طرح پزشک خانواده در مراغه اجرا می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس اداره بیمه سلامت مراغه گفت: طرح پزشک خانواده توسط بیمه سلامت همگانی توسط بیمه سلامت همگانی در این شهرستان اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...

۱۱ هزار بسته از محل موقوفات آذربایجان‌شرقی بین نیازمندان توزیع شد

مراغه - ایرنا - مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی گفت: درقالب طرح شمیم حسینی و در ۲ مرحله بیش از ۱۱ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد که از این تعداد پنج هزار و ۷۰ بسته در مرحله نخست توزیع شده بود.
ادامه مطلب...

اشتغال‌زایی برای بهبودیافتگان از بروز آسیب‌های اجتماعی پیشگیری می‌کند

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه گفت: ایجاد زمینه اشتغال برای بهبودیافتگان، زمینه‌ساز پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی با منشا اعتیاد است.
ادامه مطلب...

برداشت انگور از باغات شهرستان ملکان آغاز شد

مراغه- ایرنا- مدیر جهادکشاورزی ملکان گفت: برداشت انگور از باغات شهرستان آغاز شده و کشاورزان ملکانی در بیش از ۱۰ هزار هکتار از باغات مشغول فعالیت هستند.
ادامه مطلب...

ارتقای دانشکده علوم پزشکی مراغه به دانشگاه در شورای گسترش مطرح می‌شود

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی، دیدار روز گذشته خود با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را یک روز عالی برای مردم این شهرستان‌ها خواند و گفت: با دستور مساعد وزیر، ارتقای دانشکده علوم پزشکی مراغه به دانشگاه در شورای گسترش مطرح و برخی تجهیزات درمانی نیز فراهم می‌شود.
ادامه مطلب...

انجام تصویربرداری های پزشکی در مراغه تسهیل می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: به زودی چهارمین دستگاه سی تی اسکن و دومین دستگاه ام آر آی در این شهرستان نصب و راه اندازی و به این ترتیب انجام آزمایش های تصویربرداری پزشکی در شهرستان تسهیل می‌شود.
ادامه مطلب...

ثبت‌نام مدارس در مراغه نباید به دغدغه برخی از والدین تبدیل شود

مراغه- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری مراغه با اشاره به اینکه برخی از مردم این شهر مشکلاتی در حوزه آموزش و پرورش دارند، گفت: ثبت‌نام دانش‌آموزان نباید به دغدغه برخی از والدین تبدیل شود.
ادامه مطلب...

اشتغال‌زایی ۵۵ نفری یک واحد تولید نان صنعتی در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی فرماندار مراغه گفت: با توسعه یک واحد تولید نان صنعتی در این شهرستان زمینه اشتغال برای بیش از ۵۵ نفر فراهم می شود.
ادامه مطلب...

ایجاد ۲ رشته جدید در دانشکده علوم پزشکی مراغه 

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: ۲ رشته «بهداشت محیط» و «مدیریت خدمات بهداشت و درمان» به مجموع رشته‌های مقطع کارشناسی این دانشکده اضافه شد.
ادامه مطلب...

کشف یک خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف یک دستگاه خودرو سواری و چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی، گفت: شناسایی سارقان و کشف این اموال مسروقه پس از کسب گزارش‌های مردمی مبنی بر وقوع چند فقره سرقت در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۲ آغاز شد.
ادامه مطلب...