هشدار پلیس مراغه در خصوص پیشگیری از سرقت خودرو

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با هدف پیشگیری از سرقت خودرو و محتویات داخل آن به ساکنان این شهرستان هشدار داد و گفت: توصیه می‌شود صاحبان خودرو از لوازم ضدسرقت از جمله دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال، سوئیچ مخفی و سایر لوازم تاخیری و بازدارنده استفاده کنند.
ادامه مطلب...

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در مراغه امضا شد

مراغه- ایرنا- تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه، برخی مسئولان شهرستانی و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز امضا شد.
ادامه مطلب...

تبلیغات زود هنگام داوطلبان انتخابات رصد می‌شود

مراغه - ایرنا - رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان مراغه گفت: تبلیغات زود هنگام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا رصد و هرگونه تبلیغات انتخاباتی خارج از زمان تعیین‌شده تخلف محسوب می‌شود.
ادامه مطلب...

تاثیر چندبُعدی مسیرگشایی از میدان رسالت تا الغدیر مراغه

مراغه - ایرنا - تاثیر توسعه معابر بر شهروندان و همچنین بودجه شهرداری به‌ دلیل ایجاد محیط جدید با کاربری‌های مختلف، از چندین بُعد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی قابل بررسی است و واکاوی این موضوع در پروژه مسیرگشایی از میدان رسالت تا الغدیر مراغه نیز تا حدودی از این اثرگذاری پرده برمی‌دارد.
ادامه مطلب...

مانور جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج رمزارز در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - مانور جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج رمزارز با حضور تیم‌های متشکل از کارکنان اداره برق و ماموران انتظامی در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

تیم فوتسال آریا ترکان مراغه به لیگ برتر نزدیک شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: تیم فوتسال آریا ترکان مراغه با برتری بر حریف خود در دور برگشت گروه پنجم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور، به دور نیمه نهایی لیگ دسته اول صعود کرد و یک گام به لیگ برتر نزدیک شد.
ادامه مطلب...

اثربخشی موزه‌ مجازی در کهن‌شهر مراغه

مراغه- ایرنا- ایده راه‌اندازی موزه‌ مجازی در شرایط ناشی از شیوع کرونا با جدیت بیشتر دنبال می‌شود تا بدون بستن بار سفر، فرصتی برای دیدن آثار تاریخی و هنری فراهم گردد اما به نظر می‌رسد کارایی و اثربخشی موزه‌های مجازی تابع مولفه‌هایی چون کیفیت تصویربرداری، به روز بودن نرم‌افزارها و منابع مالی است.
ادامه مطلب...

‍ دستگیری ربایندگان تاجر ترکیه‌ای در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: ربایندگان تاجر ترکیه‌ای با تلاش ماموران پلیس آگاهی در  این شهرستان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

تصفیه‌خانه کشتارگاه صنعتی مراغه بهره‌برداری شد

مراغه- ایرنا- تصفیه‌خانه کشتارگاه صنعتی مراغه در زمینی به مساحت ۴۳۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

رقابت‌های فوتسال دسته اول بانوان کشور در مراغه برگزار می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این شهرستان از ۲۹ اردیبهشت تا دوم خرداد امسال میزبان دور برگشت گروه پنجم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور است.
ادامه مطلب...