جعل خبر معلول مراغه ای با ادعای حقوق بشری

مراغه- ایرنا- ساده‌ترین شکل «خبر جعلی»، انتشار اطلاعات نادرست است و آن را می‌توان در پست اینستاگرامی این روزهای برخی از خبرنگارنماهای خارج‌نشین در ارتباط با یک اختلاف ملکی و قضایی در مراغه مشاهده کرد.
ادامه مطلب...

عدالت در تامین حقوق طرفین در ماجرای مغازه های میدان مصلی رعایت شود

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مسئولان اطلاعاتی، امنیتی، دادستانی و رییس دادگستری و فرماندار به عنوان رئیس شورای تامین باید در خصوص ماجرای تخریب مغازه های میدان مصلی قاطعانه برخورد کنند تا ضمن احقاق حق، عدالت در تامین حقوق طرفین نیز رعایت شود.
ادامه مطلب...

سه عضو یک خانواده با تصادف موتورسیکلت در مراغه جان باختند

مراغه- ایرنا- رئیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی مراغه گفت: سه عضو یک خانواده در پی تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با پراید در داخل شهر جان باختند.
ادامه مطلب...

دانش فنی تولید و تکثیر ارقام نخود و ماشک به بخش خصوصی واگذار شد

مراغه- ایرنا- رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور گفت: قرارداد انتقال دانش فنی تولید و تکثیر ارقام نخود و ماشک با هدف بهره‌مندی از ظرفیت بخش خصوصی در امر تولید و تکثیر بذر در این موسسه امضا شد.
ادامه مطلب...

فرماندار: جاده هشترود – مراغه به دوربین ثبت تخلف مجهز شود

مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود نصب دوربین‌های ثبت تخلف در جاده ترانزیتی حدفاصل این شهرستان با مراغه را خواستار شد و گفت: نصب این دوربین‌ها، تخلف‌ها را کاهش و ضریب امنیت تردد در این جاده را افزایش می‌دهد. 
ادامه مطلب...

سالانه بیش از ۱۲ هزار تن تخم‌مرغ در مراغه تولید می‌شود

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: سالانه حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ تن تخم مرغ در این شهرستان تولید می‌شود که از این میزان هفت هزار و ۵۰۰ تن آن به سایر شهرها و استان های کشور صادر می‌شود.
ادامه مطلب...

دریافت دز سوم واکسن جزو عوامل اصلی پیشگیری از موج ششم کروناست

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: رعایت توصیه‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا و دریافت دز سوم یا «یادآوری» واکسن جزو عوامل اصلی پیشگیری از موج ششم بیماری محسوب می‌شود.
ادامه مطلب...

صدرالسادات؛ مدرسه ای وقفی با حدود یک قرن قدمت در مراغه

مراغه- ایرنا- مدرسه قدیمی صدر السادات با قدمتی نزدیک به یک قرن، یادگاری وقفی از عالمی خوش فکر و اندیشمند در شهر تاریخی مراغه است که با دانش آموزانی مستعد هنوز فعالیت می کند.
ادامه مطلب...

رئیس اداره اوقاف: چهارمین موقوفه امسال در مراغه به ثبت رسید

مراغه- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از ثبت یک باغ موقوفه در این شهرستان خبرداد و گفت: امسال چهار موقوفه توسط خیران در این شهرستان وقف شده است.
ادامه مطلب...

دادستان: سه اخلالگر بازار مرغ در ملکان روانه زندان شدند

مراغه- ایرنا- دادستان ملکان گفت: سه اخلالگر بازار گوشت مرغ در این شهرستان شناسایی، دستگیر و پس از تشکیل پرونده روانه زندان شدند.                         
ادامه مطلب...