، موسوم به «اسلیو» بر روی خانم ۲۱ ساله به خاطر داشتن اضافه وزن، برای نخستین بار در بیمارستان سینای مراغه با موفقیت انجام شد.
ادامه مطلب...

۱۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند مراغه اهدا شد

مراغه - ایرنا - بانوان قرآنی و خیران مسجد امام حسن مجتبی(ع) مراغه همزمان با فرارسیدن ۱۳ رجب مصادف با میلاد امام علی(ع) ، ۱۰ سری هزینه به نوعروسان نیازمند این شهرستان اهدا کردند.
ادامه مطلب...

تزریق دُز سوم واکسن کرونا در ملکان به ۵۲ درصد رسید

مراغه- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان ملکان با اشاره به اینکه در این شهرستان ۲۲۹ هزار و ۱۸۴ دُز واکسن کرونا در مجموع سه نوبت تزریق شده است، گفت: تاکنون ۵۲ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال این شهرستان دُز سوم واکسن را دریافت کرده‌اند.
ادامه مطلب...