رهاورد سفر استاندار جدید آذربایجان‌شرقی به مراغه

مراغه- ایرنا- استاندار جدید آذربایجان‌شرقی که روز نخست آبانماه با حضور وزیر کشور در تبریز معرفی شده بود، طی روز گذشته نخستین سفر شهرستانی خود را به دومین شهرستان استان یعنی مراغه اختصاص داد و به گفته فرماندار شهرستان ویژه مراغه این سفر رهاوردهای ارزشمندی در پی داشت.  
ادامه مطلب...

انتقاد فرماندار ملکان از تخصیص نیافتن حق‌آبه باغات شهرستان

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان با اشاره به وجود مشکل کم‌آبی و تخصیص نیافتن حق‌آبه باغات این شهرستان، گفت: در صورت استمرار این وضعیت، روستاییان چاره‌ای جز مهاجرت نخواهند داشت.
ادامه مطلب...

ساخت‌وساز غیرمجاز این بار در حریم خط انتقال گاز روستایی در ملکان

مراغه - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ملکان بر ضرورت رسیدگی جدی دستگاه‌های دولتی و دادگستری به ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حریم خط انتقال گاز روستایی شهرستان تاکید کرد و گفت: برخی‌ها با دور زدن قانون به حریم بیت‌المال تجاز می‌کنند که باید با این قبیل افراد برخورد قانونی شود.                
ادامه مطلب...

نشان و سایت مرکز دیرینه‌شناسی کشور رونمایی شد

مراغه- ایرنا- نشان و سایت اینترنتی مرکز تحقیقات دیرینه‌شناسی و تنوع زیستی دیرینه ایران با حضور مدیرکل موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست در «مراغه» رونمایی شد. 
ادامه مطلب...

نمایندگان مجلس پرداخت مطالبه کارکنان بهداشت و درمان را پیگیری می‌کنند

مراغه- ایرنا- نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت مطالبه‌های کارکنان بهداشت و درمان و از جمله بهورزان از طریق نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهد شد.
ادامه مطلب...

بهره‌برداری از مرکز دیرینه‌شناسی کشور گردشگری طبیعی را متحول می‌کند

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: گردشگری طبیعی ایران با بهره‌برداری از مرکز دیرینه‌شناسی کشور در مراغه و گسترش مطالعات در خصوص مناطق فسیلی متحول می‌شود.  
ادامه مطلب...

پارکور ورزشی مهیج با ورزشکاران مستعد در مراغه

مراغه- ایرنا- «پارکور» ورزشی مهیج و از رشته‌های هیات انجمن‌های ورزشی محسوب می‌شود که در مراغه با داشتن ورزشکارانی مستعد و پرتلاش، در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

۲ گروه از شکارچیان غیرمجاز در مراغه دستگیر شدند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: طی گشت و کنترل محیط‌بانان شهرستان طی چند روز گذشته ۲ گروه از شکارچیان غیرمجاز در مناطق جنوب و جنوب‌شرقی سهند دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

مدرسه خیرساز «آنا آتا» در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر بزرگوار اسلام (ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام جعفر صادق (ع) با حضور مسئولان شهرستانی مدرسه خیرساز «آنا آتا» در روستای قره‌ناز علیا مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

سانحه رانندگی در آذربایجان‌شرقی ۲ کشته و سه مصدوم برجا گذاشت

تبریز - ایرنا - سه سانحه رانندگی در شهرستان‌های میانه و مراغه ۲ کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.
ادامه مطلب...