۸.۲ میلیارد تومان طرح برق‌رسانی در مراغه افتتاح می‌شود

مراغه- ایرنا- مدیر توزیع برق مراغه گفت: همزمان با دهه مبارک فجر امسال ۶ طرح برق‌رسانی با هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه در این شهرستان افتتاح می‌شود.
ادامه مطلب...

دادستان: نزاع‌کنندگان خیابان امام خمینی در ملکان دستگیر شدند

مراغه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ملکان به دستگیری و آغاز رسیدگی به پرونده نزاع دسته‌جمعی در خیابان امام خمینی (ره) ملکان اشاره کرد و گفت: برخورد قاطع با نزاع‌کنندگان علاوه بر بازگشت آرامش به جامعه، اخطار جدی برای برهم‌زنندگان نظم و آرامش جامعه داشته است.
ادامه مطلب...

نماینده مردم ملکان بر حمایت از سرمایه‌گذاران تاکید کرد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی بر حمایت از سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری تاکید کرد و گفت: مسئولان شهرستان باید برای حمایت صفر تا صد از سرمایه‌گذاران آماده باشند. 
ادامه مطلب...

فرماندار: جایگاه تاریخی مراغه در علم و آموزش احیا شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: این شهرستان روزگاری مهد علم و آموزش بود و باید جایگاه تاریخی اش در علم و آموزش احیا شود.
ادامه مطلب...

شناسایی اومیکرون در مراغه، زنگ خطر پیک جدید کرونا 

مراغه- ایرنا- سویه اومیکرون در حالی طبق اعلام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مراغه هم رسید که بسیاری از مردم این شهرستان دچار عادی‌انگاری کرونا هستند و تداوم چنین وضعیتی می‌تواند بار دیگر تعداد بستری‌های مبتلا به کووید ۱۹ را با افزایش روبرو کند و پیک جدید کرونا را رقم بزند. 
ادامه مطلب...

۱۵.۸ میلیون دلار کالا از مراغه صادر شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره گمرک مراغه گفت: در ۹ ماهه سال جاری، ۷۰ هزار تن کالای تولیدی به ارزش حدود ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار از این شهرستان به کشورهای خارجی صادر شده است.
ادامه مطلب...

روایت «گدازه و فسیل» در سهند ماقبل تاریخ

مراغه- ایرنا- غرش سهند با صدای برخورد گدازه‌هایش به دشت و درخت‌زارهای دامنه‌اش در هم آمیخت و وحشتی به جان جانداران ماقبل تاریخ انداخت تا جایی که تاخت‌وتاز بی‌هدف آنها را در مرز مرگ و زندگی و لابلای دود غلیظ رقم زد.
ادامه مطلب...

آتش‌سوزی دیزل قطار ارومیه – تهران در مراغه مهار شد

مراغه- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه گفت: آتش‌سوزی دیزل قطار ارومیه - تهران حدود ۶۰۰ متر بعد از حرکت از ایستگاه فرعی «گل‌تپه» از توابع این شهرستان با تلاش آتش‌نشانان مهار شد. 
ادامه مطلب...

بهره‌برداری از ۲ طرح اشتغال‌زایی در مرکز ترک اعتیاد گلستان مراغه

مراغه- ایرنا- ۲ طرح اشتغال‌زایی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و خیران امروز دوشنبه در مرکز ترک اعتیاد گلستان مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

تولید کیتوسان از پوست دورریز میگو در مراغه

مراغه - ایرنا - یک شرکت فناور در مراغه، موفق به تجاری‌سازی کیتوسان به روش جدید و با استفاده از پوست دوریز میگو ت شده است.
ادامه مطلب...