مجوز فعالیت ۲ سازمان مردم نهاد در مراغه صادر شد

مراغه- ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: مجوز قعالیت ۲ سازمان مردم نهاد در حوزه های پیشگیری از بیماری ها و امور خیریه و نیازمندان صادر شد.
ادامه مطلب...

آزمایشگاه تشخیص مولکولی کرونای علوم پزشکی مراغه برتر کشوری شد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشت و درمانی مراغه گفت: آزمایشگاه تشخیص مولکولی کووید ۱۹ (کرونا) این شهرستان از سوی وزارت بهداشت به عنوان آزمایشگاه برتر کشوری معرفی شد.
ادامه مطلب...

۴۰درصد افراد بالای ۱۲ سال مراغه دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده...

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: حدود ۷۸ درصد از افراد بالای ۱۲ سال این شهرستان دُز اول واکسن کرونا و ۴۰ درصد جمعیت شهرستان در این بازه سنی ۲ دُز این واکسن را دریافت کرده اند.
ادامه مطلب...

حملات اخیر سایبری برای ایجاد تفرقه و زمینه سازی برای اغتشاش درکشور...

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: حملات اخیر سایبری که موجب اختلال در سوخت رسانی جایگاه های عرضه بنزین شد توطئه ای توسط دشمنان برای ایجاد تفرقه و زمینه سازی برای اغتشاش در کشور بود.
ادامه مطلب...

فرماندار: بزرگترین کتابخانه جنوب آذربایجان‌شرقی در ملکان احداث می‌شود

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان گفت: بزرگترین کتابخانه عمومی جنوب آذربایجان‌شرقی با ۲ میلیارد تومان اعتبار اولیه در این شهرستان احداث می‌شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل تبلیغات آذربایجان‌شرقی:پیشرفت فرهنگی با مشارکت مردم میسر می‌شود

مراغه- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی نقش مشارکتی مردم در مسائل فرهنگی کشور را بی‌بدیل خواند و گفت: تا زمانی که آحاد مردم دولت‌ها را در عرصه‌های فرهنگی یاری نکنند، با بخشنامه و حتی هزینه‌های میلیاردی نمی‌توان به موفقیت رسید.
ادامه مطلب...

آکادمی تخصصی ژیمناستیک دانش آموزی مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- آکادمی تخصصی ژیمناستیک دانش آموزی آموزش و پرورش مراغه طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن ورزشی شهدای خیبر این شهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
ادامه مطلب...

رهاورد سفر استاندار جدید آذربایجان‌شرقی به مراغه

مراغه- ایرنا- استاندار جدید آذربایجان‌شرقی که روز نخست آبانماه با حضور وزیر کشور در تبریز معرفی شده بود، طی روز گذشته نخستین سفر شهرستانی خود را به دومین شهرستان استان یعنی مراغه اختصاص داد و به گفته فرماندار شهرستان ویژه مراغه این سفر رهاوردهای ارزشمندی در پی داشت.  
ادامه مطلب...

انتقاد فرماندار ملکان از تخصیص نیافتن حق‌آبه باغات شهرستان

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان با اشاره به وجود مشکل کم‌آبی و تخصیص نیافتن حق‌آبه باغات این شهرستان، گفت: در صورت استمرار این وضعیت، روستاییان چاره‌ای جز مهاجرت نخواهند داشت.
ادامه مطلب...

ساخت‌وساز غیرمجاز این بار در حریم خط انتقال گاز روستایی در ملکان

مراغه - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ملکان بر ضرورت رسیدگی جدی دستگاه‌های دولتی و دادگستری به ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حریم خط انتقال گاز روستایی شهرستان تاکید کرد و گفت: برخی‌ها با دور زدن قانون به حریم بیت‌المال تجاز می‌کنند که باید با این قبیل افراد برخورد قانونی شود.                
ادامه مطلب...