استان مرکزی فاتح مسابقات قهرمانی سپک تاکرای بانوان کشور شد

مراغه- ایرنا- مسابقات قهرمانی سپک تاکرای بانوان کشور به میزبانی مراغه با قهرمانی تیم استان مرکزی به پایان رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر اشتغال توانجویان و مناسب سازی اماکن عمومی تاکید...

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: اشتغال توانجویان و مناسب سازی اماکن عمومی به عنوان مهم ترین دغدغه های جامعه معلولان مورد توجه نهادهای متولی امر قرار گیرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر توسعه فضاهای ورزشی در قطب سپک تاکرای کشور تاکید کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر توسعه فضاهای ورزشی مناسب سپک تاکرا در این شهر، گفت: شرکت ۱۸۰ ورزشکار از ۱۷ استان کشور در مسابقات سپک تاکرای بانوان زمینه ساز معرفی و شناساندن بیشتر این شهر به عنوان قطب این رشته نوپای ورزشی در سطح کشور است.
ادامه مطلب...

پیکر مادر شهیدان آذری در مراغه تشییع شد

مراغه- ایرنا- پیکر مادر شهیدان عبداله و سعید آذری امروز در مراغه تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.
ادامه مطلب...

ضرب‌الاجل یک ماهه معاون استاندار آذربایجان‌شرقی به مجری پایاب سد...

مراغه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی به پیمانکار شبکه پایاب سد سهند در هشترود یکماه فرصت داد تا ایستگاه « PS3» این طرح را تکمیل کند.
ادامه مطلب...

میز خدمت مسئولان ملکان در روستای «جغالو» از توابع بخش لیلان برپا شد

مراغه- ایرنا- چهارمین میز خدمت مسئولان ملکان طی سال جاری در روستای «جغالو» از توابع بخش لیلان این شهرستان برپا، و مسائل و مشکلات اهالی این روستا بررسی شد.
ادامه مطلب...

نگرانی‌ها با تکمیل ۲ قطعه‌ از آزادراه مراغه-هشترود تا حدی رفع می‌شود

مراغه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عملیات اجرایی آزادراه مراغه - هشترود با سرعت بیشتر دنبال شده و نگرانی‌های مردم منطقه در زمینه تلفات جاده‌ای با تکمیل قطعه‌های ۲ و سه این طرح تا حدودی رفع می‌شود.
ادامه مطلب...

قطعه‌های ۲ و سه آزادراه مراغه - هشترود شهریور سال آینده افتتاح می‌شود

مراغه- ایرنا- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) از آزادراه مراغه – هشترود به عنوان یکی از محورهای مهم ترانزیتی بین استان‌های غربی با مرکز کشور یاد کرد و گفت: بهره‌برداری از قطعه‌های ۲ و سه این آزادراه تا پایان شهریور سال آینده در اولویت قرار دارد. 
ادامه مطلب...

کشف ۱۰۰ کیلوگرم موادمخدر از یک خودرو در محور هشترود - مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با پشتیبانی عملیاتی ماموران انتظامی شهرستان‌های هشترود، مراغه و چاراویماق و از یک دستگاه خودرو عبوری در محور هشترود - مراغه کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

دانش‌آموزان نباید به علت مشکلات اقتصادی از تحصیل بازبمانند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: خط قرمز همه ما بازماندن از تحصیل است و نباید اجازه دهیم دانش‌آموزی به علت مشکلات مالی و اقتصادی و عدم پرداخت شهریه از ثبت‌نام و ادامه تحصیل باز بماند.
ادامه مطلب...