فرمانده انتظامی: بیش از 5.5کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: پنج کیلو و 580 گرم مواد مخدر از نوع تریاک از دو قاچاقچی در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

عیدی دانش آموز مراغه ای به کودکان سیل زده اهدا شد

عیدی دانش آموز مراغه ای به کودکان سیل زده اهدا شد دانش آموز مراغه ای در یک اقدام خداپسندانه ،عیدی های خود را جهت کمک به کودکان مناطق سیل زده اهدا نمود.
ادامه مطلب...

مدیرعامل برق منطقه ‌ای آذربایجان: سال 98 خاموشی نخواهیم داشت

مراغه – ایرنا - مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان گفت: با پیش بینی ها و اقدامات انجام شده و در صورت همراهی و صرفه جویی مردم، سال 98 در آذربایجان شرقی خاموشی نخواهیم داشت.
ادامه مطلب...

۷۰ جودوکار آذربایجان شرقی به رقابت‌های کشوری راه یافتند

تبریز – ۷۰ نفر از جودوکاران آذربایجان شرقی مسابقات انتخابی خردسالان و نونهالان استان به مسابقات کشوری راه پیدا کردند.
ادامه مطلب...

محرومیت تعلیقی تراکتورسازی از یک دیدار خانگی

تبریز - ایرنا - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره اتفاقات دیدار تراکتورسازی و پیکان صادر و تیم تبریزی را به محرومیت تعلیقی از یک دیدار خانگی و پرداخت جریمه نقدی به مبلغ 900 میلیون ریال محکوم کرد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: دو محموله قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از توقیف دو محموله البسه و تجهیزات رایانه ای قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله ها در حین کنترل خودروهای عبوری و از دو دستگاه اتوبوس کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

برخورد خودروی سواری با یک کامیون باعث کشته شدن یک نفر شد

تبریز - برخورد یک دستگاه خودروی سواری روآ با یک دستگاه کامیون باعث کشته شدن یک نفر شد.
ادامه مطلب...

زیرساخت‌های پدافند غیرعامل کشور بومی سازی می‌شوند

تبریز- رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: زیرساخت‌های پدافند غیرعامل کشور بومی سازی می‌شوند و در این خصوص از ظرفیت‌های دانشگاهیان استفاده می‌کنیم.
ادامه مطلب...

سرمربی ماشین سازی: می توانستیم مقابل سایپا سه امتیاز را بگیریم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: اگر بازیکنانم از موقعیت ها خوب استفاده می کردند می توانستیم سه امتیاز بازی مقابل سایپا را کسب کنیم.
ادامه مطلب...

...

مراغه - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت مناسب مخازن سدهای این استان در سالجاری گفت: حجم ورودی آب 10 سد بزرگ استان نسبت به سال گذشته 42 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...