معاون وزیر صمت: متاسفانه تاکنون از لحاظ صنعتی در مراغه کار زیادی انجام نشده

مراغه - ایرنا - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از سرمایه‌گذاری ۱۴۰ هزار میلیارد تومانی این وزارتخانه در صنعت کشور در هشت ماه امسال خبر داد و گفت: شاهد رشد بالایی در این زمینه بودیم.

ادامه مطلب...

سردار سلیمانی فرمانده بزرگ جبهه مقاومت و سیاستمداری متعهد بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده بزرگ جبهه مقاومت در منطقه خاور میانه و سیاستمداری متعهد در عصر حاضر بود.
ادامه مطلب...

۱۷ درصد از زندانیان آذربایجان‌شرقی با اجرای طرح پایش آزاد شدند

مراغه - ایرنا - مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان‌شرقی از آزادی ۱۷ درصد از زندانیان استان با اجرای طرح پایش زندانیان خبر داد.
ادامه مطلب...

تعاونی دهیاران بخش مرکزی مراغه تعاونی برتر کشوری شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی این شهرستان در نهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب و معرفی شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۱۴.۳ کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب مراغه اصلاح شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۱۴ کیلومتر و ۳۷۱ متر از شبکه آب و فاضلاب در مناطق شهری و روستایی این شهرستان اصلاح و توسعه یافته است.
ادامه مطلب...

۹۸۰ تست سریع تشخیص کرونا در مراغه انجام شد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به آغاز اجرای تست‌های سریع تشخیص کرونا در این شهرستان گفت: تاکنون ۹۸۰ تست سریع در مراکز بهداشتی و نقاط مختلف این شهرستان انجام شده است.
ادامه مطلب...

محموله‌های خشکبار و رایانه قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۲ محموله خشکبار، انواع لوازم خودرو و رایانه قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

۴۲.۷ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل در مراغه پرداخت شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: حدود ۴۲ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی، اشتغال روستایی و حمایت از واحدهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شد.
ادامه مطلب...

احداث شبکه فاضلاب زیباشهر مراغه با سه میلیارد تومان اعتبار

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه از احداث شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهری زیباشهر خبرداد و گفت: برای این منظور حدود سه میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
ادامه مطلب...

وایرال انتخاباتی کمبودهای میراث فرهنگی در مراغه

مراغه - ایرنا - برخی کمبودها در حوزه میراث فرهنگی مراغه این روزها در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده و نکته جالب توجه اینکه تعدادی از اصحاب رسانه نیز با وجود اینکه نسبت به شرایط تحریم و کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن آگاهی دارند، به جای روشنگری، با این جریان انتخاباتی همسو شده‌اند.
ادامه مطلب...