دانش فنی تولید و تکثیر ارقام نخود و ماشک به بخش خصوصی واگذار شد

مراغه- ایرنا- رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور گفت: قرارداد انتقال دانش فنی تولید و تکثیر ارقام نخود و ماشک با هدف بهره‌مندی از ظرفیت بخش خصوصی در امر تولید و تکثیر بذر در این موسسه امضا شد.
ادامه مطلب...

فرماندار: جاده هشترود – مراغه به دوربین ثبت تخلف مجهز شود

مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود نصب دوربین‌های ثبت تخلف در جاده ترانزیتی حدفاصل این شهرستان با مراغه را خواستار شد و گفت: نصب این دوربین‌ها، تخلف‌ها را کاهش و ضریب امنیت تردد در این جاده را افزایش می‌دهد. 
ادامه مطلب...

سالانه بیش از ۱۲ هزار تن تخم‌مرغ در مراغه تولید می‌شود

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: سالانه حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ تن تخم مرغ در این شهرستان تولید می‌شود که از این میزان هفت هزار و ۵۰۰ تن آن به سایر شهرها و استان های کشور صادر می‌شود.
ادامه مطلب...

دریافت دز سوم واکسن جزو عوامل اصلی پیشگیری از موج ششم کروناست

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: رعایت توصیه‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا و دریافت دز سوم یا «یادآوری» واکسن جزو عوامل اصلی پیشگیری از موج ششم بیماری محسوب می‌شود.
ادامه مطلب...

صدرالسادات؛ مدرسه ای وقفی با حدود یک قرن قدمت در مراغه

مراغه- ایرنا- مدرسه قدیمی صدر السادات با قدمتی نزدیک به یک قرن، یادگاری وقفی از عالمی خوش فکر و اندیشمند در شهر تاریخی مراغه است که با دانش آموزانی مستعد هنوز فعالیت می کند.
ادامه مطلب...

رئیس اداره اوقاف: چهارمین موقوفه امسال در مراغه به ثبت رسید

مراغه- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از ثبت یک باغ موقوفه در این شهرستان خبرداد و گفت: امسال چهار موقوفه توسط خیران در این شهرستان وقف شده است.
ادامه مطلب...

دادستان: سه اخلالگر بازار مرغ در ملکان روانه زندان شدند

مراغه- ایرنا- دادستان ملکان گفت: سه اخلالگر بازار گوشت مرغ در این شهرستان شناسایی، دستگیر و پس از تشکیل پرونده روانه زندان شدند.                         
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر تبدیل وضعیت نیروهای خدمات شهری شهرداری تاکید کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: تبدیل وضعیت و تقویت منابع انسانی کارکنان مجموعه های خدمات رسان همچون سازمان خدمات شهری شهرداری به‌ عنوان سرمایه های معنوی بیش از پیش ضروری بوده و باید به آن توجه شود.
ادامه مطلب...

نخستین جشنواره استعدادیابی بسکتبال در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- نخستین جشنواره استعدادیابی رشته ورزشی بسکتبال در رده سنی نونهالان و نوجوانان با همکاری اداره آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و باشگاه فرهنگی و ورزشی آریا ترکان و با حضور مسئولان شهرستانی با حضور بیش از ۲۰۰ دانش آموز برگزار شد.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه: بانوان نقش مهمی در اشتغال زایی دارند

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه توانمندی های بانوان مراغه نیز گفت: برگزاری این‌ نمایشگاه فرصتی برای نشان دادن نقش تاثیر گذار بانوان در اشتغال و تولید بود.
ادامه مطلب...