نشان و سایت مرکز دیرینه‌شناسی کشور رونمایی شد

مراغه- ایرنا- نشان و سایت اینترنتی مرکز تحقیقات دیرینه‌شناسی و تنوع زیستی دیرینه ایران با حضور مدیرکل موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست در «مراغه» رونمایی شد. 
ادامه مطلب...

نمایندگان مجلس پرداخت مطالبه کارکنان بهداشت و درمان را پیگیری می‌کنند

مراغه- ایرنا- نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت مطالبه‌های کارکنان بهداشت و درمان و از جمله بهورزان از طریق نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهد شد.
ادامه مطلب...

بهره‌برداری از مرکز دیرینه‌شناسی کشور گردشگری طبیعی را متحول می‌کند

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: گردشگری طبیعی ایران با بهره‌برداری از مرکز دیرینه‌شناسی کشور در مراغه و گسترش مطالعات در خصوص مناطق فسیلی متحول می‌شود.  
ادامه مطلب...

پارکور ورزشی مهیج با ورزشکاران مستعد در مراغه

مراغه- ایرنا- «پارکور» ورزشی مهیج و از رشته‌های هیات انجمن‌های ورزشی محسوب می‌شود که در مراغه با داشتن ورزشکارانی مستعد و پرتلاش، در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

۲ گروه از شکارچیان غیرمجاز در مراغه دستگیر شدند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: طی گشت و کنترل محیط‌بانان شهرستان طی چند روز گذشته ۲ گروه از شکارچیان غیرمجاز در مناطق جنوب و جنوب‌شرقی سهند دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

مدرسه خیرساز «آنا آتا» در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر بزرگوار اسلام (ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام جعفر صادق (ع) با حضور مسئولان شهرستانی مدرسه خیرساز «آنا آتا» در روستای قره‌ناز علیا مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

سانحه رانندگی در آذربایجان‌شرقی ۲ کشته و سه مصدوم برجا گذاشت

تبریز - ایرنا - سه سانحه رانندگی در شهرستان‌های میانه و مراغه ۲ کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.
ادامه مطلب...

کشمش انگوری ملکان محصول لوکس و صادراتی ایران 

مراغه- ایرنا- کشمش انگوری که لوکس‌ترین نوع کشمش صادراتی ایران به شمار می‌رود، تنها در ملکان از توابع آذربایجان‌شرقی و به دو روش سنتی و صنعتی فرآوری می‌شود و طی سال‌های اخیر مشتریان زیادی در بازارهای جهانی پیدا کرده است. 
ادامه مطلب...

مسابقه سوارکاری استقامت در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- مسابقات سوارکاری استقامت به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

فرماندار: طرح ساماندهی صنوف در ملکان اجرا شود

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان گفت: طرح ساماندهی صنوف به منظور ارتقای امنیت و رفاه حال مردم باید در این شهرستان اجرایی شود.
ادامه مطلب...