۱۳ کیلومتر از راه‌آهن سراسری از مناطق مسکونی مراغه عبور می‌کند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۱۳ کیلومتر از مسیر ریلی راه آهن سراسری از مناطق مسکونی شهری این شهرستان عبور می‌کند.
ادامه مطلب...

تخصیص ۳.۴ میلیارد تومان اعتبار برای روستاهای فاقد دهیاری مراغه

مراغه- ایرنا- معاون نظارت بر امور زیربنایی روستاهای استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: از سال ۹۶ تاکنون، حدود ۳.۴ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های عمرانی در روستاهای فاقد دهیاری مراغه تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

تله‌های «فِرمونی» در ۲۰ نقطه از باغ‌های مراغه نصب شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه به نصب تله‌های «فِرمونی» در ۲۰ نقطه از ایستگاه‌های پیش‌آگاهی باغ‌های این شهرستان اشاره کرد و گفت: پایش دقیق آفت‌های شایع، تخمین جمعیت آفت‌ها و تعیین زمان دقیق مبارزه با آنها از جمله اهداف نصب این تله‌هاست.
ادامه مطلب...

سانحه رانندگی در محور مراغه - هشترود سه کشته و سه مجروح به جا گذاشت

مراغه- ایرنا-  جانشین انتظامی مراغه از برخورد سه دستگاه خودرو سواری و اتوبوس در محور مراغه هشترود خبرداد و گفت: در این حادثه سه نفر کشته و سه نفر مصدوم شده است.
ادامه مطلب...

پیرمرد مراغی سوت قطار را نشنید

مراغه - ایرنا - مدیرکل راه‌آهن آذربایجان به حادثه برخورد قطار مسافربری تهران – تبریز با یک مرد مسن در محدوده مراغه اشاره کرد و گفت: این سانحه پیش از ظهر امروز در محله پهرآباد این شهرستان روی داد و عابرپیاده واکنشی به سوت قطار نشان نداد.
ادامه مطلب...

برخورد قطار مسافری در مراغه با عابر پیاده

مراغه - ایرنا - قطار مسافری تهران - تبریز حوالی ساعت ۱۰:۱۵ امروز با یک عابر پیاده در منطقه پهرآباد مراغه برخورد کرد و منجر به مرگ وی شد.
ادامه مطلب...

۱۲ دستگاه ماینر قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- جانشین انتظامی مراغه گفت: در راستای برخورد با سودجویان اقتصادی، ۱۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) غیرمجاز و قاچاق در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

۳۵۶۴ قطعه مرغ زنده بدون‌مجوز در عجب‌شیر کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب‌شیر به کشف سه هزار و ۵۶۴ قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقدمجوز در این شهرستان اشاره کرد و گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی این محموله معادل ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شد.
ادامه مطلب...

وقتی خواسته دانش‌آموز مراغی تحقق می‌یابد

مراغه - ایرنا - دیدار چهره‌به‌چهره مسئولان با مردم به عنوان یکی از موثرترین شیوه‌های ارتباطات اجتماعی، بی‌شک بسترساز تقویت سرمایه اجتماعی است و این نسخه عمومی نه تهران می‌شناسد، نه تبریز و نه مراغه.
ادامه مطلب...

بیش از ۲ تن شکر خارج از شبکه توزیع در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی مراغه به توقیف یک دستگاه خودرو و کشف ۲ هزار و ۴۵۰ کیلوگرم شکر خارج از شبکه قانونی توزیع اشاره کرد و گفت: کارشناسان ارزش تقریبی این محموله را ۳۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.
ادامه مطلب...