دومین دستگاه «ام.آر.آی» با سرمایه‌گذاری پنج میلیارد تومانی به مراغه...

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه با اشاره به اینکه اکنون یک دستگاه تصویربرداری «ام.آر.آی» در مراغه فعال است، گفت: دومین دستگاه «ام.آر.آی» نیز با سرمایه‌گذاری پنج میلیارد تومانی بخش خصوصی به این شهر منتقل شد.
ادامه مطلب...

تیم کومیته سپک‌تاکرای آذربایجان‌شرقی به مسابقات کشوری اعزام شد

مراغه- ایرنا- رئیس کومیته سپک‌تاکرای آذربایجان‌شرقی گفت: تیم کومیته سپک‌تاکرای استان با ترکیبی از ورزشکاران مراغه امروز برای شرکت در مسابقات بزرگسالان قهرمانی کشور عازم زنجان شد.
ادامه مطلب...

نمایشگاه توانمندی‌های بانوان سالمند در عجب‌شیر افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور مسئولان و جمعی از اقشار مردمی، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طرح عمرانی و خدماتی در عجب‌شیر افتتاح شد و نمایشگاه توانمندی‌های بانوان سالمند این شهرستان گشایش یافت.
ادامه مطلب...

۳۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان طرح‌ توسعه روستایی در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با نخستین روز از دهه فجر مرکز سلامت روستای نوا در حوزه سلامت، طرح مقاوم و بهسازی ۲۴۴ واحد مسکن روستایی و زیرسازی و آسفالت‌ریزی معابر ۲۳ روستای شهرستان مراغه با سرمایه گذاری و تسهیلات پرداخت شده در حدود ۳۲ میلیارد و ۴۰۰ تومان افتتاح شد.
ادامه مطلب...

نوزاد رها شده در مراغه در شیر خوارگاه بهزیستی آذربایجان‌شرقی پذیرفته...

تبریز - ایرنا - مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی از پذیرش نوزاد یک ماهه رها شده‌ در مراغه در شیر خوارگاه بهزیستی استان خبر داد.
ادامه مطلب...

۱۳ میلیارد تومان طرح در آموزش و پرورش مراغه افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: همزمان با دهه فجر امسال ۹ مدرسه با ۳۲ کلاس درس در شهرستان بهره برداری و کلنگ‌زنی می‌شود.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: مصوبه خرید خدمت سربازی اصلاح شد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی با انتشار یک رشته توئیت نوشت: مصوبه خرید خدمت سربازی در کمیسیون تلفیق اصلاح شد که بر اساس آن متاهلان با دو فرزند، بدون پرداخت هزینه یا جریمه، کارت معافیت دریافت می‌کنند. 
ادامه مطلب...

بیش از ۱۴ تن انواع کود و سموم شیمیایی قاچاق در ملکان کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: عوامل انتظامی با همکاری کارشناسان صمت و جهاد کشاورزی ملکان و پس از هماهنگی با مراجع قضایی ۱۴ تن و ۲۰۷ کیلوگرم انواع کود و سموم شیمیایی قاچاق را کشف و ضبط کردند.
ادامه مطلب...

دهه فجر امسال ۳۱۴ میلیارد تومان طرح در مراغه افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه اعلام کرد: دهه فجر امسال با سرمایه گذاری ۳۱۴ میلیارد تومان ۸۷ طرح در این شهرستان بهره برداری و هفت طرح کلنگ‌زنی می‌شود.
ادامه مطلب...

دست خالی خریداران بلیط قطار در آژانس‌های مسافری مراغه

مراغه- ایرنا- ساعت هفت امروز، یکشنبه قرار بود تا سامانه پیش‌فروش بلیط قطارهای ۱۵ تا ۳۰ بهمن ماه در سراسر کشور فعال شود و طبق روال عده‌ای از مردم مراغه ساعتی قبل از آن در مقابل آژانس‌های مسافری صف بستند اما تعداد قالب توجهی از همین افراد بار دیگر با دست خالی به خانه‌هایشان برگشتند. 
ادامه مطلب...